V červnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
29.6.SFC Opava 1–1 MFK OKD KarvináOPA - KAR 1:1, 1.kolo | RedakceSlezský FC Opava se v prvním přípravném utkání hraném ve Velkých Hošticích střetl s týmem Karviné.
29.6.Hráči ročníku 2005 se v Chlebičově umístili na bronzové příčceRedakceV sobotu 29. května se pod záštitou starosty Chlebičova uskutečnil mezinárodní turnaj O pohár Model Obaly a České spořitelny určený pro hráče ročníku 2005 a mladší.
28.6.V prvním přípravném utkání se SFC Opava střetne s KarvinouRedakceSlezský FC Opava čeká v sobotu první přípravný zápas před nadcházející sezónou.
28.6.Los MSFL a Poháru České poštyRedakceSlezský FC se v Poháru České pošty střetne s vítězem utkání mezi Dolním Benešovem a Havířovem. Opavský klub zná také pořadí soupeřů v podzimní části MSFL. Zatím byl stanoven pouze hrací víkend, přesné termíny zápasů budou zveřejněny později.
27.6.Třetím nováčkem v přípravě se stal Miroslav KerestešRedakceK týmu Slezského FC se dnes odpoledne připojil Miroslav Keresteš.
25.6.Lukáš Godula: Chci se dostat do další reprezentační nominaceRedakceDo přípravy s A-týmem se zapojil také Lukáš Godula. Tento osmnáctiletý brankář zažil povedenou jarní část sezóny, když přispěl k záchraně starších dorostenců v soutěži a byl nominován do reprezentace.
24.6.Slezský FC zahájil přípravuRedakceA-tým Slezského FC Opava dnešním dopoledním tréninkem zahájil přípravu na soutěžní ročník 2013/14.
24.6.Přípravka U9 obsadila na turnaji v Rosicích čtvrté místoRedakceTým SFC Opava U9 se ve dnech 22. – 23. června v Rosicích u Brna zúčastnil dvoudenního mezinárodního turnaje SPARTA BRNO CUP 2013 za účasti 24 mužstev.
24.6.Hráči ročníku 2003 zvítězili na turnaji v RaduniRedakceV sobotu 22. června se v Raduni uskutečnil turnaj deseti týmů, které se střetly systémem každý s každým.
24.6.Přípravka U11 skončila na turnaji v Rýmařově druhá RedakceTým SFC Opava U11 se ve dnech 21. – 22. června zúčastnil dvoudenního turnaje v Rýmařově, který se hrál systémem každý s každým. Po šesti výhrách ze sedmi utkání se opavští hráči umístili na stříbrné pozici.
20.6.Nová smlouva pro Petra Uvíru, další změny v kádruRedakceSlezský FC Opava v pondělí 24. června zahájí letní přípravu na soutěžní ročník 2013/14.
19.6.Jan Hruška: Potěšily mě individuální výkony hráčůRedakceTrenér Jan Hruška zhodnotil sezónu B-týmu Slezského FC, který se umístil na třetím místě divizní soutěže.
18.6.Prohlášení představenstva SFC OpavaTisková zprávaPředstavenstvo Slezského FC Opava na svém včerejším jednání s managementem provedlo podrobnou analýzu sezóny 2012/13. Pro další ročník stanovilo cíl postoupit zpět do Fotbalové národní ligy i přes snížený rozpočet v položce odměn hráčů A-týmu, který musí odpovídat úrovni hrané soutěže.
17.6.Pozvánka na fotbalový camp Petra ŽemlíkaRedakceNa začátku července proběhne fotbalový camp bývalého opavského trenéra Petra Žemlíka, který v klubu působil v době jeho největších úspěchů.
17.6.Rozpis přípravných utkáníRedakceSlezský FC Opava zahajuje v pondělí 24. června přípravu na sezónu 2013/14 v Moravskoslezské fotbalové lize. Níže naleznete rozpis letních přípravných utkání. Seznam bude průběžně aktualizován, o doplnění či případných změnách budeme fanoušky informovat prostřednictvím klubového webu.
17.6.Mladší přípravka U9 se na turnaji KFS umístila třetíRedakceHráči Slezského FC Opava se představili na turnaji mladších přípravek ročníku 2004 v Jeseníku nad Odrou. Soutěž pořádal Moravskoslezský krajský fotbalový svaz jako finálový turnaj všech vítězů okresních soutěží v Moravskoslezském kraji.
16.6.V sobotu 29. června se v Chlebičově koná turnaj přípravekRedakcePoslední červnovou sobotu se na hřišti v Chlebičově uskuteční turnaj fotbalových nadějí.
15.6.B-tým na hřišti Nového Jičína nebodovalNJI - OPB 3:2, 30.kolo | RedakceB-tým Slezského FC se v posledním utkání sezóny představil na hřišti Nového Jičína. Opavští hráči se v prvním poločase dvakrát ujali vedení, domácí ovšem vždy dokázali srovnat a nakonec v druhém poločase rozhodli o svém vítězství.
14.6.Josef Kružberský oslavil šedesátkuRedakceV pátek 14. června oslavila kulaté životní výročí významná postava historie opavského klubu. Před šedesáti lety se narodil bývalý opavský brankář a trenér Josef Kružberský.
14.6.Hráči ročníku 2002 vyhráli turnaj KFS ve SmilovicíchRedakceHráči Slezského FC Opava se zúčastnili turnaje nejstarších přípravek ročníku 2002 ve Smilovicích, který pořádal Moravskoslezský krajský fotbalový svaz jako finálový turnaj všech vítězů okresních soutěží v Moravskoslezském kraji.