Žáci U14 v derby přehráli Třinec

24.04.2014, autor Redakce
O P A V A - Žákovský tým Slezského FC Opava kategorie U14 pod vedením trenéra Jana Doseděla se ve středu utkal se stejně starým výběrem Třince a body zůstaly doma. Opavští svého soupeře porazili v poměru 5:2.
16.kolo, středa 23.4.2014, 16:30
5:2
Fotbal Třinec Fotbal Třinec
Vyklický – Dostál, Kovalčík, Anděl (35. Harazim), Blažej – Souček (40. Fusek) – Darmovzal (50. Bitomský), Koschatzký (35. Fusek), Červeňák (40. Elbel) – Veselý (35. Skopalík), Katschmarz (60. Bolacký).

Branky Opavy: 12. a 25. Katschmarz, 19. Veselý, 53. Kovalčík, 62. Skopalík.

Jan Doseděl (trenér SFC Opava U14): „Zápas se odehrál na hlavním stadionu, což bylo jak pro hosty, ale stejně tak i pro domácí hráče velký zážitek. V prvních minutách hry byli aktivnější hostující hráči. Hra se však brzy vyrovnala a aktivitu přebrali domácí. Na velkém hřišti začali svého soupeře přehrávat, a to jak individuálně, tak i kolektivním pojetím hry.

Opavští hráči si vytvořili několik brankových příležitostí po krásných fotbalových akcích. Ve druhé půli byl obraz hry podobný. Domácím se tak podařilo předvést opět velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězili.“