V červnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.6.Stadion v Krnově? Slyšeli jste každé slovo, směje se Jan SchaffartzikOPA - HLU 2:1, 28.kolo | RedakceK R N O V - Fotbalisté Slezského FC vstoupili do svého krnovského exilu vítězně, když na útulném stadionu porazili v derby Hlučín. Hlavním strůjcem opavské výhry byl dvougólový Radim Grussmann. Velké nebezpečí pro hlučínskou obranu však znamenal také Jan Schaffartzik, který hrozil odvážnými průniky po levé straně, a s trochou štěstí se gólu mohl dočkat také on.
1.6.Jsme zpátky! Slezský FC se vrací do Fotbalové národní ligyRedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC Opava mohou slavit! Dvě kola před koncem soutěže má výběr trenéra Baránka nedostižný náskok osmi bodů před třetím Prostějovem. Rozhodla o tom dnešní prohra prostějovských hráčů na půdě olomouckého béčka. Vzhledem k sestupu Sigmy Olomouc do Fotbalové národní ligy to znamená jediné - Slezský FC bude hrát v příští sezoně druhou nejvyšší soutěž.
2.6.Důležité informace k následujícímu utkání s OrlovouKlubO P A V A - Na základě incidentu, který se stal v diváckém sektoru v závěru sobotního utkání mezi SFC Opava a FC Hlučín, se ihned po skončení utkání sešla organizační skupina ve složení: zástupce SFC Opava, zástupce FK Krnov, Policie ČR a delegát FAČR.
2.6.Žáci U12 jasně přehráli Holici a vezou vysokou výhruHFK - OPA 2:9, 28.kolo | RedakceO L O M O U C, O P A V A - Mladší žáci Slezského FC Opava se představili na hřišti Holice, kde byli od začátku utkání lepším týmem a zaslouženě zvítězili. Svěřenci trenéra Radima Malocha vyhráli vysoko 9:2, a to ještě nedali penaltu, sedmkrát trefili tyč a neproměnili další šance.
3.6.Žákovský výběr U14 si poradil s KarvinouOPA - KAR 6:2, 28.kolo | RedakceO P A V A - Svěřenci trenéra Jana Doseděla se v derby utkali s Karvinou, a i když to v první půli nebyla žádná hitparáda, opavští žáci U14 nakonec slavili výhru. Rozhodly o ní čtyři slepené branky ve druhém poločase, kdy Opava soupeře válcovala.
3.6.Patnáctka nestačila na KarvinouOPA - KAR 0:4, 28.kolo | RedakceO P A V A - Žáky Slezského FC U15 čekala Karviná, ale body si Opavští tentokrát nepřipsali. Hosté zvítězili rozdílem čtyř branek, přesto byla Opava důstojným soupeřem a nebýt nevyužitých šancí, utkání by dost možná vypadalo jinak.
3.6.U13: Opavští žáci zvítězili na hřišti HFK OlomoucHFK - OPA 5:7, 28.kolo | RedakceO L O M O U C, O P A V A – Žákovský výběr Slezského FC U13 hostila Holice a Opavští měli téměř po celý zápas míč pod svou kontrolou. Do šancí se skrz dobře organizovanou obranu domácích nedostávali. I přes nízkou produktivitu a nedůraz v defenzivní činnosti však Slezané zvítězili 7:5.
4.6.V derby proti Hlučínu úspěšnější opavská sedmnáctkaHLU - OPA 0:1, 30.kolo | RedakceH L U Č Í N, O P A V A - Mladší dorostenci Slezského FC se o víkendu utkali s Hlučínem a dlouho vyrovnaný zápas nakonec rozhodla jediná branka, o kterou se po rohovém kopu postaral důrazný Adam Helebrand.
5.6.Starší dorostenci nestačili na PlzeňOPA - PLZ 0:3, 41.kolo | Redakce | FOTO: Jan PitříkO P A V A - Devatenáctka Slezského FC ve středu změřila síly s plzeňskou Viktorií a dlouho s velkým favoritem držela krok. Po změně stran už ale hru ovládli Viktoriáni, kteří v Opavě zvítězili přesvědčivě 3:0.
5.6.Sedmnáctka zachránila remízu se Zlínem v poslední minutěOPA - ZLF 1:1, 34.kolo | Redakce | FOTO: Radim MalochO P A V A – Opavští mladší dorostenci U17 pod vedením trenéra Radomíra Hlaváče se utkali s favorizovaným výběrem zlínských ševců, a byli to právě hosté, kdo šel v utkání po bezbrankové první půli do vedení. Mladí Slezané ale zápas nezabalili, bojovali až do konce, a odměnou jim bylo vyrovnání v poslední minutě a cenná remíza.
6.6.Víkendový program mužstev Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme Vám kompletní víkendový program všech týmů Slezského FC. Áčko se v Krnově střetne s Orlovou, rezerva hraje v neděli důležitý zápas o postup do MSFL s Otrokovicemi. Devatenáctka jede do Českých Budějovic, starší žáci se utkají s HFK Olomouc a ti mladší míří do Orlové.
6.6.Slezský FC čeká poslední domácí zápas, do Krnova přijede OrlováRedakceO P A V A – Letošní sezona finišuje. Na opavské fotbalisty čeká poslední domácí zápas. Stejně jako ten předchozí se odehraje v krnovském azylu. Rozdíl je v tom, že Opava proti Orlové může nastoupit v klidu, protože postup má už jistý. Utkání startuje v sobotu 7. června v 16:30 na stadionu v Krnově.
7.6.Slezský FC je vítězem MSFL! V Krnově si poradil i s OrlovouOPA - ORL 3:0, 29.kolo | RedakceK R N O V - Fotbalisté Slezského FC mohli už před týdnem slavit návrat do Fotbalové národní ligy. V sobotu si vítězstvím nad Orlovou pojistili první místo v tabulce, které jim už nikdo nevezme. Skóre sobotního duelu odšpuntoval přesnou hlavičkou Mrázek, na startu druhé půle se trefil Schaffartzik a třetí zásah přidal po hodině hry Nekuda. Opava si tak s Orlovou poradila hladce v poměru 3:0.
8.6.Josef Dvorník: Cíl splněn, teď se musíme připravit na druhou liguOPA - ORL 3:0, 29.kolo | RedakceK R N O V - Fotbalisté Slezského FC zvládli i druhé utkání v krnovském azylu a zcela zaslouženě porazili výběr Orlové v poměru 3:0. Poctivou práci v defenzivě opět odvedl pilíř opavské defenzivy a kapitán týmu Josef Dvorník, který s naprostým přehledem likvidoval útoky hostujícího mužstva.
8.6.Béčko remizovalo s Otrokovicemi, o postupu rozhodne poslední koloOPB - VOT 1:1, 29.kolo | Redakce | FOTO: Jan PitříkV E L K É H O Š T I C E - Rezerva Slezského FC remizovala ve Velkých Hošticích s výběrem Otrokovic v poměru 1:1. Do vedení šli hosté po trefě zkušeného Doboše, Opavští srovnali ve druhé půli díky hlavičce Švece. O postup do MSFL tak bude béčko Opavy, které má jednobodový náskok na druhý Lískovec, bojovat až do posledního kola na hřišti Slavičína.
9.6.Žáci U12 deklasovali Orlovou, nastříleli neuvěřitelných 44 branekORL - OPA 0:44, 29.kolo | RedakceO R L O V Á, O P A V A - Žákovský výběr kategorie U12 si závěr sezony zpestřil parádním vystoupením na půdě Orlové. Opavští benjamínci zcela ovládli dění na hrací ploše a zvítězili v poměru 44:0!
9.6.Opavu čeká poslední duel sezony. S MSFL se rozloučí v MikulovicíchSLO - OPA 0:2, 0.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC před sebou mají poslední zápas letošního třetiligového ročníku, ve kterém vybojovali zasloužený postoup do Fotbalové národní ligy. Opavští míří na půdu třináctého mužstva tabulky z Mikulovic. Nováček MSFL, který má ve svém kádru početnou opavskou kolonii, hostí Opavu netradičně už v úterý 10. června 2014 od 17:30.
10.6.Patnáctka na závěr sezony zdolala HoliciOPA - HFK 6:3, 29.kolo | RedakceO P A V A - Starší žáci Slezského FC se rozloučili s žákovskou kategorií vítězně. Doma si totiž poradili s výběrem HFK Olomouc. Jednoduché utkání to ale nebylo a Opavští mohli být za hokejovou výhru 6:3 nakonec velmi rádi.
10.6.Žákovský výběr U14 udolal HFK OlomoucOPA - HFK 3:2, 29.kolo | RedakceO P A V A – Mužstvo opavských žáků U14 se v posledním utkání soutěže utkalo s týmem HFK Olomouc a přesto, že Slezané svého soupeře přehrávali, neproměňovali šance. Nakonec se tak v Opavě urodilo těsné vítězství domácího týmu v poměru 3:2.
10.6.Žáci U13 vezou výhru z OrlovéORL - OPA 2:11, 29.kolo | RedakceO R L O V Á, O P A V A – Žáci Slezského FC U13 pod vedením trenéra Martina Kotaly v posledním kole letošního ročníku uspěli na půdě Orlové. V první půli bylo utkání vcelku vyrovnané a do kabin se šlo za dvougólového náskoku pro Opavu. Po změně stran přidali malí Opaváci další branky a nakonec zvítězili v poměru 11:2.