V červenci 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.7.Informace pro fanoušky mířící na utkání se SlaviíRedakceOpava – Pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Slezský FC Opava ve třetím kole FORTUNA:LIGY na stadionu pražské Slavie přinášíme souhrn organizačně-bezpečnostních informací
30.7.Puškáč se zapsal do historie, po zápase ale smutnilOPA - ZLF 1:2, 2.kolo | Redakce | FOTO: Tomáš ZávěšickýBrno – Pozitivum sobotního zápasu v Brně? Ano, našlo se. Slezané dali po 4 817 dnech gól v nejvyšší soutěži. Zasloužil se o něj David Puškáč, útočník, který si ve slezské metropoli píše svůj vlastní příběh.
30.7.Letošní Opava Cup ovládl Sosnowiec, SFC skončil třetíRedakceOpava – V pátek se za slunečného počasí na Městském stadionu v Opavě uskutečnil 26. ročník tradičního mezinárodního turnaje Opava Cup určeného pro věkovou kategorii U 17.
29.7.Zbytečná prohra. Nesmíme dostávat tak laciné branky, velí SkuhravýRedakceBrno – Hned po čtrnácti minutách přišli fotbalisté Slezského FC o klíčového stopera Jaroslava Svozila, který byl vyloučen. Vzápětí šel Zlín do vedení, pak ale srovnal Puškáč. Na startu druhé půle ovšem snadno skóroval Poznar a bylo hotovo. Jak duel viděl opavský kouč Roman Skuhravý?
29.7.Nebylo to ono. Musíme jít dál, ví SimerskýRedakceBrno – Nesehráli špatný zápas, jenže hrát přes 70 minut v deseti hráčích, to se soupeři špatně vzdoruje. Opavští fotbalisté v Brně podlehli Zlínu a na první ligový bod stále čekají. „Byli jsme mdlí,“ přiznává obránce Dominik Simerský.
28.7.Slezané dřeli, v deseti ale podlehli ZlínuOPA - ZLF 1:2, 2.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaBrno – Opavští fotbalisté za sebou mají první zápas v brněnském azylu, kde narazili Zlín. Hned ve 14. minutě byl vyloučen stoper SFC Jaroslav Svozil a vzápětí šli ševci do vedení. Pak sice srovnal David Puškáč (na snímku), jenže Poznar ve druhé půli druhým gólem trefil zlínské vítězství.
27.7.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend je tady a společně s ním várka fotbalových zápasů. Opavské áčko čeká první "domácí" zápas sezony, na brněnském stadionu vyzve Zlín. Na stadionu v Městských sadech se představí rezerva Slezského FC, která se střetne s polským celkem WKS Wilki Wilcza.
27.7.Opava vyzve Zlín. Podáme ještě lepší výkon než na Spartě, věří DvorníkOPA - ZLF 1:2, 2.kolo | RedakceOpava – Zaútočí Slezský FC na první body ve FORTUNA:LIZE? Je tady pokus číslo dvě. V brněnském azylu Opava hostí zlínský Fastav. Ševci jsou ve formě. V prvním kole otočili zápas s Mladou Boleslaví, a to z 0:2 na 3:2. Opavský tým tedy čeká hodně zdatný soupeř.
26.7.Parádní úspěch mládeže! Opavské naděje končí na Ondrášovce šestéRedakceOpava – Vynikajícího výsledku dosáhli mládežníci Slezského FC. V celkovém hodnocení uplynulého ročníku Ondrášovka Cupu obsadili parádní šesté místo. Opavští tak za sebou nechali kluby jako je Jablonec, Sigma Olomouc, Zlín, Brno, Liberec či Teplice.
25.7.Informace pro fanoušky před prvním utkáním v BrněRedakceOpava – Po úvodním ostrém startu FORTUNA:LIGY na stadionu Sparty čeká opavské fotbalisty první "domácí" zápas, ve kterém hostí Zlín. Níže naleznete souhrn nejdůležitějších informací.
24.7.Bude to lepší a lepší, cítí Zavadil. Volá po větší odvazeSPA - OPA 2:0, 1.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaPraha – Na hřišti patřil k nejlepším hráčům. Pavel Zavadil předvedl na půdě pražské Sparty špičkový výkon. Do opavské hry vnesl klid. Když to bylo potřeba, dokázal podržet balon. Nekazil, usměrňoval spoluhráče a občas dokonce vytáhl úspěšné obranné skluzy. Zkrátka lídr každým coulem.
23.7.Mrzí mě, že jsme nedosáhli na bod, říká Skuhravý. Zaplatili jsme daňSPA - OPA 2:0, 1.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaPraha – Odvážným a sympatickým výkonem. Tak se prezentovali opavští fotbalisté na stadionu pražské Spartě. Žádný zaparkovaný autobus, ale aktivní hra. Slezané dlouho sahali na bod, nakonec je zlomila dalekonosná střela Kangy zhruba dvacet minut před koncem.
23.7.Ostudu jsme neudělali, hlásí Šrom. Před opavskými fanoušky smekáSPA - OPA 2:0, 1.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaPraha – V úvodu zápasu zneškodnil tutovku Ben Chaimovi a dlouho se zdálo, že možná udrží čisté konto. Sparta se neuměla prosadit, až po 73 minutách natáhl z dálky Kanga a skákavá rána prošla za gólmana Vojtěcha Šroma do brány.
23.7.OBRAZEM: Žlutá invaze do Prahy. SFC podpořilo na Spartě moře fanouškůRedakce | FOTO: Deník / František GélaPraha – Fanoušky Slezského FC Opava čekal po třinácti letech prvoligový výjezd. Zhruba dvanáct stovek příznivců ve žlutém zavalilo pražskou Letnou a vytrvale povzbuzovalo statečné opavské fotbalisty na hřišti. Děkujeme Vám za podporu!
21.7.Opava po návratu do nejvyšší soutěže padla na LetnéSPA - OPA 2:0, 1.kolo | Adam Joska | Foto: Deník / František GélaPraha – Opava nastoupila do prvoligového střetnutí po třinácti letech, před bouřlivou kulisou na Letné dlouho držela remízový stav. V 73. minutě se ale Sparta prosadila zásluhou Kangy a o deset minut později její náskok ještě navýšil na konečných 2:0 vlastní brankou Jaroslav Svozil, který si srazil do vlastní sítě zakončení Benjamina Tetteha. Opavští se vrátili do nejvyšší soutěže sympatickým výkonem a dlouho se snažili hrát s jedním z favoritů soutěže vyrovnanou partii, na první body to však nestačilo.
20.7.Clavin® stojí za SFC Opava – stává se jeho platinovým partneremTisková zprávaOpava – Prvoligový fotbalový klub Slezský FC Opava získal prémiového, tzv. platinového, partnera. Stal se jím přípravek Clavin® společnosti Simply You Pharmaceuticals.
20.7.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Letní přestávka pomalu finišuje. Opavské áčko už v sobotu odstartuje nový ročník FORTUNA:LIGY zápasem na pražské Letné, kde se střetne se Spartou. Devatenáctka se představí v Hranicích a rezerva změří síly s Novým Jičínem.
20.7.SFC jede na Spartu. Naši fanoušci? Neskutečný závazek, tvrdí SkuhravýSPA - OPA 2:0, 1.kolo | RedakceOpava – Po třinácti letech v nejvyšší soutěži a hned zkraje duel na Letné. Nováčka FORTUNA:LIGY z Opavy čeká ostrý start. Sparta se zatím v přípravě hledá, přesto je ale superfavoritem. Co na to Skuhravého družina?
20.7.Důležité informace pro fanoušky mířící na SpartuRedakceOpava – Pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Slezský FC v úvodním kole FORTUNA:LIGY přímo na stadionu pražské Sparty přinášíme souhrn organizačně-bezpečnostních informací včetně podrobností o cestě speciálního vlaku.
19.7.Úsměv, prosím. Fotbalisté Slezského FC se fotiliRedakceOpava – Nová sezona FORTUNA:LIGY se hlásí o slovo a fotbalisté Slezského FC už za sebou mají tradiční týmové focení ve zbrusu nových dresech.