V srpnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.Třináctka třikrát v řadě vítězná, naposledy porazila BaníkOPA - OST 16:6, 4.kolo | RedakceO P A V A - Vynikající formu naladila třináctka Slezského FC. Ve třech posledních utkáních oslavila hned tři vítězství. Nejprve vyhrála 8:4 v Holici, poté doma vysoko porazila Třinec 24:2 a naposledy rovněž v domácím klání uspěla nad Baníkem, když zvítězila 16:6.
30.8.Béčko přišlo o vítězství v samém závěruOPB - DOB 1:1, 4.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaC H L E B I Č O V - Až do nastaveného času to vypadalo, že si fotbalisté našeho béčka připíší na konto svou druhou letošní divizní výhru, tentokrát nad Dolním Benešovem. V posledních minutách zápasu na hřišti v Chlebičově však vyrovnal Rubý.
29.8.Devatenáctka si poradila s Bohemkou rozdílem tří branekOPA - BOH 3:0, 6.kolo | RedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC jsou na domácím hřišti k neporažení. Vysoká prohra ze Sparty je ta tam. Opavská omladina na hřišti za koupalištěm zvládla také čtvrtý zápas a znovu neinkasovala. Tentokrát Opavští porazili výběr pražských Bohemians 1905 v poměru 3:0.
29.8.Opava jde v poháru dál, výhru v derby trefil Tomáš MachálekHLU - OPA 0:1, 2.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaH L U Č Í N – Opavští fanoušci se už pomalu mohou těšit na olomouckou Sigmu. Slezský FC totiž prošel do další fáze MOL Cupu. V sobotu dokázal zvítězit díky trefě Tomáše Machálka na půdě třetiligového Hlučína. Nyní jsou na řadě Hanáci, v cestě na Opavu jim stojí Rosice.
28.8.Velké derby je tady. Slezský FC jede do HlučínaHLU - OPA 0:1, 2.kolo | RedakceO P A V A - Druhé kolo českého poháru s názvem MOL Cup je tady. Naše áčko se v sobotu vypraví do Hlučína, kde s místním mužstvem změří síly v rámci velkého regionálního derby. Začátek zápasu byl naplánován na sobotu 29. srpna od 17 hodin.
28.8.Sedmnáctka veze výhru z HodonínaHOD - OPA 0:2, 16.kolo | RedakceH O D O N Í N - Náš výběr kategorie U-17 k dalšímu mistrovskému utkání vyjížděl na půdu Hodonína. V prvním poločase sice branka nepadla, ale v tom druhém hosté zabrali a zásluhou gólů Šimíčka a Večerka si došli pro vítězství 2:0.
28.8.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Další víkend plný fotbalu se netrpělivě hlásí o slovo. Opavské áčko se v rámci MOL Cupu představí na půdě Hlučína. Devatenáctka se utká s pražskou Bohemkou, mladší dorostenci a stejně tak starší žáci zavítají do Brna. Mladší žactvo čeká derby s Baníkem. Přípravky mají před sebou velký mezinárodní turnaj Visegrad Cup v Kravařích a navrch Pospěch Cup v Kylešovicích. Béčko hraje v neděli s Dolním Benešovem.
27.8.Sedmnáctka nestačila na ZlínOPA - ZLF 0:2, 3.kolo | RedakceO P A V A - Svěřenci trenéra Radomíra Hlaváče z našeho výběru U-17 se v posledním mistrovském zápase popasovali s vrstevníky ze Zlína. V každém poločase inkasovali po gólu a Fastav odjel na Moravu s vítězstvím 2:0.
25.8.Patnáctka si poradila s ProstějovemOPA - PRO 3:0, 3.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté naší patnáctky mají za sebou povedený duel s Prostějovem, který před několika dny porazili v poměru 3:0. Nejúspěšnějším střelcem se stal Janjuš, jenž zaznamenal hned dvě přesné trefy.
25.8.Starší dorost podlehl Spartě, stačilo patnáct minutSPA - OPA 5:0, 19.kolo | RedakceP R A H A – Naše devatenáctka proti Spartě neuspěla. Na hřišti favorita prohrála 5:0, když jejím katem se stal autor čtyř branek Matěj Pulkrab.
24.8.Šestnáctka prohrála se ZlínemOPA - ZLF 0:1, 3.kolo | RedakceO P A V A - Opavská šestnáctka si v dalším kole do tabulky nepřipsala ani bod. Doma totiž nejtěsnějším možným rozdílem podlehla Zlínu. Jediná branka utkání padla okolo dvacáté minuty a vizuálně stála opravdu za to.
23.8.Výborný Vašek udržel nulu a Slezané vezou z Prahy bodVHR - OPA 0:0, 4.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaP R A H A - Fotbalisté Slezského FC v nové sezoně Fotbalové národní ligy ještě neprohráli. Tentokrát remizovali na půdě nováčka soutěže z Vyšehradu. Opavští byli v první půli aktivnějším celkem, po změně stran převzali aktivitu domácí a Slezané nakonec mohli být rádi za bod. Ten si obě mužstva rozdělila po bezbrankové remíze. Skvělý výkon předvedl opavský brankář Petr Vašek.
23.8.Béčko nestačilo na RýmařovRYM - OPB 3:1, 3.kolo | RedakceR Ý M A Ř O V - V dalším divizním kole zajížděla naše rezerva do Rýmařova. I když si vytvořila několik zajímavých možností ke vstřelení branky, zásluhou Michala Hrabiny využila pouze jednu. Domácí naopak udeřili hned třikrát a zvítězili 3:1.
22.8.Devatenáctka se ze Zlína vrací bez bodového ziskuZLF - OPA 1:0, 5.kolo | RedakceZ L Í N – Naše devatenáctka tentokrát v Dorostenecké lize vyšla bodově naprázdno. Slezané prohráli ve Zlíně 1:0, když jediný gól vstřelil Vít Mlýnek.
22.8.Patnáctka prohrála s brněnskou ZbrojovkouOPA - BRN 0:4, 15.kolo | RedakceO P A V A - Ne zrovna vydařený mistrovský zápas má za sebou naše patnáctka, která se před nedávnem utkala se Zbrojovkou Brno. Po prvním poločase měli Slezané nakročeno minimálně k bodu, v tom druhém ale mladí Opavané hned čtyřikrát inkasovali.
21.8.Třináctka uspěla v PřerověPRE - OPA 4:9, 1.kolo | RedakceP Ř E R O V - Nepříjemného soupeře měli v cestě mladší žáci Slezského FC kategorie U 13, když zajížděli na půdu Přerova. Po první půli vedli Opavští 5:2 a po změně stran svůj náskok ještě navýšili. Nakonec zvítězili v poměru 9:4.
21.8.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - O víkendu bude na fotbalových hřištích opět pořádně živo. Rezerva v sobotu míří do Rýmařova, devatenáctka se představí ve Zlíně a mladší dorostenci ševce přivítají doma. Mladší žáci jedou do Holice. V neděli čeká áčko souboj s Vyšehradem, starší žáci se utkají s Prostějovem a přípravku kategorie U 10 čeká turnaj v Šumperku.
21.8.Slezský FC jede do Prahy. Na Žižkově se utká s VyšehrademVHR - OPA 0:0, 4.kolo | RedakceO P A V A - Začátek nové sezony Fotbalové národní ligy našemu áčku vyšel téměř na výbornou. Po třech kolech má na kontě sedm bodů a nebýt smolného závěru na Střeleckém ostrově, mohl být bodový zisk nejvyšší možný. V neděli 23. srpna se od 10:15 představí svěřenci trenéra Jana Baránka na Žižkově, kde se střetnou s nováčkem FNL Slavojem Vyšehrad.
20.8.Slezský FC pořádá nábor mládeže! Připojte se k naší fotbalové rodiněRedakceO P A V A - V pátek 4. září 2015 pořádá Slezský FC Opava nábor do fotbalové školičky! Ve svých řadách rádi přivítáme chlapce narozené v letech 2009 a 2010. Nábor se uskuteční v areálu umělky v Opavě-Kylešovicích se začátkem v 17 hodin. Děti narozené v letech 2009 a 2010 trénují zdarma.
19.8.Patnáctka nestačila na BaníkOST - OPA 3:0, 2.kolo | RedakceO S T R A V A - Po vítězství ve Vítkovicích se tentokrát starší žáci Slezského FC z Ostravy vrací s prázdnou. Opavští se utkali s Baníkem a ten o své výhře rozhodl třemi góly v rozmezí pěti minut první půle. Po změně stran se skóre již nezměnilo.