oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Béčko prohrálo na půdě Frenštátu, jediný gól SFC dal Janjuš

13.09.2021, autor Redakce
Opava – Divizní rezerva SFC se v novém ročníku dál trápí a stále čeká na první vítězství. Opavský celek v neděli prohrál ve Frenštátu pod Radhoštěm v poměru 1:3.
7.kolo, neděle 12.9.2021, 16:00
Frenštát Frenštát
3:1
SFC Opava B SFC Opava B
 
Rolný (46. Kubný) – Katschmarz, Jelínek (41. Koschatzký), Bystřičan, Celta – Latoň – Putyera (46. Ščudla), Smékal (46. Silber), Žídek, Kirschner (75. Dušek) – Janjuš. Trenér: Lukáš Černín.
 
Branky: 62. a 67. Klimpar, 74. Halda – 82. Janjuš.
Rozhodčí: Zapletal – Vlk, Drozdy.
ŽK: Bolcek – Katschmarz, Kirschner.
Diváci: 376.

„První poločas z naší strany nebyl špatný. Hned v první minutě se před brankářem objevil Žídek, ale míč mu utekl. Snažili jsme se hrozit po stranách, ale soupeřova šestnáctka pro nás byla zakletá,“ mrzí trenéra opavského béčka Lukáš Černín.

V podhůří Beskyd padaly góly až po změně stran. Po hodině hry se dvakrát v rozmezí šesti minut prosadil domácí Klimpar. Třetí zásah Frenštátu přidal Halda a opavský útočník Janjuš v závěru už jen snížil na konečných 3:1.

„Nepohlídali jsme si standardky soupeře, který nás přehrál. Byl na tom lépe silově. Naše porážka je zasloužená. Takhle špatný vstup do sezony jsme nečekali. Nějak to na nás dolehlo,“ přiznává Černín.

Další utkání čeká opavskou rezervu v neděli 19. září od 10.15 hodin, kdy změří síly s Novým Jičínem.