Žáci kategorie U15 vezou výhru z Uničova

26.05.2014, autor Redakce
U N I Č O V, O P A V A - Patnáctka Slezského FC veze cenné vítězství z uničovské půdy. Vše podstatné se událo v prvním poločase zápasu, který svěřenci opavského trenéra Radovana Moronga vyhráli v poměru 3:2. Další branka už nepadla, a tak Opava získala tři body.
27.kolo, sobota 24.5.2014, 10:00
Uničov Uničov
2:3

Zouhar – Šikula, Hartmann, Kubný, Dener – Bitomský, Musila, Fusek, Varyš (60. Meier) – Rolný (55. Pučan), Veselý (36. Skopalík).

Branky Opavy: 2. Varyš, 9. Fusek, 28. Kubný.

Radovan Morong (trenér SFC Opava U15): „První poločas utkání byl bohatý na vstřelené branky. Nám se vydařil úvod a tím, že jsme se dostali do vedení, musel domácí celek reagovat a zvýšit aktivitu v útočné fázi. Chyby v zadních řadách soupeře nám nabídly možnosti k navýšení skóre, které jsme využili, ovšem malá koncentrovanost některých jednotlivců v určitých herních situacích změnila obraz hry.

Hráči Uničova dokázali dát do poločasu kontaktní branku. Druhá půle nebyla z našeho pohledu tolik produktivní směrem dopředu a i dění na hřišti odpovídá konečnému výsledku."