V srpnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Béčko stále čeká na první body, nyní nestačilo na VyškovOPB - VYS 0:2, 4.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaC H L E B I Č O V - Rezerva Slezského FC nedokázala bodovat ani ve čtvrtém utkání MSFL. Opavská omladina se na hřišti v Chlebičově utkala s Vyškovem. Hosté brzy otevřeli skóre a po půlhodině hry přidali druhý gól. Opava se po změně stran zlepšila a vytvořila si několik slibných příležitostí, proměnit ale nedokázala ani jednu. Výsledkem je čtvrtá prohra v řadě.
30.8.Starší dorost deklasoval Hlučín a podruhé v sezoně zvítězilHLU - OPA 1:5, 4.kolo | RedakceH L U Č Í N, O P A V A - Starší dorostenci Slezského FC zvítězili na hřišti posledního Hlučína. Opavští se dostali do brzkého vedení, ale domácím se podařilo vyrovnat. Svěřenci trenéra Skácela však ještě do přestávky stihli překlopit pomyslné misky vah na svou stranu a po změně stran přidali další tři branky. Do tabulky si tak podruhé v sezoně připisují plný bodový zisk.
30.8.Šlágr se Sigmou bez vítěze, před skvělou kulisou gól nepadlOPA - OLO 0:0, 5.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Fotbalisté Slezského FC hostili v Městských sadech silný výběr olomoucké Sigmy. Zajímavý zápas hraný ve výborné atmosféře, o kterou se postaraly více než čtyři tisícovky diváků, vítěze nenašel. V první půli byla Opava lepší, ale své šance neproměnila. Po změně stran měl více ze hry výběr z Hané, ani ten však branku nevstřelil, a tak se obě mužstva rozešla smírně.
29.8.Šlágr podzimu! Do Slezska zavítá trápící se olomoucká SigmaOPA - OLO 0:0, 5.kolo | RedakceO P A V A - Velký svátek je na programu v sobotu 30. srpna od 18 hodin v Městských sadech. Do Opavy totiž zavítá mužstvo ještě loni prvoligové olomoucké Sigmy. Hanáci před začátkem sezony vyhlásili jasný cíl v podobě okamžitého návratu do nejvyšší soutěže. Úvod Fotbalové národní ligy ale Olomouc nezastihl v ideálním rozpoložení a tradiční klub ze čtyř zápasů hned třikrát prohrál. Využije toho Slezský FC?
29.8.Bezpečnostní opatření pro utkání SFC Opava - Sigma OlomoucRedakceVzhledem k tomu, že sobotní duel Slezského FC se Sigmou Olomouc byl označen jako rizikový, vydal opavský klub ve spolupráci s Policií ČR řadu bezpečnostních opatření. Níže přinášíme souhrn nejdůležitějších informací.
27.8.Pohár České pošty: S Karvinou v pátekRedakceO P A V A - Minulý týden ve středu proběhl los 3. kola Poháru České pošty. Podle něj se Slezský FC utká s Karvinou na stadionu v Městských sadech. Po vzájemné dohodě obou klubů se zápas odehraje v pátek 5. září 2014 od 18 hodin. Jednotné vstupné činí 40 Kč. Majitelé permanentních vstupenek, ženy a děti do 15 let mají vstup na toto utkání zdarma.
27.8.Víkendový program mužstev Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme vám tradiční přehled víkendových utkání mužstev Slezského FC. V sobotu se áčko utká s olomouckou Sigmou, starší dorostenci cestují do Hlučína a mladší dorost se představí ve Zlíně. V neděli rezerva změří síly s Vyškovem a mladší žáci zamíří do Šumperku. Kategorie starších žáků mají o víkendu volno.
26.8.Petr Ševčík v nominaci reprezentační dvacítkyRedakceO P A V A - Nadějný podhrotový útočník Petr Ševčík si svými skvělými výkony v dresu Slezského FC řekl o nominaci do reprezentační dvacítky.
26.8.Opavská sedmnáctka nestačila na BrnoOPA - BRN 0:2, 3.kolo | RedakceO P A V A - Mladší dorostenci Slezského FC se doma utkali s brněnskou Zbrojovkou a s jedním z nejlepších mužstev soutěže drželi Opavští dlouho krok. V první půli si výběr trenéra Lukáše Černína vytvořil několik slibných šancí, ale žádnou z nich neproměnil. Postupem času ale hosté přidali, dvěma góly ve druhém poločase zlomili odpor domácích a ze Slezska si odvezli tři body.
26.8.Mladší žáci U12 prohráli s olomouckou SigmouOPA - OLO 1:11, 1.kolo | RedakceO P A V A - Nejmladší žákovská kategorie Slezského FC U12 změřila síly se Sigmou Olomouc. První poločas byl jasně v režii Hanáků, kteří malým Opavákům nastříleli osm branek. Po změně stran se hra vyrovnala, ale mladí Slezané nedokázali proměňovat své šance, a nakonec prohráli v poměru 1:11.
23.8.Opavští poprvé prohráli. V Třinci sice vedli, ale domácí skóre otočiliTRI - OPA 2:1, 4.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaT Ř I N E C - Slezský FC poprvé v letošním ročníku Fotbalové národní ligy ztratil body. Stalo se tak na půdě Třince. Opavští fotbalisté přitom začali výborně a po pěti minutách vedli díky parádní trefě Jana Schaffartzika. Po změně stran však Třinečtí vyrovnali, následně obdržel červenou kartu opavský forvard Mrázek, a aby toho nebylo málo, domácí skóre otočili brankou na 2:1. Vyrovnat už žluto-modří nedokázali a domů se vrátili bez bodu.
22.8.Slezský FC čeká derby v Třinci, povede se Opavě počtvrté zvítězit?TRI - OPA 2:1, 4.kolo | RedakceO P A V A - Lídr Fotbalové národní ligy z Opavy ještě v nové sezoně neztratil ani bod a nyní jej čeká další venkovní duel. Opavští fotbalisté však nebudou cestovat daleko, čeká jej derby v blízkém Třinci. V sobotu 23. srpna od 10:15 se představí na stadionu Rudolfa Labaje v souboji s aktuálně osmým mužstvem Fotbalu Třinec.
22.8.Starší dorost nestačil na Karvinou, rozhodla první půleKAR - OPA 2:0, 3.kolo | RedakceK A R V I N Á, O P A V A - Starší dorostenci Slezského FC podlehli Karviné. Vedoucí celek soutěže šel do vedení již v polovině prvního poločasu a svůj náskok v jeho závěru ještě navýšil. I přes veškerou snahu se opavským fotbalistům nepodařilo vstřelit branku, ti se tak z Karviné vracejí bez bodu.
21.8.Víkendový program Slezského FCRedakcePřinášíme Vám kompletní přehled zápasů mužstev Slezského FC pro nadcházející víkend. Už v pátek sehrají starší dorostenci utkání s Karvinou, v sobotu zamíří áčko do Třince a rezerva se utká s béčkem Zlína, mladší dorost hostí Zbrojovku Brno a starší žáci Prostějov. Víkendový harmonogram v neděli zakončí mladší žáci, kteří na domácím trávníku svedou souboj s Hlučínem.
19.8.Bezpečnostní opatření pro utkání Třinec - SFC OpavaRedakceO P A V A - Třinecký klub vydal pro sobotní duel se Slezským FC řadu bezpečnostních opatření. Níže přinášíme souhrn nejdůležitějších informací týkajících se opavských fanoušků z komuniké Třince.
17.8.Rezerva nestačila na Hlučín, rozhodl závěrOPB - HLU 0:3, 2.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaC H L E B I Č O V - Fotbalisté opavského béčka se na hřišti v Chlebičově utkali s rivalem z blízkého Hlučína. Na góly se muselo čekat až do závěru utkání, ale zato v něm padly hned tři branky. Skóre otevřel gólem z penalty hostující Hanus, poté se trefil Foltýn, a na konečných 0:3 z pohledu Slezského FC upravil znovu Hanus.
16.8.Starší dorostenci nedali gól a podlehli JablonciOPA - JAB 0:2, 2.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Opavská devatenáctka změřila na hřišti za koupalištěm síly s Jabloncem, který se brzy dostal do vedení. Mladým Slezanům se dlouho nedařilo projít přes pozornou hostující obranu. Až ve druhé půli si Opava vytvářela šance, ani jednu z nich ale neproměnila. Naopak Jablonečtí v závěru pečetili svou výhru druhou brankou.
16.8.Opava domácí premiéru zvládla! Výhru nad Ústím zařídil ŠevčíkOPA - UNL 1:0, 3.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Fotbalisté Slezského FC se poprvé představili na novém trávníku v Městských sadech a před zraky téměř tří tisíc diváků si poradili s výběrem Ústí nad Labem. První poločas branku nenabídl, krátce po změně stran se po parádní akci prosadil Petr Ševčík a trefil pro Opavu další tři body. Opavští tak zvítězili potřetí v řadě a minimálně do zítřka budou v čele Fotbalové národní ligy.
15.8.Slezský FC se poprvé ukáže doma! Dorazí Ústí, přijďte se podívatOPA - UNL 1:0, 3.kolo | RedakceO P A V A - Konečně doma! Rozjetí fotbalisté Slezského FC po dvou venkovních zápasech, ve kterých neztratili ani bod, poprvé v letošní sezoně vyběhnou na nově zrekonstruovaný trávník stadionu v Městských sadech. Po více než třinácti letech se doma v opavském dresu ukáže navrátilec Zdeněk Pospěch. Opavští vyzvou Ústí nad Labem a zápas startuje v sobotu 16. srpna od 18 hodin. Přijďte povzbudit žluto-modré barvy!
14.8.Víkendový program mužstev Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme vám tradiční přehled víkendových utkání mužstev Slezského FC. Áčko v sobotu hostí Ústí nad Labem, devatenáctku čeká zápas s Jabloncem, starší žáci se představí na půdě Baníku Ostrava a jejich mladší kolegové cestují do Hranic. V neděli se rezerva utká s Hlučínem a mladší dorost míří do Líšně.