V říjnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.10.Áčko vyjíždí na jih Čech, utká se s TáborskemTAO - OPA 2:2, 9.kolo | RedakceO P A V A - Náročný týden završí svěřenci trenéra Jana Baránka na stadionu Soukeník v Sezimově Ústí. Po daleké cestě na jih Čech se v sobotu 3. října od 16 hodin postaví proti aktuálně třetímu celku tabulky Fotbalové národní ligy Táborsku, které v prozatímním průběhu soutěže ještě neprohrálo.
3.10.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Jaký program mají tento víkend mužstva Slezského FC? Áčko se v sobotu představí na hřišti Táborska, rezerva jede do Petrovic a tentýž den zavítá devatenáctka do Horních Počernic, kde je čeká těžká mise proti pražské Slavii.
3.10.Opava neudržela dvougólové vedení a z jihu Čech veze bodTAO - OPA 2:2, 9.kolo | RedakceFotbalisté Slezského FC změřili síly s Táborskem a první poločas zvládli výtečně. Nejprve skóre otevřel Zdeněk Pospěch a v závěru první půle přidal druhý zásah jeho jmenovec Zbyněk. Nadějný náskok ale Opavští neudrželi, po změně stran dvakrát inkasovali a do Slezska se vrací s cenným bodem za remízu.
4.10.Béčko v Petrovicích prohrálo až brankou ze závěruPVC - OPB 1:0, 9.kolo | RedakceP E T R O V I C E - Fotbalisté našeho béčka v dalším divizním kole vyjížděli na půdu Petrovic. I když domácí byli posíleni o některé hráče druholigové Karviné, Opavané byli poměrně vyrovnaným soupeřem. Lokomotiva rozhodla až gólem z devětaosmdesáté minuty.
5.10.Starší dorostenci prohráli na SlaviiSLA - OPA 2:1, 11.kolo | RedakceP R A H A – Opavská devatenáctka podala v Horních Počernicích proti Slavii dobrý výkon. Bohužel nebodovala. Rozhodla Kuchtova proměněná penalta.
5.10.Šestnáctka si poradila s VyškovemOPA - VYS 3:0, 9.kolo | RedakceO P A V A - Naše šestnáctka se v dalším mistrovském utkání střetla s Vyškovem a zvítězila 3:0. Herně to sice nebylo úplně ono, ale v ofenzivě jsme naštěstí byli úspěšní. Mezi střelce se postupně zapsali Miškev, Čonka a také Darmovzal.
5.10.Třináctka vyhrála ve Valašském MeziříčíVAM - OPA 2:21, 9.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - S žádným větším problémem se nemuseli vypořádávat fotbalisté naší třináctky v dalším mistrovském zápase. Tentokrát se představili na půdě Valašského Meziříčí a už o poločase vedli o deset branek, nakonec zvítězili výrazným rozdílem 21:2.
8.10.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Další víkend plný opavského fotbalu je před námi. Áčko se doma v sobotu od 17 hodin představí v souboji s Hradcem Králové, devatenáctka změří po obědě síly s Jabloncem a mladší dorostence čeká derby ve Frýdku-Místku. Rezerva v neděli přivítá v Chlebičově tým Velkých Karlovic.
9.10.Zápas s Hradcem označen jako rizikovýRedakceO P A V A – Sobotní zápas Fotbalové národní ligy mezi Opavou a Hradcem Králové byl vyhodnocen jako rizikový. Tento fakt vyšel ze závěru čtvrteční schůzky na stadionu v Městských sadech, které se zúčastnili zástupci klubu, policie ČR a opavské městské policie.
9.10.Do Opavy míří hradečtí Votroci, zápas startuje už v 17 hodinOPA - HRA 0:1, 10.kolo | RedakceO P A V A - Jeden z hlavních aspirantů na postup do první ligy - Hradec Králové - vyběhne v sobotu od 17 hodin na opavský trávník. Votroci mají sice deset bodů jako Opava, ale odehráli pouze sedm zápasů. Do Slezska s týmem dorazí i největší hvězda a kapitán týmu pětatřicetiletý Pavel Krmaš, který má za sebou úspěšných osm let strávených v německém Freiburgu.
10.10.Sedmnáctka přehrála VyškovOPA - VYS 6:0, 9.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalistům naší sedmnáctky se domácí zápas s Vyškovem vyloženě povedl. Mladí Slezané si s chutí zastříleli už v prvním poločase a nakonec pohodlně zvítězili v poměru 6:0. Po dvou gólech zaznamenali Fusek s Hartmannem. Zbylé dva pak přidali Dybal se Šimíčkem.
10.10.Slezský FC nedal gól a podlehl HradciOPA - HRA 0:1, 10.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Čekání fotbalistů Slezského FC na výhru se protahuje. Slezané nedokázali zvítězit v šestém utkání po sobě. Tentokrát na opavském trávníku podlehli Hradci Králové. Jedinou branku utkání vstřelil z penalty Petr Mareš. Domácí měli dost šancí minimálně na srovnání výsledku, ale neproměnili jedinou a jsou bez bodu.
11.10.Devatenáctka porazila Jablonec, dvakrát se trefil BergerOPA - JAB 2:1, 12.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A – Naše devatenáctka porazila v sobotním odpoledni Jablonec. Slezané zvítězili 2:1, ale šancí měli nespočet. Dvěma brankami se blýskl Vojtěch Berger.
11.10.Béčko přesvědčivě porazilo Velké KarloviceOPB - VKA 2:0, 10.kolo | RedakceC H L E B I Č O V – Další divizní utkání naší rezervě v duelu s Velkými Karlovicemi vyšlo na jedničku. Během prvního poločasu na hřišti v Chlebičově se trefil Gebauer. Krátce po změně stran ho gólově doplnil Dřizgevič.
12.10.Patnáctka si poradila s HlučínemHLU - OPA 1:6, 10.kolo | RedakceO P A V A – Naši fotbalisté z kategorie U-15 se v dalším mistrovském utkání představili v Hlučíně. O jejich herní převaze nemohl být pochyb už po prvním poločase. Slezský FC totiž vedl 3:0 a po změně stran přidal ještě další tři branky.
13.10.Šestnáctka po přestřelce prohrála ve Frýdku-MístkuFRM - OPA 4:3, 10.kolo | RedakceO P A V A – Fotbalisté našeho výběru U-16 v posledním mistrovském utkání narazili na Frýdek-Místek. Byť po první půli na hřišti soupeře vedli 2:1, nakonec odešli poraženi v poměru 3:4.
14.10.Sedmnáctka vítězná v derby na půdě FrýdkuFRM - OPA 1:4, 10.kolo | RedakceF R Ý D E K - M Í S T E K - I když začátek utkání byl z pohledu naší sedmnáctky poněkud rozpačitý, postupně se mladí Opavané zahřáli na správnou provozní teplotu, ve Frýdku-Místku vstřelili hned čtyři branky a celkově si došli pro vítězství 4:1.
14.10.Pavel Hadaščok slaví padesátkuRedakceO P A V A - Bývalý dlouholetý hráč Opavy a taky kapitán Pavel Hadaščok slaví dnes čtrnáctého října významné životní jubileum. Ačkoli na to nevypadá, bude mu padesát.
15.10.Slezský se vydá na jízdu přes celou republiku. Představí se v ÚstíUNL - OPA 3:3, 11.kolo | RedakceO P A V A - Před fotbalisty Slezského FC stojí opravdová výzva. V pátek 16. října se od 18 hodin představí na stadionu Ústí nad Labem. Severočeši v prozatímním průběhu sezony Fotbalové národní ligy prohráli pouze v jednom případě a vynikající forma jim vynesla průběžně vedoucí příčku tabulky.
16.10.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Další fotbalový víkend se hlásí o slovo. Áčko Slezského FC se v páteční podvečer představí v Ústí nad Labem. Starší dorostenci hrají v Karviné. V sobotu čeká rezervu výjezd do Petřkovic, mladší dorost hostí Prostějov a starší žáky čeká derby s Karvinou.