V srpnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.8.Sezona je tu! Slezský FC čeká ostrý start, derby ve Frýdku-MístkuFRM - OPA 2:3, 1.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalová národní liga startuje a opavští fotbalisté jsou u toho! Mužstvo Slezského FC projde v úvodním kole nového ročníku ostrým testem v podobě derby na horké půdě Frýdku-Místku. Novou sezonu rozehraje Opava na frýdecko-místeckém stadionu Stovky v sobotu 2. srpna od 17 hodin a dá se očekávat bouřlivá atmosféra.
2.8.Vítězná generálka rezervy. Opavští mladíci přehráli VítkoviceOPB - VIT 2:1, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - V generálce na letošní sezonu MSFL opavská rezerva uspěla, když na hřišti za koupalištěm přehrála divizní výběr Vítkovic. Béčko Slezského FC vedlo po prvním poločase 2:0, když se postupně trefil Hoza s Gebauerem. Převahu měla Opava i ve druhé půli, ale další branku z množství šancí již nepřidala. Hosté tak trefou Lukáše pouze korigovali na konečných 2:1.
2.8.Devatenáctka padla v Olomouci, rozhodl úvod zápasuOLO - OPA 2:0, 18.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO L O M O U C, O P A V A - Starší dorostenci mají za sebou druhý zápas nové sezony v nejvyšší soutěži a tentokrát si body nepřipsali. Opavští cestovali do Olomouce, kde se utkali s tamní Sigmou. Úvodu zápasu patřil domácím, kteří v rozmezí sedmi minut dvakrát skórovali a rozhodli o své výhře. Slezané po změně stran sice svého soupeře přehráli, bohužel ale nedokázali skórovat, a z Hané se tak vrací bez bodu.
2.8.Paráda! Opava za patnáct minut otočila derby ve Frýdku-MístkuFRM - OPA 2:3, 1.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaF R Ý D E K - M Í S T E K, O P A V A - Fotbalisté Slezského FC vstoupili do letošního ročníku Fotbalové národní ligy bravurně. V regionálním derby porazili Frýdek-Místek na jeho hřišti 3:2. O branky Baránkovy družiny se postarali postupně Čelůstka, Ševčík a Dvorník. Těsně před koncem navíc neproměnil pokutový kop opavský Schaffartzik. Potvrdit toto vítězství budou chtít Opavští již v dalším zápase, který odehrají příští neděli na hřišti Mostu.
3.8.František Metelka: Zasloužená výhra, ale musíme se soustředit dálFRM - OPA 2:3, 1.kolo | RedakceF R Ý D E K - M Í S T E K - Slezský FC zvládl úvodní kolo Fotbalové národní ligy na jedničku, když na horké půdě Frýdku-Místku vyválčil tři body. Opavští sice prohrávali, ale po změně stran třemi góly skóre otočili. Dobrý zápas odehrál ve středu hřiště defenzivní záložník František Metelka, který měl velký podíl také na druhém opavském gólu.
5.8.Starší dorost čeká derby s Baníkem! Přijďte se podívatOPA - OST 1:3, 19.kolo | RedakceO P A V A - Devatenáctka Slezského FC má před sebou ostře sledovaný zápas. V rámci 19. kola hostí devátá Opava třinácté mužstvo ostravského Baníku, které v letošní sezoně zatím ještě nevyhrálo. Slezské derby startuje ve středu 6. srpna od 11 hodin na hřišti za koupalištěm. Přijďte podpořit opavské dorostence!
6.8.Devatenáctka bojovala, v derby ale na Baník nestačilaOPA - OST 1:3, 19.kolo | RedakceO P A V A - Devatenáctka Slezského FC se na hřišti za koupalištěm utkala ve slezském derby s ostravským Baníkem. Ostrava brzy otevřel skóre utkání. Opavským mladíkům se podařilo vyrovnat těsně před koncem první půle, když se trefil Matěj Helebrand. Ve druhém poločase už ale střílel góly jen Baník, který v Opavě zvítězil v poměru 3:1.
8.8.Slezský FC míří opět ven. Tentokrát zavítá do dalekého MostuMOS - OPA 0:3, 2.kolo | RedakceO P A V A - Opavští fotbalisté mají před sebou druhé venkovní utkání v řadě. Slezané míří na dlouhou pouť na sever Čech, kde v neděli 10. srpna od 17:30 změří síly s výběrem mosteckého Baníku. Podaří se Slezskému FC přivézt z daleké destinace další body?
9.8.Starší dorost remizoval v Plzni. Cenný bod trefil Adam HelebrandPLZ - OPA 1:1, 20.kolo | RedakceP L Z E Ň , O P A V A – Devatenáctka Slezského FC získala po dvou porážkách bod. Stalo se tak na horké půdě plzeňské Viktorie. Opavští mladíci sice po dvaceti minutách inkasovali, ale obdržená branka je nezlomila a na konci prvního poločasu vstřelil Adam Helebrand vyrovnávací gól. Po změně stran už gól nepadl, a utkání velmi dobré úrovně tak skončilo smírně.
10.8.Rezerva na úvod prohrála, nestačila na ZábřehZAB - OPB 3:1, 1.kolo | RedakceFotbalisté opavské rezervy vstoupili do nového soutěžního ročníku Moravskoslezské fotbalové ligy porážkou. Svěřenci trenéra Hrabiny v Zábřehu sice vedli, domácím se však ještě do poločasu podařilo vyrovnat a po změně stran dvěma brankami také průběh zápasu otočit.
10.8.Paráda! Slezský FC zvládl vítězně i druhý zápas a z Mostu veze tři bodyMOS - OPA 0:3, 2.kolo | RedakceM O S T - Fotbalisté Slezského FC zvládli také své druhé venkovní utkání v řadě, tentokrát zvítězili na stadionu Mostu. Opava zaznamenala všechny tři branky ve druhém poločase. Skóre nejprve otevřel Ševčík, druhý zásah přidal z penalty Schaffartzik a poslední branku vstřelil Machálek. Za týden čeká výběr trenéra Baránka první domácí utkání proti Ústí nad Labem.
12.8.Doufám, že v sobotu dorazí co nejvíce lidí, přeje si Tomáš MrázekMOS - OPA 0:3, 2.kolo | RedakceO P A V A – Když si srbský expres Nemanja Kuzmanović ve Frýdku-Místku vážně poranil kotník, okamžitě na něj trenér Jan Baránek ukázal. Řeč je o Tomáši Mrázkovi, který přispěl k obratu v derby na půdě Valcířů. V Mostu už zkušený útočník nechyběl v základní sestavě opavského celku a podal skvělý výkon, kterému chyběla už jen třešnička v podobě gólu.
12.8.Pohár: Opava zavítá do Hranic. Šanci dostanou hráči z lavičkyRedakceO P A V A – Fotbalisté Slezského FC zatím prožívají výborný vstup do sezony a před sobotní domácí premiérou proti Ústí nad Labem si dají intermezzo v podobě druhého kola Poháru FAČR. Ve středu 13. srpna od 17 hodin zahájí duel na půdě divizních Hranic.
13.8.Pohár: Opava udolala Hranice až na penalty, postup trefil MachálekHRN - OPA 1:2, 2.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaH R A N I C E, O P A V A - Fotbalisté Slezského FC zvládli druhé kolo domácího poháru i ve značně pozměněné sestavě. Baránkova družina sice vedla po brance Grussmanna, nicméně domácím se podařilo vyrovnat, a o vítězi tak rozhodly až pokutové kopy. V nich byli Opavští stoprocentní a díky brankáři Hampelovi, který chytil jednu penaltu, postupují do třetího kola. V něm změří síly s Karvinou.
14.8.Víkendový program mužstev Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme vám tradiční přehled víkendových utkání mužstev Slezského FC. Áčko v sobotu hostí Ústí nad Labem, devatenáctku čeká zápas s Jabloncem, starší žáci se představí na půdě Baníku Ostrava a jejich mladší kolegové cestují do Hranic. V neděli se rezerva utká s Hlučínem a mladší dorost míří do Líšně.
15.8.Slezský FC se poprvé ukáže doma! Dorazí Ústí, přijďte se podívatOPA - UNL 1:0, 3.kolo | RedakceO P A V A - Konečně doma! Rozjetí fotbalisté Slezského FC po dvou venkovních zápasech, ve kterých neztratili ani bod, poprvé v letošní sezoně vyběhnou na nově zrekonstruovaný trávník stadionu v Městských sadech. Po více než třinácti letech se doma v opavském dresu ukáže navrátilec Zdeněk Pospěch. Opavští vyzvou Ústí nad Labem a zápas startuje v sobotu 16. srpna od 18 hodin. Přijďte povzbudit žluto-modré barvy!
16.8.Starší dorostenci nedali gól a podlehli JablonciOPA - JAB 0:2, 2.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Opavská devatenáctka změřila na hřišti za koupalištěm síly s Jabloncem, který se brzy dostal do vedení. Mladým Slezanům se dlouho nedařilo projít přes pozornou hostující obranu. Až ve druhé půli si Opava vytvářela šance, ani jednu z nich ale neproměnila. Naopak Jablonečtí v závěru pečetili svou výhru druhou brankou.
16.8.Opava domácí premiéru zvládla! Výhru nad Ústím zařídil ŠevčíkOPA - UNL 1:0, 3.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Fotbalisté Slezského FC se poprvé představili na novém trávníku v Městských sadech a před zraky téměř tří tisíc diváků si poradili s výběrem Ústí nad Labem. První poločas branku nenabídl, krátce po změně stran se po parádní akci prosadil Petr Ševčík a trefil pro Opavu další tři body. Opavští tak zvítězili potřetí v řadě a minimálně do zítřka budou v čele Fotbalové národní ligy.
17.8.Rezerva nestačila na Hlučín, rozhodl závěrOPB - HLU 0:3, 2.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaC H L E B I Č O V - Fotbalisté opavského béčka se na hřišti v Chlebičově utkali s rivalem z blízkého Hlučína. Na góly se muselo čekat až do závěru utkání, ale zato v něm padly hned tři branky. Skóre otevřel gólem z penalty hostující Hanus, poté se trefil Foltýn, a na konečných 0:3 z pohledu Slezského FC upravil znovu Hanus.
19.8.Bezpečnostní opatření pro utkání Třinec - SFC OpavaRedakceO P A V A - Třinecký klub vydal pro sobotní duel se Slezským FC řadu bezpečnostních opatření. Níže přinášíme souhrn nejdůležitějších informací týkajících se opavských fanoušků z komuniké Třince.