V březnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.3.Informace pro fanoušky mířící do VlašimiRedakceO P A V A - Vlašimský klub vydal před vzájemným utkáním se Slezským FC souhrn informací pro opavské fanoušky. Níže naleznete jejich přehled.
1.3.Devatenáctka remizovala se SpartouOPA - SPA 2:2, 38.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaO P A V A – Starší dorostenci Opavy dokázali bodovat s dalším favoritem soutěže. Na umělé trávě v Opavě-Kylešovicích remizovali s lídrem soutěže pražskou Spartou 2:2.
2.3.Jaro startuje, Opava se chce v tabulce posunout výšeRedakceO P A V A – Fotbalové jaro je tady. Součástí jeho startu je i tradiční tisková konference. Ta se v prostorách Městského stadionu uskutečnila ve středu.
3.3.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Víkend plný fotbalu je před námi. V sobotu áčko odstartuje jarní část sezony zápasem ve Vlašimi, rezerva vyzve Petřkovice a starší dorost se představí v Jihlavě. Přípravky a školičku čekají tradičně turnaje. Více už níže v rozpisu.
3.3.Šestnáctka remizovala se ZabrzeRedakceO P A V A - Slušnou prověrku za sebou mají fotbalisté naší šestnáctky, kteří se před nedávnem utkali s polským celkem Gwarkem Zabrze. I když po první půli prohrávali nejtěsnějším možným rozdílem, nakonec remizovali 2:2.
4.3.Sedmnáctka změřila síly s Gwarkem ZabrzeRedakceO P A V A – Také naše sedmnáctka v rámci dalšího přípravného zápasu změřila síly s polským Gwarkem Zabrze. Podobně jako výběr U-16 s tímto soupeřem uhrála remízu, v konkrétním vyjádřením se jednalo o výsledek 1:1.
4.3.První jarní zápas je tady, áčko Slezského FC vyjíždí do VlašimiVLA - OPA 0:0, 17.kolo | RedakceO P A V A - Začátek jarní části Fotbalové národní ligy se přiblížil ke svému zahájení. Naše áčko druhou polovinu soutěže odstartuje na půdě neoblíbeného soupeře ze středu Čech – Vlašimi. Zápas vypukne v sobotu 5. března ve 14.30.
5.3.Na úvod remíza, Slezský FC má bod z VlašimiVLA - OPA 0:0, 17.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaV L A Š I M - Opavští fotbalisté zahájili jarní misi na neoblíbené půdě Vlašimi, kde se Slezanům tradičně nedaří. Tentokrát se ale Opava s prázdnou nevrátila. Vyrovnanému utkání remíza slušela. Slezský FC několika důležitými zákroky podržel brankář Petr Vašek, který vychytal už pátou nulu v sezoně.
6.3.Devatenáctka se z Jihlavy vrátila s prázdnouJIH - OPA 3:1, 22.kolo | RedakceO P A V A – Tentokrát ani bod. Fotbalisté naši devatenáctky v sobotu prohráli. V Jihlavě nebyli horším týmem, bohužel vlastními chybami dovolili Vysočině vstřelit tři branky.
7.3.Naše rezerva remizovala s PetřkovicemiRedakceO P A V A – Dalším soupeřem našeho béčka v zimní přípravě se stal účastník divize Odra Petřkovice. Přestože hostující výběr po poločase vedl nejtěsnějším možným rozdílem, nakonec se trefil také opavský Klembara a utkání dospělo k remíze 1:1.
8.3.Jakub Janetzký sportovní hvězdou DeníkuRedakceO P A V A – Před nedávnem v útrobách Slezského divadla proběhlo vyhlášení ankety o nejúspěšnějšího sportovce opavského okresu za uplynulý rok. Vítězem se stal rozehrávač BK Opava Jakub Šiřina, ale vidět byli také naši fotbalisté.
10.3.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Co čeká opavské výběry o nadcházejícím víkendu? Áčko doma změří síly s Vyšehradem, rezerva se utká s Vítkovicemi a starší dorostenci míří na půdu Pardubic. Oba mladší dorosty vyzvou Hlučín, starší žáci se střetnou se Zlínem a mladší žactvo narazí na Ratiboř. Přípravky čekají tradiční turnaje.
10.3.Valná hromada SFC a první zasedání nově zvoleného představenstvaTisková zprávaO P A V A - V úterý 8. března 2016 od 11 hodin proběhla za účasti 100% akcionářů na Hlásce (Horní nám. 69, Opava) řádná valná hromada Slezského fotbalového clubu Opava (odložená z prosince v souladu se ZOK), která:
11.3.Domácí jarní premiéra se blíží, do Opavy míří VyšehradOPA - VHR 1:1, 18.kolo | RedakceO P A V A - Nováček z Vyšehradu bude prvním jarním soupeřem opavských fotbalistů na domácím trávníku. Tým, který z pozice trenéra vede legenda pražské Sparty Jiří Novotný, v prvním duelu jara prohrál doma s Karvinou 0:2. Nutno ale říci, že Pražané nehráli špatně.
12.3.Slezský FC vedení neudržel, bitva s Vyšehradem skončila remízouOPA - VHR 1:1, 18.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Opavští fotbalisté se poprvé na jaře představili na svém domovském stadionu v Městských sadech, kde přivítali výběr Vyšehradu. Slezany, kteří si po celý zápas udržovali herní převahu, poslal do vedení krátce po změně stran parádní trefou Mozol, hosté ale z ojedinělého útoku srovnali a skóre se již nezměnilo.
13.3.Devatenáctka prohrála v PardubicíchPAR - OPA 3:0, 23.kolo | RedakceP A R D U B I C E – Fotbalisté opavské devatenáctky poznali, jak dokáže být fotbal krutý. V Pardubicích nepodali špatný výkon, přesto se domů vrátili s třígólovým debaklem.
15.3.Sedmnáctka si poradila s HlučínemRedakceO P A V A – Naši fotbalisté výběru U-17 si v posledním zápase před startem jarní části mistrovské soutěže zahráli proti stejně starému mužstvu Hlučína. Domácí nakonec zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem, když se ve druhém poločase trefil Dybal.
16.3.Patnáctka zvítězila ve ZlíněRedakceOPAVA – Ještě v poločase naše patnáctka prohrávala se stejně starým protivníkem ze Zlína v Luhačovicích rozdílem jednoho gólu. Slezané ovšem ve druhé půli zabrali a nepříznivý výsledek dokázali otočit ve svůj prospěch. Nakonec vyhráli v poměru 2:1.
16.3.Šestnáctka v derby zdolala HlučínRedakceOPAVA – I když po poločase fotbalisté opavské šestnáctky se soupeřem z Hlučína drželi nerozhodný stav 1:1, po změně stran zásluhou Miškeva a Veselého vsítili další dvě branky a nakonec si došli pro vítězství v poměru 3:1.
17.3.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Kde hrají opavské výběry o následujícím víkendu? Áčko se netradičně už v pátek představí v derby proti Karviné. V sobotu dopoledne se opavská devatenáctka utká se Zlínem, mladší dorostence a starší žáky čeká výjezd do Jihlavy. Rezerva se v generálce střetne s Rýmařovem a přípravky si zahrají na turnajích.