V březnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.3.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Víkend se už blíží a opět bude ve znamení fotbalu. Druholigové áčko Slezského FC má sice pauzu, rezerva si to však v sobotu odpoledne rozdá s Hranicemi a devatenáctka doma hostí olomouckou Sigmu. Mladší dorostence čeká derby v Karviné. Více už v přehledu níže.
30.3.Čtrnáctka prohrála doma se SlováckemOPA - SLO 1:2, 19.kolo | RedakceO P A V A – Naši fotbalisté kategorie U-14 v duelu proti vrstevníkům Slovácka začali výborně. Už ve čtvrté minutě se totiž mezi střelce zapsal Knapp a Slezský FC tím nejlepším způsobem vykročil za vítězstvím. Stačily ovšem tři minuty zkraje druhé půle a všechno bylo úplně jinak. Opava nakonec prohrála 1:2.
27.3.Devatenáctka veze zlaté tři body z PrahyBOH - OPA 0:1, 25.kolo | RedakcePRAHA – Jonáš Tesařík opavským hrdinou. Stoper naší devatenáctky rozhodl gólem zápas na Bohemce. Starší dorostenci Slezského FC dokázali podruhé v řadě vyhrát a z hlavního města vezou zlaté tři body.
27.3.Opavská rezerva padla v Dolním BenešověDOB - OPB 3:1, 19.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaO P A V A - Ani čtveřice posil z áčka nepomohla k bodovému zisku divizní rezervy Slezského FC na hřišti Dolního Benešova. Opava nakonec prohrála v poměru 1:3, když její jediný gól obstaral Radim Grussmann, který nezasáhl do duelu s Třincem kvůli stopce za karty.
27.3.Šestnáctka si poradila se Slováckem rozdílem tří branekOPA - SLO 3:0, 4.kolo | RedakceO P A V A – Fotbalisté opavské šestnáctky se v dalším kole mistrovské soutěže vytáhli. Proti Slovácku se prezentovali velmi dobrým výkonem, byť po úvodních pětačtyřiceti minutách platil bezbrankový stav. Po přestávce se ale Slezský FC prosadil hned třikrát a oslavil vítězství 3:0.
26.3.Série remíz pokračuje. Slezský FC veze bod z TřinceTRI - OPA 1:1, 20.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaT Ř I N E C - Opavští fotbalisté počtvrté na jaře remizovali. Tentokrát získali bod na půdě Třince. Slezský FC přitom mohl klidně pomýšlet na vítězství. Dlouho totiž vedl po trefě Jana Schaffartzika z penalty. Domácí ale přidali a v závěru jim vyrovnávacím gólem zajistil alespoň bod útočník Dedič.
25.3.Opavu čeká další slezské derby, vyjíždí do TřinceTRI - OPA 1:1, 20.kolo | RedakceO P A V A – Po domácí remíze s Karvinou čeká fotbalisty opavského áčka další regionální derby. V sobotu dopoledne se od 11 hodin představí na půdě Třince, který v posledních kolech chytil poměrně solidní formu.
24.3.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Velikonoční víkend klepe na dveře, ale můžete si jej zpestřit také fotbalem. Už v pátek se mladší dorostenci střetnou se Slováckem. V sobotu se áčko představí v Třinci, rezerva v Dolním Benešově a devatenáctka na půdě Bohemky.
23.3.Začalo jaro, obujte se do nových kopačekRedakceO P A V A - Fotbalové jaro je tady a s ním přichází tradičně i nové kolekce kopaček. Obujte se do kopaček, se kterými hrají mimo jiné také opavští fotbalisté.
23.3.Sedmnáctka nestačila na JihlavuJIH - OPA 3:0, 3.kolo | RedakceO P A V A - První jarní utkání pro opavskou sedmnáctku nedopadlo dle představ. Na Vysočině už po poločase prohrávala o dvě branky, ve druhé půli pak domácí přidali ještě jeden přesný zásah a celkově zvítězili 3:0.
23.3.Bezpečnostní opatření pro utkání v TřinciRedakceO P A V A - Utkání mezi Třincem a Slezským FC, které se uskuteční v sobotu 26. března se začátkem v 11:00 na stadionu Rudolfa Labaje, bylo vyhodnoceno jako rizikové. Níže uvádíme organizační informace.
22.3.Patnáctka prohrála v JihlavěJIH - OPA 3:1, 18.kolo | RedakceO P A V A - První jarní mistrovské klání se naší patnáctce příliš nevydařilo. Na půdě Jihlavy opavští mladíci po prvním poločase prohrávali 1:2, ve druhé půli pak domácí ještě jednu branku přidali a zvítězili 3:1. Jediný přesný zásah Slezského FC obstaral Kuča.
21.3.Šestnáctka v přestřelce nestačila na JihlavuJIH - OPA 5:3, 3.kolo | RedakceO P A V A – Pro opavskou šestnáctku odstartovala jarní část dorostenecké ligy mladšího dorostu. Přestože na půdě Vysočiny Jihlava prohrála 3:5, předvedený výkon byl na velmi dobré úrovni.
21.3.Čtrnáctka přivezla výhru z JihlavyJIH - OPA 0:1, 18.kolo | RedakceOPAVA – Velmi cenného skalpu dosáhli naši fotbalisté z kategorie U-14 na hřišti Vysočiny Jihlava. Podali zde kvalitní výkon a nakonec trochu i se štěstím zvítězili nejtěsnějším možným rozdílem. Jedinou branku vsítil Latoň.
21.3.VIDEO: Sestřih utkání Slezského FC proti KarvinéRedakceO P A V A - Přinášíme vám sestřih pátečního derby mezi Slezským FC a Karvinou. Zápas hraný v Městských sadech skončil remízou 1:1. Hosté se ujali vedení po trefě Moravce, opavští fotbalisté srovnali díky zásahu střídajícího Janetzkého pět minut před koncem duelu.
20.3.Devatenáctka v důležitém souboji porazila ŠevceOPA - ZLF 3:1, 24.kolo | RedakceO P A V A – Potřebovali nutně tři body a mají je. Fotbalisté naší devatenáctky dokázali v sobotu na umělé trávě v Opavě- Kylešovicích porazit zlínské Ševce 3:1.
18.3.Slezský FC v derby vydřel remízu, bod v závěru trefil JanetzkýOPA - KAR 1:1, 19.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Fotbalisté Slezského FC na jaře ještě neprohráli a zapsali třetí remízu v řadě. Po domácí ztrátě s Vyšehradem se opět představili v Městských sadech, kde vyzvali jednoho z aspirantů na postup z Karviné. Hosté se brzy ujali vedení po trefě Moravce. Opavští ale tlačili a zaslouženě vyrovnali, když se pět minut před koncem trefil střídající Jakub Janetzký.
17.3.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Kde hrají opavské výběry o následujícím víkendu? Áčko se netradičně už v pátek představí v derby proti Karviné. V sobotu dopoledne se opavská devatenáctka utká se Zlínem, mladší dorostence a starší žáky čeká výjezd do Jihlavy. Rezerva se v generálce střetne s Rýmařovem a přípravky si zahrají na turnajích.
17.3.Slezský FC už v pátek vyzve Karvinou, kandidáta na postupOPA - KAR 1:1, 19.kolo | RedakceO P A V A - Jeden z velkých favoritů druhé ligy MFK Karviná se v páteční předehrávce představí na opavském stadionu. Tým trenéra Jozefa Webera v minulém kole nehrál, v prvním jarním kole zvítězil na Žižkově nad Vyšehradem 2:0. Pro opavského fanouška bude pikantní to, že se v barvách soupeře představí odchovanec Slezského FC Zbyněk Pospěch.
16.3.Patnáctka zvítězila ve ZlíněRedakceOPAVA – Ještě v poločase naše patnáctka prohrávala se stejně starým protivníkem ze Zlína v Luhačovicích rozdílem jednoho gólu. Slezané ovšem ve druhé půli zabrali a nepříznivý výsledek dokázali otočit ve svůj prospěch. Nakonec vyhráli v poměru 2:1.