V říjnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.Tomáš Smola potvrdil pověst zabijáka, dal první hattrick ve FNLOPA - TRI 4:0, 13.kolo | RedakceOpava – Devatenáct minut mu stačilo, aby se posunul do čela tabulky střelců Fortuna národní ligy. Tomáš Smola, sedmadvacetiletý sniper z Opavy řádil proti Třinci jako černá ruka. Brankáře Palečka musí svým hattrickem ještě teď budit ve spaní. „Smolič“ má prostě fazonu, hlavně díky jeho příspěvku Opava porazila Třinec 4:0.
29.10.Opava v derby s Třincem válela, Smola dal hattrick za 19 minutOPA - TRI 4:0, 13.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaOpava – Fotbalisté Slezského FC v derby proti Třinci znovu prokázali, že mají formu jako hrom. Dobře hrající Opavu poslal do vedení už po devíti minutách hry do vedení Petr Zapalač. Pak se třikrát v rozmezí necelých dvaceti minut trefil Tomáš Smola a bylo hotovo.
28.10.VIDEO: Podívejte se, jak se zrodila výhra nad PlzníRedakceOpava – Koukněte se na sestřih středečního pohárového utkání proti plzeňské Viktorii. Uvidíte vše nejdůležitější včetně šesti branek, parádní trefy Jana Žídka z poloviny hřiště a dlouhé závěrečné děkovačky.
28.10.Slezský FC hraje znovu doma. V sobotním derby vyzve TřinecOPA - TRI 4:0, 13.kolo | RedakceOpava – Po středě tady máme další domácí zápas. V rámci Fortuna ligy se na opavském stadionu v Městských sadech představí Třinec. Ten nově vede ve slezské metropoli dobře známý trenér Jiří Neček. Kouč, který Slezský FC v minulosti úspěšně vedl. Zápas startuje v sobotu 29. října od 18 hodin.
27.10.VIDEO: Jak se fandilo proti Plzni? Skvělé choreo i mexické vlnyRedakceOpava – Městské sady se v utkání proti Plzni proměnili ve žluto-modré peklo. Necelých sedm tisícovek diváků hnalo opavské borce k senzačnímu vítězství nad mistrovskou Viktorií Plzeň. Podívejte se na videa a připomeňte si úžasnou atmosféru na stadionu Slezského FC.
27.10.Velká euforie, hlásí Jurečka. Za nahrávku děkuje ĎurišoviRedakceOpava – Makali, dřeli, hráli na doraz. Nepoložil je ani brzký inkasovaný. Opavští fotbalisté zvládli pohárovou bitvu s Plzní na jedničku s hvězdičkou. Nebojácný výkon outsidera zlomil plzeňské šampiony a Slezský FC postoupil do čtvrtfinále MOL Cupu. Výborný zápas sehrál také rychlík Václav Jurečka.
26.10.Senzace! Slezský FC po skvělém obratu vyřadil mistrovskou PlzeňOPA - PLZ 4:2, 4.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Městské sady zažily zápas desetiletí. Opavští fotbalisté po famózním výkonu v osmifinále MOL Cupu vyřadili mistrovskou Plzeň po výhře 4:2.
25.10.Opavský kvíz o poukaz na občerstvení do SubwayRedakceOpava – V sobotu opavští fotbalisté hostí Třinec a tak Vám servírujeme další kvíz o poukaz do restaurací Subway. Dokážete správně odpovědět na zvídavou otázku? Pak máte šanci vyhrát!
25.10.Fotbalový svátek je tady, do Slezska míří mistr z PlzněOPA - PLZ 4:2, 4.kolo | RedakceOpava – Zajímavá podívaná čeká na fotbalové fanoušky z Opavy a blízkého okolí. V rámci osmifinále MOL Cupu zavítá do Městských sadů Viktoria Plzeň. Pohárový duel startuje ve středu 26. října v 16:30.
23.10.Druhá nula v řadě. Skuhravý: Vážím si toho, že jsme nedostali gólRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaVítkovice – Fotbalisté Slezského FC neodehráli na stadionu v Ostravě-Vítkovicích kdovíjak povedený zápas, přesto si nakonec odvezli všechny tři body. Remízové derby s domácím výběrem rozhodla po půlhodině hry tečovaná střela Jana Schaffartzika. Trenéra Opavy Romana Skuhravého tak mohla těšit kromě výhry nula v kolonce inkasovaných branek.
22.10.Sedmnáctka vyhrála na SlováckuSLO - OPA 0:3, 11.kolo | RedakceOpava – Vynikajícího výsledku dosáhli fotbalisté sedmnáctky SFC v Uherském Hradišti. V duelu se Slováckem od začátku tahali za delší konec, v poločase vedli nejtěsnějším možným rozdílem a nakonec si domů do Slezska odvezli plný bodový zisk.
22.10.Jedenáctka se kvalifikovala na Ondrášovka CupRedakceOpava – Mladým hráčům naší jedenáctky se před nedávnem podařil husarský kousek. Kvalifikovali se totiž na finálový turnaj prestižního Ondrášovka Cupu 2017, který je fotbalovou veřejností vnímán jako mistrovství České republiky.
22.10.Opavští zvládli derby ve Vítkovicích, výhru trefil SchaffartzikVIT - OPA 0:1, 12.kolo | RedakceOstrava-Vítkovice, Opava – Fotbalisté Slezského FC pokračují na vítězné vlně. Po postupu v MOL Cupu přes Slovácko a domácí demolici Táborska opavský výběr uspěl v derby na půdě Vítkovic, kde zvítězil těsně 1:0. Tři body pro SFC zařídil už v první půli tečovanou střelou Jan Schaffartzik, který se v letošní sezoně trefil už posedmé.
21.10.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Jaký program před sebou mají fotbalové výběry Slezského FC? Áčko se představí v sobotu na půdě Vítkovic, rezerva míří do Rýmařova a devatenáctka narazí na pražskou Slavii. Více v přehledu víkendových utkání přiloženém níže.
21.10.Slezský FC vyráží ven, v derby se střetne s VítkovicemiVIT - OPA 0:1, 12.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté druholigového áčka jsou na koni. Po domácí demolici Táborska a senzačním pohárovém postupu přes Slovácko se v sobotu 22. října od 15:30 představí na hřišti soupeře. V dalším kole Fortuna národní ligy se v rámci regionálního derby utkají s Vítkovicemi.
21.10.Šestnáctka s přehledem zvítězila na SlováckuSLO - OPA 0:5, 11.kolo | RedakceOpava – V posledním mistrovském utkání opavské šestnáctky na hřišti Slovácka nebylo co řešit. Už o přestávce vedli Slezané o dvě branky, ve druhé půli pak přidali další tři a družina trenéra Radomíra Hlaváče si tak z Uherského Hradiště odvezla vítězství v poměru 5:0.
20.10.Představujeme SFC Opava CashBack cardRedakceOpava – Připravili jsme si pro Vás speciální SFC Opava CashBack card, se kterou získáte řadu výhod a navíc pomocí ní můžete podpořit i náš klub! Registrace je zdarma!
20.10.Dvanáctka si poradila s PřerovemOPA - PRE 11:0, 11.kolo | RedakceOpava – Bez větších komplikací fotbalisté opavské dvanáctky absolvovali další mistrovské utkání proti Přerovu. V sestavě domácích se našli hned tři autoři dvou branek – Kokeš, Kovárník a Nováček. Slezský FC nakonec zvítězil 11:0.
20.10.Čtrnáctka se představila ve Zlíně, přivezla remízuZLF - OPA 1:1, 11.kolo | RedakceZlín, Opava – Fotbalisté opavské čtrnáctky se před nedávnem představili na půdě Zlína. Po prvním poločase dokonce vedli zásluhou přesné trefy Kollka. V poslední minutě se ovšem domácím povedlo vyrovnat a zápas nakonec dospěl k remíze 1:1.
19.10.Šílená série. Konečně jsem prolomil smůlu, směje se KuzmanovićOPA - TAO 5:0, 11.kolo | RedakceOpava – Dlouho, předlouho čekal srbský útočník ve službách Slezského FC Nemanja Kuzmanović na první gól ve Fotbalové národní lize. Střelecky mlčel deset zápasů. Chytil se až nyní proti Táborsku, kdy dvěma zásahy v závěru podtrhl jednoznačné vítězství Opavy v poměru 5:0.