V červnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.6.Šéf klubu Marek Hájek: S letošní sezonou jsme spokojeniRedakceO P A V A - Zápas s Frýdkem-Místkem byl poslední v letošní sezoně. Pro Opavu jako nováčka Fotbalové národní ligy dopadla dobře. Svěřenci trenéra Jana Baránka neměli problémy se záchranou, na jaře se blýskli dlouhou sérií bez prohry, ani v jednom případě na ně nenašla recept olomoucká Sigma. Opava dopadla celkově dobře i jako klub. Když pomineme sestup béčka, ostatním kategoriím se dařilo. Vesměs všechny týmy se probojovaly do top skupin, devatenáctka se statečně rve v konkurenci fotbalových akademií, a i když bude hrát baráž, její letošní počínání je třeba vnímat pozitivně.
1.6.Radim Kučera má namířeno do Frýdku-MístkuRedakceO P A V A - Ještě v neděli seděl na lavičce spolu s trenérem Janem Baránkem. Nyní má Radim Kučera namířeno do Frýdku-Místku, kde se má stát hlavním koučem druholigového týmu.
2.6.Čtrnáctka doma nestačila na ZlínOPA - ZLF 0:1, 28.kolo | RedakceO P A V A - Další mistrovské utkání naší čtrnáctce příliš nevyšlo. V duelu s vrstevníky ze Zlína nepodala příliš kvalitní výkon a nakonec prohrála nejtěsnějším možným rozdílem. Rozhodující branka padla až ve druhém poločase.
2.6.Třináctka ovládla turnaj v RužomberokuRedakceR U Ž O M B E R O K - Až ze slovenského Ružomberoku doputovala do Opavy pozvánka na turnaj, kterého se nakonec zúčastnilo sedm celků. Svěřenci trenérů Radima Malocha a Lukáše Vajdy z kategorie U-13 nakonec vhozenou rukavici zvedli a v sobotu vyrazili na Slovensko. Lépe si ani vést nemohli, protože obsadili první místo.
2.6.Nejbližší program mužstev Slezského FCRedakceO P A V A - Ani po posledním kole Fotbalové národní ligy nekončí na hřištích Slezského FC fotbalová klání. Už ve středu se na hřišti u koupaliště utká devatenáctka se stejně starými vrstevníky ze Zlína. Odpoledne se na hřišti v Chlebičově střetne opavská rezerva s Prostějovem.
3.6.Třináctka si poradila s HFK OlomoucOPA - HFK 16:2, 28.kolo | RedakceO P A V A - Náš výběr U-13 proti Holici potvrdil své kvality a poměrně snadno si došel pro vítězství. Po poločase vedl už o osm branek a nakonec byl rozdíl čtrnáctigólový 16:2. Hned tři opavští hráči nastříleli hattrick. Jednalo se o Hrbáče, Latoně a Žídka. Jelínek pak nasázel dokonce čtyři góly.
3.6.Opavská dvanáctka zdolala HoliciOPA - HFK 13:7, 28.kolo | RedakceO P A V A - Proti HFK Olomouc se výběr U-12 Slezského FC držel svého herního pojetí. I když soupeř byl zarputilý a nechtěl lacino složit své zbraně, nakonec odjel domů s prázdnou. Mladí Opavané zvítězili v poměru 13:7. Hattrick zaznamenal Jaromír Blažej.
3.6.Devatenáctka nestačila na ZlínOPA - ZLF 0:4, 37.kolo | RedakceO P A V A - Poslední zápas Dorostenecké ligy opavské devatenáctce vůbec nevyšel. Slezané nestačili na zlínský Fastav. V příštím týdnu pak mají svěřenci trenéra Aloise Skácela před sebou nejdůležitější dvě utkání sezony. V baráži narazí buď na Prostějov, nebo Kroměříž.
4.6.Rezerva podlehla ProstějovuOPB - PRO 0:5, 30.kolo | RedakceC H L E B I Č O V - Béčko Slezského FC zakončilo své účinkování na chlebičovském hřišti vysokou porážkou s Prostějovem. Opava po první půli prohrávala o dva góly, po změně stran inkasovala ještě třikrát.
4.6.Šestnáctka otočila zápas v JihlavěJIH - OPA 1:2, 0.kolo | RedakceJ I H L A V A - Náš výběr U-16 po prvním poločase na hřišti Jihlavy prohrával nejtěsnějším možným rozdílem. Po změně stran ovšem utkání nevzdal a díky obětavému výkonu zápas otočil. Branky Opavy vstřelili Šefčík a Teichman.
5.6.Opaváci se podíleli na úspěších v Mezikrajské soutěžiRedakceO P A V A - Před nedávnem se uskutečnila republiková finále Mezikrajských soutěží. Trenér opavské čtrnáctky Radovan Morong vedl výběry Moravskoslezského kraje U-13 a U-14, s nimiž vybojoval třetí respektive druhé místo.
6.6.Devatenáctka jde do baráže, jejím soupeřem bude KroměřížRedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC znají svého soupeře v baráži. Opavská devatenáctka se v dvojutkání střetne s Hanáckou Slavií Kroměříž. Ta svůj postup potvrdila výhrou nad Líšní v poměru 4:0. První utkání se odehraje ve středu 10. června v 16:30 na půdě Kroměříže, odveta je na programu v sobotu 13. června v 11 hodin na hřišti u koupaliště. Přijďte i vy povzbudit naše chlapce v klíčové fázi sezony!
7.6.Rezerva zakončila sezonu v MSFLORL - OPB 2:1, 29.kolo | RedakceO R L O V Á - Poslední zápas ve třetí lize má za sebou naše béčko, které se se soutěží rozloučilo na hřišti Orlové. Zde se sice prezentovalo velmi dobrým výkonem, avšak dvě minuty ve druhé půli rozhodly o tom, že tři body získají domácí. Opava prohrála 1:2.
8.6.Čtrnáctka těsně podlehla SlováckuSLO - OPA 3:2, 29.kolo | RedakceO P A V A - Poslední zápas sezony za sebou mají starší žáci Slezského FC kategorie U-14. Představili se na hřišti Slovácka, kde dlouho drželi šanci na bodový zisk. V závěru utkání ovšem inkasovali rozhodující branku a prohráli v poměru 2:3.
8.6.Mladší žáci kategorie U-12 vezou výhru z UničovaUNI - OPA 2:14, 29.kolo | RedakceU N I Č O V - Opavská dvanáctka změřila o víkendu síly s Uničovem na jeho hřišti a od začátku si vedla výtečně. V utkání hraném ve velkém vedru si v prvním půli vytvořila pětibrankový náskok. Po změně stran přidali Slezané dalších osm gólů a nakonec zvítězili jednoznačně 14:2.
8.6.Ondra Švejdík s Pavlem Zavadilem navštíví základku v KylešovicíchRedakceO P A V A - Žáci sportovních tříd Základní školy Opava-Kylešovice se v úterý 9. června 2015 mohou těšit na zajímavou návštěvu.
9.6.Třináctka uspěla v přestřelce na půdě UničovaUNI - OPA 7:13, 29.kolo | RedakceU N I Č O V - Žákovský výběr Slezského FC kategorie U-13 sehrál zápas v Uničově, ale přes slibný start prohrával v první půli 4:5. Opavští však nesložili zbraně a po změně stran skóre otočili ve svůj prospěch.
9.6.Devatenáctku čeká perný týdenRedakceO P A V A – Poslední dva zápasy sezony mají před sebou fotbalisté naší devatenáctky. Ve středu a v sobotu je čeká baráž o Dorosteneckou ligu s týmem Hanácké Slavie Kroměříž.
10.6.Ondra Švejdík a Pavel Zavadil se vrátili do školních lavicRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaO P A V A - Úterní dopoledne se neslo na ZŠ Kylešovice ve sportovním a otázkovém duchu. Do místní školy se sportovním zaměřením na fotbal se dostavili dva prvoligoví fotbalisté a to kapitán brněnské Zbrojovky Pavel Zavadila a hráč vicemistra AC Sparta Praha Ondřej Švejdík, mj. absolvent této základní školy.
10.6.Stojíme při vás! Mládežnické výběry podporují devatenáctkuRedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC dnes v Kroměříži rozehrají baráž, ve které chtějí uhájit působení v elitní soutěži i pro příští ročník. Devatenáctce drží palce i další opavské mládežnické týmy. Stojíme při vás! Dejte do boje svá srdce, naše jsou s Vámi! Hodně štěstí v baráži! To jsou citace jen části vzkazů, které visí na dveřích šatny staršího dorostu. Podívejte se sami.