V květnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
1.5.Jan Schaffartzik: Doufám, že se výhrou ve Žďáru opět nastartujemeZDR - OPA 0:2, 17.kolo | RedakceŽ Ď Á R N A D S Á Z A V O U - Fotbalisté Slezského FC Opava zvládli svou povinnost na jedničku a na hřišti Žďáru nad Sázavou brali po třech nepovedených zápasech konečně tři body. Dobrý zápas odehrál na levé straně zálohy Jan Schaffartzik, který dělal svými odvážnými průniky po lajně domácí obraně velké problémy.
2.5.Víkendový program mužstev Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme vám tradiční přehled víkendových zápasů Slezského FC Opava. Áčko se v sobotu utká s rezervou Slovácka, devatenáctka ještě předtím změří síly s Hradcem Králové. Další dorostenecké kategorie míří do Třince. V neděli hostí béčko Přerov a žáci nastoupí proti Bílovci.
2.5.Do Opavy míří béčko Slovácka, které se na jaře trápíRedakceO P A V A - Náročný program opavských fotbalistů pokračuje. Ve středu zvítězil Slezský FC na půdě posledního Žďáru nad Sázavou v poměru 2:0 a na toto vítězství by rád navázal také v sobotu 3. května 2014, kdy od 16 hodin hostí rezervu prvoligového Slovácka.
3.5.Devatenáctka uhrála remízu s pátým Hradcem KrálovéOPA - HRA 0:0, 35.kolo | Redakce | Foto: Deník/František GélaO P A V A – Starší dorostenci Slezského FC na hřišti za koupalištěm svedli vyrovnanou bitvu s favorizovaným Hradcem Králové. Opava pátý celek nejvyšší dorostenecké soutěže přehrávala. Bohužel se však nedokázala prosadit střelecky, a utkání tak skončilo bezbrankovou remízou.
3.5.Slezský FC zdolal rezervu Slovácka, rozhodla trefa PoláchaOPA - SLB 1:0, 24.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC Opava navázali na své středeční vítězství ze Žďáru nad Sázavou a doma po velkém boji udolali béčko prvoligového Slovácka. O jedinou branku utkání se zasloužil parádní trefou z přímého kopu Tomáš Polách a přisoudil Slezanům tři body.
4.5.Béčko se protrápilo k výhře nad Přerovem, kterou zařídil KomendaOPB - PRE 1:0, 24.kolo | Redakce | FOTO: Jan PitříkO P A V A - Rezerva Slezského FC se v nedělní dopoledne utkala s Přerovem a doma napravila porážku z Lískovce. Přerovská Viktorie sice byla v poli lepším týmem, ale po trefě Komendy šli do vedení Opavští. Po změně stran byl zápas otevřený, ale další branku již diváci neviděli, a tak výhra zůstala ve Slezsku.
5.5.Starší žáci U15 porazili BílovecOPA - BIL 3:1, 24.kolo | RedakceO P A V A - Patnáctka Slezského FC změřila síly s Bílovcem a na góly se po bezbrankové první půli čekalo až do druhého poločasu. Po změně stran se povedlo opavským nadějím třikrát skórovat, inkasovaly pouze jedinkrát a zaslouženě zvítězily.
5.5.Čtrnáctka zdolala Bílovec, rozhodla druhá půleOPA - BIL 2:0, 24.kolo | RedakceO P A V A - Opavští starší žáci U14 pod vedením trenéra Jana Doseděla se utkali s Bílovcem, který v prvním poločase přehrávali. Nedokázali však proměňovat šance. Ve druhé půli už to bylo lepší, hráči Slezského FC se trefili dvakrát a po zásluze zvítězili.
5.5.Žáci Slezského FC U13 deklasovali výběr BílovceBIL - OPA 5:21, 24.kolo | RedakceO P A V A - Žákovský výběr Slezského FC kategorie U13 zamířil po dvoudenním mezinárodním turnaji v Mikulově do Bílovce, kde se utkal se stejně starým týmem domácích. Opavští excelovali a vyhráli jednoznačným rozdílem 21:5.
5.5.Mezinárodní turnaj O slezský pohár se hlásí o slovoRedakceO P A V A - V sobotu 10. května 2014 bude opavský stadion v Městských sadech hostit mezinárodní fotbalový turnaj O slezský pohár pro přípravky ročníku 2005 a mladší, který spolupořádá Slezský FC Opava.
7.5.Sedmnáctka se vrací z Třince bez boduTRI - OPA 2:1, 26.kolo | RedakceT Ř I N E C, O P A V A - Mladší dorostenci Slezského FC neuspěli na hřišti nedalekého Třince, kde prohráli o jedinou branku. Dobře hrajícímu opavskému týmu se znovu stalo osudným neproměňování šancí.
7.5.Béčko veze tři body z Šumperka, výhru režíroval dvougólový TovárekSUM - OPB 1:3, 17.kolo | RedakceŠ U M P E R K, O P A V A - Rezerva Slezského FC zamířila na půdu posledního Šumperka, ze které si odvezla všechny tři body. Opavští šli v první půli do vedení díky trefě Továrka. Ten přidal po změně stran i druhý gól, a i když domácí snížili, poslední slovo měl Jurečka, který upravil na konečných 3:1 pro Opavu.
8.5.Hlasování o Hráče měsíce dubna finišuje! Koho zvolíte?RedakceO P A V A - Fotbalový duben za sebou nedávno zabouchl dveře, a proto k Vám přicházíme s druhým dílem hlasování o Hráče měsíce Slezského FC. Od této chvíle až do středy 14. května 2014 21 hodin můžete vybrat nejlepšího opavského hráče měsíce dubna!
9.5.Žáci kategorie U13 nasázeli Šumperku dvacet branekOPA - SUM 20:4, 17.kolo | RedakceO P A V A - Žáci Slezského FC U13 pod vedením trenéra Martina Kotaly se ve středu utkali s výběrem Šumperka a už po první půli bylo rozhodnuto. Opavští vedli 8:1, po změně stran přidali dalších dvanáct branek a zvítězili jednoznačně 20:4.
9.5.Opavská dvanáctka si hladce poradila se ŠumperkemOPA - SUM 23:6, 17.kolo | RedakceO P A V A - S šumperským protivníkem ve středu změřili síly žáčci Slezského FC U12 a také oni byli úspěšní, když svého soupeře zdolali jednoznačným poměrem 23:6.
9.5.Víkendový program mužstev Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme Vám tradiční přehled víkendových zápasů všech opavských mužstev. V sobotu hrají starší dorostenci se Zlínem, všechny žákovské kategorie a přípravky ročníku 2005 mají na stadionu mezinárodní turnaj. V neděli se o slovo přihlásí áčko, které zajíždí do Zábřehu a rezerva. Ta míří do Brumova. Mladší dorostenci U17 a U16 se utkají s Brnem.
9.5.Devatenáctka padla v Pardubicích a přiblížila se barážiPAR - OPA 2:1, 36.kolo | RedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC ve středu neuspěli na hřišti svého tabulkového souseda z Pardubic, kde sice nebyli herně horší, ba naopak. Bohužel ale Opavští neproměnili řadu šancí a nakonec Pardubicím podlehli těsně 1:2, což znamená, že jejich manko na "čistou" záchranu činí již deset bodů.
10.5.Starší dorost podlehl Zlínu, rozhodl druhý poločasOPA - ZLF 0:2, 37.kolo | Redakce | Foto: Deník/František GélaO P A V A - Devatenáctka Slezského FC Opava v sobotu před obědem změřila síly s výběrem Zlína a ve vyrovnaném utkání nakonec prohrála, když o vítězství ševců rozhodly dvě trefy Mlčáka v rozmezí deseti minut. Opavští si vytvořili několik šancí, ale nedokázali proměnit ani jednu z nich.
10.5.Slezský FC jede na půdu čtvrtého Zábřehu, přiveze výhru?ZAB - OPA 0:1, 25.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC míří v neděli 11. května 2014 na půdu zábřežského Sulka, které doma v letošní třetiligové sezoně ani jednou neprohrálo. Opavští se budou muset obejít bez zraněného Lumíra Sedláčka a Radka Němce. Zápas na stadionu Zábřehu startuje v 16:30 a věříme, že Opavu vyrazíte podpořit v hojném počtu.
11.5.Vítězná série pokračuje, Opava vyloupila ZábřehZAB - OPA 0:1, 25.kolo | Redakce | Foto: Deník/František GélaZ Á B Ř E H, O P A V A - Opavští fotbalisté i po dnešním zápase drží první pozici v tabulce. Tu zajistil Baránkově družině přesnou trefou již ve druhé minutě utkání Petr Nekuda. Slezský FC se navíc díky prohře béčka Sigmy Olomouc osamostatnil na první pozici. Nyní má dvoubodový náskok na druhý Prostějov, navíc právě s tímto soupeřem se Opava utká příští sobotu na domácím hřišti od 18:00.