V srpnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.8.Sedmnáctka nestačila na Frýdek-MístekFRM - OPA 2:1, 4.kolo | RedakceOpava – Svěřenci trenéra Lukáše Černína z výběru U-17 v rámci posledního mistrovského zápasu zajížděli na půdu Frýdku-Místku. Po poločase prohrávali nejtěsnějším možným rozdílem, v tom druhém sice branku vsítili, ale domácí rovněž, takže z toho byla prohra 1:2.
30.8.Béčko má další výhru, porazilo Velké KarloviceOPB - VKA 3:1, 4.kolo | RedakceOpava – Po vítězství na půdě divizního nováčka z Pusté Polomi se fotbalisté opavského béčka doma utkali s Velkými Karlovicemi. Slezský FC sice už od šesté minuty prohrával, ale ještě v průběhu prvního poločasu dokázal zápas zvrátit ve svůj prospěch a vyhrál 3:1.
30.8.Čtrnáctka nestačila na FrýdekFRM - OPA 4:2, 4.kolo | RedakceOpava – Svěřenci trenéra Radovana Moronga z kategorie U-14 se před několika dny představili na půdě Frýdku-Místku. I když utkání nezačali vůbec špatně a po poločase dokonce vedli, nakonec prohráli v poměru 2:4.
28.8.S Ústím pouze remíza. Vedoucí gól nám ublížil, řekl trenér SkuhravýRedakceOpava – Opavští fotbalisté vstoupili do nového ročníku Fotbalové národní ligy ve velkém stylu, po cenné remíze ze hřiště Sigmy a dvou výhrách však přišla bodová ztráta. Před vlastními fanoušky Opava neudržela těsné vedení a po remíze 1:1 opustila čelo tabulky. Sám trenér Roman Skuhravý po zápase uznal, že jeho svěřenci by si vítězství za předvedený výkon nezasloužili.
27.8.Starší dorost se rval se Spartou, padl gólem v závěruOPA - SPA 0:1, 3.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaOpava – Devatenáctka Slezského FC se na hřišti za koupalištěm utkala s výběrem pražské Sparty. Dlouho vyrovnaný zápas však opavským mladíkům nepřinesl ani bod. Slezané totiž pět minut před koncem inkasovali jediný gól, a tak si sparťané odvezli tři body.
27.8.Slezský FC vedení neudržel, proti Armě uhrál bodOPA - UNL 1:1, 4.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaOpava – Fotbalisté Slezského FC změřili síly s ústeckou Armou a zápas měli slibně rozehraný, když je po půlhodině hry poslal do vedení skvěle hrající záložník Petr Zapalač. Opava však těsný náskok neudržela, v závěru po chybě Fendricha inkasovala a nakonec brala pouze bod za remízu 1:1.
26.8.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend se blíží a opět bude plný fotbalu. Druholigové áčko Slezského FC se v sobotní podvečer střetne s Ústím nad Labem. Devatenáctka krátce po poledni vyzve pražskou Spartu, divizní rezerva v neděli hostí Velké Karlovice a mládežníci vyrazí na turnaje.
26.8.Šestnáctka vyhrála potřetí v řadě, nyní zdolala LíšeňOPA - LIS 3:1, 18.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté opavské šestnáctky se v současnosti vezou na vítězné vlně. Domácí duel proti Líšni byl jejich třetím vítězným zápasem v řadě. V souboji s brněnským celkem dokázali otočit nepříznivý stav a nakonec se radovali z vítězství 3:1.
25.8.Čtrnáctka remizovala s VítkovicemiOPA - VIT 1:1, 3.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté opavské čtrnáctky mají za sebou další utkání. Tentokrát na své půdě přivítali Vítkovice. Jedinou branku domácích zařídil v sedmé minutě Sprinz, který těžil z kolmé přihrávky. Soupeři se ale povedlo srovnat z penalty.
25.8.První Opava se představí doma, vyzve ústeckou ArmuOPA - UNL 1:1, 4.kolo | RedakceOpava – Na opavské fotbalisty čeká druhý domácí zápas. Slezané momentálně vedou Fotbalovou národní ligu, což je proti ústecké Armě pasuje do role favorita. Utkání v Městských sadech startuje v sobotu 27. srpna od 18 hodin.
24.8.Sedmnáctka si poradila s LíšníOPA - LIS 4:2, 18.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté opavské sedmnáctky během posledního kola přivítali na svém hřišti Líšeň. I když to po prvním poločase na výhru domácích rozhodně nevypadalo, nakonec z toho přece jen bylo vítězství v poměru 4:2.
23.8.Slezské derby přeloženo, s Baníkem se bude hrát ve středuRedakceOpava – Konec spekulacím, je to venku. Nový termín podzimního slezského derby je definitivně potvrzen. Utkání s ostravským Baníkem bylo přeloženo na středu 14. září 2016 s výkopem v 19 hodin.
23.8.Zranění Pospěcha je vážné, opavský kapitán půjde na operaciRedakceOpava – Kapitán Slezského FC Zdeněk Pospěch musí na operaci. Tu si vyžádalo zranění pravého kolene, které sedmatřicetiletý borec utrpěl v posledním utkání na půdě Znojma.
23.8.Šestnáctka zvítězila v Hlučíně rozdílem pěti branekHLU - OPA 1:6, 2.kolo | RedakceHlučín – V dalším soutěžním utkání zajížděli svěřenci trenéra Radomíra Hlaváče na půdu Hlučína. Šestnáctka si v okresním derby se soupeřem poradila. Celkově vyhrála v poměru 6:1 a hattrick se povedlo zkompletovat Janjušovi.
22.8.Opavský kvíz o poukazy na občerstvení do SubwayRedakceOpava – V sobotu čeká opavské fotbalisty druhý domácí zápas a to je znamení dalšího kvízu s restaurací Subway! Minule byla hádanka poměrně jednoduchá, nyní vás čeká mnohem zapeklitější otázka.
20.8.Výhra ve Znojmě? Menší bonus, ale pro nás se nic nemění, hlásí koučRedakce | FOTO: Deník / František GélaZnojmo – Přesně 677 dní! Tak dlouho čekali opavští fotbalisté na venkovní vítězství ve Fotbalové národní lize. Dočkali na horké půdě neoblíbeného soupeře ze Znojma. Slezský FC zvítězil jednoznačně 3:0 a minimálně do neděle se bude vyhřívat na samotném čele druholigové tabulky.
20.8.Fendrich se červené nebál, vychytal nulu a čeká jej pokuta. Zaplatí rádRedakce | FOTO: Deník / František GélaZnojmo – Na první vychytané čisté konto v opavském dresu čekal brankář Vilém Fendrich jen tři kola. Kdo by to byl řekl, že se mu podaří udržet nulu na stadionu silného Znojma. Přesně tak se ale stalo, a protože jeho spoluhráči nasázeli jihomoravskému soupeři tři góly, slavili společně cenné vítězství v poměru 3:0.
19.8.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Další fotbalový víkend je před námi a opavská devatenáctka jej rozehraje už v pátek na půdě Příbrami stejně jako áčko Slezského FC, které se představí v páteční podvečer na půdě Znojma. V sobotu se starší žáci střetnou s Vítkovicemi a v neděli zavítá divizní rezerva Opavy na hřiště Pusté Polomi.
19.8.Konečně! Opava slaví venkovní výhru, tři body veze ze ZnojmaZNO - OPA 0:3, 3.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaZnojmo – Fotbalisté Slezského FC se dočkali! Po téměř dvouletém čekání zvítězili v rámci Fotbalové národní ligy na soupeřově hřišti. Opavští vybojovali vítězství na půdě Znojma, kde je do vedení poslal Schaffartzik a po změně stran pojistili výhru Slezanů Smola s Janetzkým. Jedinou kaňkou je zranění kapitána Zdeňka Pospěcha, jenž musel odstoupit ze hry.
18.8.Jsem rád, že hraji v Opavě, hlásí Zapalač. Nad nabídkou neváhalRedakceOpava – Letní posila z polského Belchatowa Petr Zapalač se rychle v Opavě aklimatizovala. Svými výkony si prakticky hned řekl o základní sestavu. Na Andrově stadionu v Olomouci patřil k nejlepším hráčům na hřišti a vidět byl také v sobotním derby s Frýdkem-Místkem.