Šestnáctka v Karviné neuspěla a vrací se s prázdnou

07.04.2014, autor Redakce
K A R V I N Á, O P A V A - Šestnáctka Slezského FC se v sobotu utkala s Karvinou, ale se silným protivníkem dokázala držet krok jen v prvním poločase. Po změně stran domácí opavský tým přehráli a zvítězili v poměru 5:0.
22.kolo, neděle 6.4.2014, 14:30
Karviná Karviná
5:0

Kubný – Paláček (75. Falhar), Šafrán, Černín, Kovács (75. Dluhoš) – Vrána, Mička, Tomáško (60. Stuchlík), Fojtík (55. Tilkeridis) – Rychlý (60. Vavrečka), Barteska

Lukáš Černín (trenér SFC Opava U16) „Vstup do utkání se nám příliš nepovedl. Už ve třetí minutě jsme v obraně zaspali a prohrávali 0:1. Soupeř byl velice kvalitní po herní stránce a také velmi důrazný, což nám dělalo v prvních patnácti minutách velké problémy. V následujících minutách jsme hru vyrovnali a byli konkurenceschopní.

Vytvořili jsme si i několik šancí a zejména Mička a Šafrán měli na svých kopačkách gól. Po zvýšení Karviné na 2:0 ve 45. minutě, pak soupeř druhý poločas zcela ovládl. Propadávali jsme v soubojích, nepodařilo se nám udržet míč na svých kopačkách a pod tlakem soupeře jsme chybovali, což se odrazilo na skóre. Nutno podotknout, že soupeř byl velmi silný a nám se podařilo s ním držet krok pouze první poločas.“