Mladší dorostenci si poradili s Vyškovem, rozhodla druhá půle

24.05.2014, autor Redakce
O P A V A - V týdnu uspěl nad Vyškovem také výběr mladšího dorostu U17, který měl od úvodních minut herní převahu. Góly ji však opavští dorostenci zhodnotili až po změně stran, kdy svému soupeři nastříleli tři branky, a vyhráli jednoznačným poměrem 3:0.
31.kolo, středa 21.5.2014, 16:30
3:0
Vyškov Vyškov
Kotala – Vitoul, Tesařík, Seidler, M. Helebrand (70. Kolísek) – Kuzník, Berger – Kirschner, A. Helebrand, Večerek - Adamovský.

Branky: Kirschner, A. Helebrand, Adamovský.

Radomír Hlaváč (trenér SFC Opava U17): „Načali jsme druhý anglický týden v řadě a zatím se s tím úspěšně pereme. Utkání pro nás bylo o to těžší, že se hrálo ve velkém hork. Vše ještě bylo umocněno defenzivní taktikou soupeře. Celý zápas byl v podstatě o dobývání soupeřovy branky. Na úspěch v podobě gólu jsme však celý první poločas nedosáhli.

Chyběla nám kvalita v útočné fázi ve zhuštěném prostoru před soupeřovou brankou. Začátek druhého poločasu jsme zvládli lépe, a po dobře sehraných kombinacích vstřelili tři branky. Tím jsme definitivně zlomili odpor soupeře, a utkání se už jen dohrávalo.“