Mladší dorost sahal ve Slovácku po bodech, nakonec ale padl

21.05.2014, autor Redakce
U H E R S K É H R A D I Š T Ě, O P A V A - Mladší dorostenci Slezského FC U16 o víkendu absolvovali zápas na půdě Slovácka. Opavští sice prohrávali o dvě branky, přesto dokázali vyrovnat. Pět minut před koncem se ale prosadili domácí, kteří nakonec zvítězili v poměru 3:2.
28.kolo, neděle 18.5.2014, 14:30
Slovácko Slovácko
3:2

Kubný – Kovács, Šafrán, Hájek, Dluhoš (65.Paláček) – Mako, Vrána, Vavrečka, Fojtík – Stuchlík, Barteska.

Branky Opavy: vlastní Slovácko, Barteska.

Lukáš Černín (trenér SFC Opava U16):

„Na Slovácko jsme odjížděli s torzem týmu, kdy nás trápí zranění a nemoci, ale málem jsme sahali po bodech. Začátek utkání byl v režii domácích, kteří udávali tempo hry. Nám se dařilo být nebezpeční a to zejména Barteskou v brejcích. I přesto se soupeř zaslouženě dostal do dvoubrankového vedení. Nám se podařilo do poločasu snížit po chybě domácí obrany.

Druhá půle byla vcelku vyrovnaná. Po důrazu Bartesky se nám podařilo srovnat skóre. V té chvíli se dalo utkání i otočit, ale chybělo nám kousek štěstí. Naopak soupeř pět minut před koncem po naší chybě v obranné fázi dokázal vstřelit vítězný gól. Klukům opět nejde upřít snaha, zápas odmakali, jenže i tentokrát to na body nestačilo.“