V září 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.Patnáctka veze ze Slovácka tři bodySLO - OPA 1:3, 8.kolo | RedakceU H E R S K É H R A D I Š T Ě - Velmi cenné vítězství vybojovali hráči naší patnáctky na půdě Slovácka. Slezanům se povedl především druhý poločas, v němž díky Šafarčíkovi, Vránovi a Kučovi vsítili hned tři góly, zatímco domácí skórovali pouze jednou.
30.9.Sedmnáctka v derby porazila HlučínHLU - OPA 0:5, 8.kolo | RedakceH L U Č Í N - Už v prvním poločase opavská sedmnáctka v Hlučíně vykročila za vítězstvím. Podařilo se jí vstřelit tři góly a také ve druhé půli mladí Opavané dominovali. Hned dvakrát se mezi střelce zapsal Fusek, další přesné trefy přidali Houdek, Šikula a Dybal.
29.9.Třináctka si hladce poradila s HranicemiOPA - HRN 19:1, 8.kolo | RedakceO P A V A - Hráči našeho výběru U-13 zápas se stejně starými soky z Hranic zvládli vcelku v pohodě. Po poločase vedli 10:1, v tom druhém přidali ještě devět branek a celkově zvítězili 19:1. Hattrickem se blýskl Šimon Makovický, další čtyři fotbalisté pak zaznamenali po dvou brankách.
29.9.Opava v poháru končí, nestačila na SigmuOPA - OLO 1:5, 3.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Fotbalisté Slezského FC Opava končí svou letošní misi v MOL Cupu ve 3. kole. Rozhodla o tom domácí porážka s prvoligovou Sigmou Olomouc, které opavský výběr podlehl v krutém poměru 1:5. Jedinou branku Opavy vstřelil v závěru Václav Jurečka, který proměnil nařízenou penaltu.
28.9.Pohár se hlásí o slovo! Do Slezska míří olomoucká SigmaOPA - OLO 1:5, 3.kolo | RedakceO P A V A - Prvoligový tým v Opavě? Ano, fanoušci Slezského FC se dočkali, v rámci MOL Cup se v úterý 29. září od 18 hodin na stadionu v Městských sadech představí olomoucká Sigma. Další program poháru se bude losovat.
27.9.Bezpečnostní opatření na pohárový zápas se Sigmou OlomoucRedakceO P A V A - Na základě čtvrteční bezpečnostní porady za přítomnosti zástupců SFC Opava, Policie ČR a Městské policie Opava, bylo pohárové utkání se Sigmou Olomouc vyhodnoceno jako rizikové a byla dohodnuta bezpečnostní opatření.
27.9.Béčko si poradilo s FrýdlantemOPB - FRY 3:1, 8.kolo | RedakceC H L E B I Č O V - Ani jednoho hráče z áčka nevyužil trenér naší rezervy Lubomír Hrabina v dalším divizním duelu s Frýdlantem nad Ostravicí. Opava na hřišti v Chlebičově začala velmi dobře a ujala se vedení už v šesté minutě díky brance Dřizgeviče. Slezský FC nakonec zvítězil 3:1.
26.9.Slezský FC přišel o dvoubrankový náskok a se Sokolovem remizovalOPA - SOK 2:2, 8.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Opavští fotbalisté měli domácí utkání s lídrem Fotbalové národní ligy ze Sokolova velmi dobře rozehrané a po trefách Zbyňka Pospěcha a Jana Žídka vedli o dva góly. Hostující Baník však dvěma zásahy v rozmezí necelých pěti minut skóre srovnal. Další zápas čeká výběr Slezského FC na půdě Táborska.
25.9.Zbyněk Pospěch hráčem OpavyRedakceO P A V A – Příchod zkušeného útočníka Zbyňka Pospěcha do Slezského FC je definitivně potvrzen. Klub dotáhl klub do zdárného konce administrativní záležitosti týkající se přestupu a dvaatřicetiletý fotbalista se stal hráčem Opavy. Pospěch tak může nastoupit už v sobotním utkání proti lídrovi druhé nejvyšší soutěže ze Sokolova.
24.9.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Jaký program mají mužstva Slezského FC o blížícím se víkendu? Áčko se v sobotu postaví lídru soutěže ze Sokolova a devatenáctka hostí České Budějovice. V neděli se na hřišti v Chlebičově střetne divizní rezerva s Frýdlantem nad Ostravicí.
24.9.Slezany čeká náročná bitva, do Opavy míří lídr ze SokolovaOPA - SOK 2:2, 8.kolo | RedakceO P A V A - Soupeř z kategorie nejtěžších se v sobotu 26. září od 18 hodin představí na opavském stadionu. Dorazí Baník Sokolov, aktuální lídr soutěže. V posledním zápase Sokolovští na domácím trávníku porazili Znojmo Radima Kučery. Do Opavy jedou optimisticky naladěni, s cílem znovu bodovat.
23.9.Sedmnáctka v domácím utkání remizovala s KarvinouOPA - KAR 1:1, 7.kolo | RedakceO P A V A - Výběr naší sedmnáctky urval v derby s Karvinou bod. Opavští nevstoupili do zápasu dobře, když si dali vlastní gól, naštěstí brzy přišla odpověď z kopačky Hluchého, který dorazil balon do odkryté branky. Další góly už k vidění nebyly.
23.9.Šestnáctka v derby nebodovalaOPA - KAR 1:2, 7.kolo | RedakceO P A V A - Opavská šestnáctka v derby s Karvinou na body nedosáhla, když prohrála 1:2. Jedinou branku vstřelil Koschatzký.
22.9.Patnáctka prohrála s JihlavouOPA - JIH 0:1, 7.kolo | RedakceO P A V A – Fotbalisté opavské patnáctky nestačili na Jihlavu. Jediný gól utkání padl ve druhém poločase. Slezané se sice snažili o vyrovnání, ale vstřelit branku jim nebylo souzeno.
22.9.Třináctka úspěšná v BílovciBIL - OPA 2:16, 7.kolo | RedakceB Í L O V E C - Opavské třináctce se dařilo v Bílovci. Svěřenci trenéra Martina Kotaly byli stoprocentní a kouč je za předvedený výkon pochválil.
21.9.Slezský FC hlásí posilu do útoku! Vrací se Zbyněk PospěchRedakceO P A V A - Dres Slezského FC bude nejméně do konce letošního roku oblékat zkušený útočník Zbyněk Pospěch. Nastupovat tak bude v Městských sadech, přitom původně měl namířeno na Kypr.
20.9.Béčko na Valašsku nezískalo ani bodVAM - OPB 4:1, 7.kolo | RedakceVALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Sobotní vystoupení naší rezervě na hřišti Valašského Meziříčí nevyšlo. Opava nehrála dobře, srazily ji zbytečné chyby. Už v prvním poločase musel pro zranění střídat Michal Hrabina.
19.9.Devatenáctka po sympatickém výkonu padlaPLZ - OPA 4:2, 9.kolo | RedakceP L Z E Ň – Fotbalisté opavské devatenáctky podali v sobotu podstatně lepší výkon, než před týdnem proti Baníku. V Plzni nehráli špatně, bohužel nakonec prohráli 2:4.
17.9.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Čeká nás víkend bez druholigového zápasu. Kvůli pouhým patnácti účastníkům Fotbalové národní ligy má výběr trenéra Jana Baránka volný los. Rezerva hraje v sobotu na půdě Valašského Meziříčí, devatenáctka jede do Plzně a mladší dorostence čeká derby s Karvinou.
17.9.VIDEO: Připomeňte si povedený Měsíc náborůRedakceO P A V A - Stadion v Městských sadech hostil na začátku tohoto týdne sportovně zábavné dopoledne v rámci Měsíce náborů pod záštitou FAČR. Na trávníku se bavilo více než 300 dětí z devíti opavských mateřských školech.