V září 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
1.9.Josef Dvorník: Výborná atmosféra, s kotlem se chytal celý stadionOPA - OLO 0:0, 5.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC v sobotu remizovali se silným výběrem olomoucké Sigmy, který hrál ještě v loňské sezoně nejvyšší soutěž. Zápas okořenila perfektní atmosféra, vždyť na stadion do Městských sadů dorazila úžasná návštěva - 4231 diváků. Gól ale neviděli. Jistotou zadních řad Opavy byl opět zkušený stoper Josef Dvorník. Ten neprohrál takřka jediný souboj a jeho skvělá poziční hra na útočníky Hané platila.
1.9.Opavští žáčci kategorie U12 jasně zvítězili v ŠumperkuSUM - OPA 4:22, 4.kolo | RedakceŠ U M P E R K - Žáčci Slezského FC U12 o víkendu uspěli na půdě Šumperku. Opavské naděje si vytvořily velký osmibrankový náskok, který po změně stran ještě navýšily a zvítězily jednoznačným poměrem 22:4.
1.9.V sobotu proběhl první nábor fotbalistů do Slezského FCRedakceO P A V A - Fotbalová sobota v Opavě nepatřila pouze ostře sledovanému šlágru Slezského FC s olomouckou Sigmou. Odpoledne před zápasem se nedaleko stadionu v Městských sadech konal nábor do fotbalové školičky Slezského FC.
2.9.Opavští benjamínci U11 na Slavia Opava CupuRedakceO P A V A - Naděje Slezského FC ročníku 2004 se o víkendu zúčastnily dobře obsazeného mezinárodního turnaje v Opavě. Tradiční klání nabídlo jako vždy příjemné sportovní prostředí a výbornou organizaci. Do Opavy se sjelo celkem 18 družstev z Česka, Slovenska a Polska. Cenu za nejlepšího brankáře obdržel opavský gólman Jeroným Vltavský.
2.9.Žáci Slezského FC sehráli přátelský zápas ve WroclawiRedakceW R O C L A W - Opavské žákovské výběry kategorie U15 a U14 v sobotu v polské Wroclawi absolvovali přátelské zápasy se stejně starými týmy Śląska. Utkání doprovázela příjemná atmosféra a po svých duelech děti zamířily na souboj polské Ekstraklasy mezi áčkem WKS Śląsk Wroclaw a Górnikem Zabrze, který domácí vyhráli v poměru 2:0.
3.9.Bezpečnostní opatření pro páteční duel s KarvinouKlubO P A V A - Páteční pohárový zápas Slezského FC s Karvinou bude provázet řada bezpečnostních opatření, ke kterým klub sáhl po dohodě s Policií ČR. Níže naleznete souhrn nejdůležitějších informací.
4.9.Naděje ročníku 2005 se ukázaly na mezinárodním turnaji v KravaříchRedakce | FOTO: Deník / František GélaK R A V A Ř E - Areál kravařské Buly Arény před pár dny hostil druhý ročník skvěle obsazeného turnaje O pohár Generali pojišťovny. Velmi kvalitního dvoudenního klání pro hráče ročníku narození 2005 a mladší se zúčastnili také fotbalisté Slezského FC.
4.9.Šestnáctka veze ze Zlína cenné vítězstvíZLF - OPA 1:2, 4.kolo | RedakceZ L Í N - Mladší dorostenci Slezského FC kategorie U16 se o víkendu utkali se Zlínem a po prvním bezbrankovém poločase se po změně stran zlepšili. Navíc se trefili Stošek s Večerkem, domácí se prosadili jen jednou, a tak si Opava domů odvezla cenné tři body.
4.9.Souhrn středečních zápasů starších žákůRedakceO P A V A - Starší žactvo Slezského FC ve středu zajíždělo na nedalekou půdu Karviné. Opavští hráči kategorie U15 prohráli 0:2, naopak jejich mladší kolegové dokázali na karvinského soka vyzrát a díky brance Janjuše zvítězili těsně 1:0.
4.9.Starší žáci U14 vyhráli v Karviné, výhru trefil JanjušKAR - OPA 0:1, 4.kolo | RedakceK A R V I N Á - Žákovské mužstvo Opavy U14 pod vedením trenéra Radovana Moronga ve středu uspělo v derby na hřišti Karviné. Po bezbrankové první půli utkání rozhodla jediná branka, o kterou se ve druhém poločase postaral opavský hráč Janjuš, a zařídil svému týmu cenné vítězství.
4.9.Patnáctka nestačila na KarvinouKAR - OPA 2:0, 4.kolo | RedakceO P A V A - Opavští žáci kategorie U15 ve středu na Karvinou nevyzráli. Naděje Slezského FC nestačily na domácí zejména v agresivitě a karvinskému výběru podlehly v poměru 0:2.
4.9.Pohárové derby se blíží, Slezský FC vyzve KarvinouOPA - KAR 1:0, 3.kolo | RedakceO P A V A - Třetí kolo Poháru České pošty nasměrovalo do Opavy celek Karviné, mimochodem konkurenta Slezského FC ve Fotbalové národní lize. V aktuální tabulce patří našemu soupeři se ziskem osmi bodů šestá příčka. Pikantní svým způsobem bude fakt, že na trenérských lavičkách se proti sobě postaví dva kamarádi: Jan Baránek a Jozef Weber. Utkání v Městských sadech startuje v pátek 5. září 2014 od 18 hodin.
5.9.Pohár: Slezský FC vyřadil Karvinou, postup trefil SchaffartzikOPA - KAR 1:0, 3.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A – Opavští fotbalisté třetí kolo Poháru České pošty zvládli a na stadionu v Městských sadech si poradili s Karvinou. Vyrovnaný zápas rozhodla jediná branka, o kterou se hned v úvodu utkání postaral domácí záložník Jan Schaffartzik, jenž se trefil parádní ranou z dvaceti metrů.
5.9.Víkendový program mužstev Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme vám tradiční přehled víkendových zápasů týmů Slezského FC. Áčko v pátek v rámci poháru FAČR hostí Karvinou, v sobotu rezerva cestuje do Líšně, starší dorost změří síly s Brnem a mladší dorostenci se utkají s Kroměříží. V neděli starší žáci vyzvou Olomouc a jejich mladší kolegové sehrají zápas s Vítkovicemi.
6.9.Devatenáctka nešťastně podlehla brněnské ZbrojovceOPA - BRN 1:2, 5.kolo | RedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC změřili na hřišti u koupaliště síly s Brnem. Opava byla v prvním poločase aktivní a Zbrojovku jasně přehrávala. Skóre otevřel Adam Helebrand a Opavští měli i další šance, jenže je nedokázali proměnit. Naopak hosté ve druhém poločase se štěstím vyrovnali, a i když v závěru chytil opavský gólman Lasák penaltu, nakonec tři body bralo Brno. V nastavení o jeho výhře rozhodl Praks.
6.9.Rezerva podlehla Líšni a její bezgólová série stále trváLIS - OPB 2:0, 5.kolo | RedakceFotbalisté opavské rezervy zajížděli na půdu Líšně, kde se pokusili vybojovat první soutěžní body. To se jim však nepovedlo, když si domácí v prvním poločase vytvořili jednobrankový náskok, a po změně stran přidali hráči Líšně druhou branku. Svěřenci trenéra Hrabiny neskórovali už ve čtvrtém utkání v řadě, a na své první body v MSFL tak stále čekají.
8.9.Souhrn víkendových zápasů mužstev Slezského FCRedakceO P A V A / PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZUJEME/ - Přinášíme vám souhrn víkendových zápasů výběrů Slezského FC Opava. Áčko v domácím poháru vyřadilo Karvinou a v dalším kole potká Třinec. Rezerva padla v Líšni a devatenáctka si připsala krutou prohru se Zbrojovkou Brno.
8.9.Sedmnáctka prohrávala s Kroměříží, nakonec vyválčila bodOPA - KRO 2:2, 5.kolo | RedakceO P A V A - Mladší dorostenci Slezského FC kategorie U17 se utkali s Kroměříží a po prvním poločase prohrávali. Po změně stran sice srovnal Vrána, jenže hosté šli gólem z penalty znovu do vedení. Za Opavu vyrovnal na konečných 2:2 Kuzník.
8.9.Informace pro fanoušky mířící do VlašimiRedakceO P A V A - Vlašimský klub vydal před vzájemným utkáním se Slezským FC souhrn informací pro opavské fanoušky. Níže naleznete jejich přehled.
8.9.Šestnáctka remizovala s KroměřížíOPA - KRO 1:1, 5.kolo | RedakceO P A V A - Mladší dorostenci U16 měli do utkání s výběrem Kroměříže výborný vstup a v úvodních dvaceti minutách svého soupeře přehrávali. Pak ale po zbytečné chybě inkasovali, což opavským nadějím sebralo vítr z plachet. Nakonec však Slezané alespoň vyrovnali na konečných 1:1.