V dubnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.4.Sedmnáctka má za sebou dva zápasy se SlováckemRedakceO P A V A - Prohra následována vítězství. I takto by se dalo ve stručnosti zhodnotit počínání naší sedmnáctky ve dvojzápase se stejně starým protivníkem ze Slovácka. Naděje Slezského FC svému soupeři nejprve podlehli v poměru 2:6 a poté zvítězili 2:0.
28.4.Čtrnáctka nestačila na Frýdek-MístekOPA - FRM 0:4, 23.kolo | RedakceO P A V A - Naší čtrnáctce se v duelu s Frýdkem-Místkem příliš nedařilo. Velice silný a kvalitní soupeř jednou skóroval už v prvním poločase. Další tři přesné zásahy pak přidal po změně stran a celkově zvítězil v poměru 4:0.
28.4.Dvanáctka remizovala s Vítkovicemi a vyhrála v PřerověRedakceO P A V A - Tak trochu anglický týden mají za sebou mladí fotbalisté naší dvanáctky. Nejprve v dohrávce uhráli remízu 6:6 na půdě Vítkovic a během uplynulého víkendu si snadno poradili s celkem Přerova, jehož zdolali v poměru 15:3.
27.4.Opavská třináctka zvítězila v PřerověPRE - OPA 4:16, 23.kolo | RedakceP Ř E R O V - Velmi vydařené vystoupení za sebou mají naši mladíci spadající do kategorie U-13. Před nedávnem si venku vyšlápli na Přerov a svého soupeře porazili 16:4, když už po poločase vedli o šest branek 8:2.
26.4.Rezerva prohrála v OlomouciOLB - OPB 2:0, 23.kolo | RedakceO L O M O U C - Naše béčko o víkendu zajíždělo na Hanou, kde se střetlo s prvním týmem tabulky MSFL - rezervou olomoucké Sigmy. Byť se neprezentovalo vůbec špatným výkonem, nakonec domů do Slezska odjelo opět s prázdnou.
26.4.Čtrnáctka zdolala VítkoviceOPA - VIT 1:0, 30.kolo | RedakceO P A V A - I když fotbalisté naší čtrnáctky si během prvního poločasu zápasu proti vrstevníkům z týmů Vítkovic vytvořili řadu šancí, mezi střelce se zapsal pouze Janjuš. Nikdo jiný už v tomto ohledu statistiky utkání nezměnil, a tak Slezský FC zvítězil nejnižším možným rozdílem.
25.4.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Další fotbalový víkend je před námi! Áčko Slezského FC v sobotu přivítá Kolín, devatenáctka hostí za koupalištěm Mladou Boleslav, starší žáci se utkají s Frýdkem-Místkem a výběr ročníku 2007 jede na turnaj pořádaný Baníkem. V neděli se béčko představí na Sigmě, mladší dorostence čeká Slovácko a mladší žactvo jede do Přerova.
25.4.Devatenáctka remizovala s Mladou BoleslavíOPA - MBA 0:0, 29.kolo | RedakceO P A V A – Zápas téměř bez šancí, i tak by se dalo charakterizovat sobotní utkání Dorostenecké ligy mezi Opavou a Mladou Boleslaví. Domácí kouč dění na trávníku vystihl slovy: „Bojovnost zvítězila nad fotbalem.
25.4.Máme další výhru! Kuzmanovič sahal po hattrickuOPA - KOL 3:1, 24.kolo | RedakceO P A V A – Nemanja Kuzmanovič odmítl hattrick, i tak ale náš tým porazil Kolín. Slezané splnili povinnost a připsali si do statistik sedmý zápas v řadě bez porážky. První gól letošní sezony dal Tomáš Mrázek, i na hřišti tak oslavil narození dcery Emy.
24.4.Gólová přestřelka ve Vítkovicích přinesla Opavě vítězstvíVIT - OPA 7:11, 20.kolo | RedakceO P A V A - Výběr U-13 Slezského FC se před nedávnem činil na hřišti Vítkovic. Zvítězil zde 11:7. Opavský tým gólově táhl Kuča, který se do střeleckých statistik utkání zapsal celkově pětkrát.
24.4.Šestnáctka s Baníkem znovu prohrálaOST - OPA 5:1, 0.kolo | RedakceO P A V A - Náš výběr U-16 na vrstevníky z ostravského Baníku nestačil ve druhém zápase po sobě. Třebaže svěřenci trenéra Radomíra Hlaváče podali lepší výkon než minulou středu v Žimrovicích, nakonec prohráli 1:5.
24.4.Přijede Kolín, poslední tým Fotbalové národní ligyOPA - KOL 3:1, 24.kolo | RedakceO P A V A - Poslední celek Fotbalové národní ligy Kolín se představí v sobotu na opavském trávníku. Slezané jsou ve formě a do sobotního duelu jdou v roli velkého favorita. Nic jiného než tři body se od výběru trenéra Jana Baránka neočekává. Utkání v Městských sadech startuje v sobotu 25. dubna od 18 hodin.
22.4.Dvanáctka prohrála s BaníkemOPA - OST 4:5, 22.kolo | RedakceO P A V A - Třebaže se naši mladíci z výběru U-12 v duelu s ostravským Baníkem neprezentovali ve vůbec špatném světle, nakonec se museli smířit s prohrou. Svěřenci trenéra Martina Kotaly svému soupeři podlehli 4:5.
20.4.Asistovaný běžecký závod Joy Run podpořili i fotbalistéRedakce | Foto: Deník / František GélaO P A V A - Městské sady hostily v neděli první ročník asistovaného běhu Joy Run. Zdraví závodili společně s handicapovanými dětmi.
19.4.Devatenáctka prohrála v TeplicíchTEP - OPA 3:1, 28.kolo | RedakceTEPLICE – V případě vítězství mohli opavští dorostenci prchnout z barážových pozic. To se jim ale v Teplicích nepovedlo, prohráli 3:1.
19.4.Rezerva opět prohrála, tentokrát nestačila na UničovOPB - UNI 0:2, 22.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaO P A V A - Výsledky a také výkony béčka Slezského FC dlouhodobě připomínají hodně obehranou písničku. Dnes dopoledne se svěřenci trenérů Jana Hrušky staršího a Lubomíra Hrabiny představili na hřišti Chlebičova, kde vyzvali k souboji Uničov. Nakonec prohráli vinou gólů z poslední čtvrthodiny zápasu 0:2.
18.4.Sedmnáctka nestačila na BaníkOPA - OST 1:2, 0.kolo | RedakceO P A V A - Výběr Slezského FC do sedmnácti let se naposledy střetl s ostravským Baníkem. Byť první půle žádnou branku nenabídla, ve druhém poločase padly hned tři. Bohužel více gólů skončilo v opavské síti.
18.4.Šestnáctka zdolala Třinec, pak podlehla BaníkuRedakceO P A V A - Náročný týden v anglickém stylu za sebou mají naši fotbalisté z výběru U-16. Nejprve se v neděli střetli s Třincem, který porazili nejtěsnějším možným rozdílem. Ve středu pak prohráli se stejně starým týmem ostravského Baníku 2:4.
18.4.Opava opět neprohrála! V Pardubicích vybojovala remízuPAR - OPA 0:0, 23.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaP A R D U B I C E - Už šest zápasů bez porážky mají na svém kontě opavští fotbalisté. Slezané v sobotním dopoledni uhráli v Pardubicích bezbrankovou remízu. Bohužel přišli o zraněného Jursu a také gólmana Vaška.
17.4.Čtrnáctka porazila JihlavuOPA - JIH 2:1, 20.kolo | RedakceO P A V A - Skvělý úvod prvního poločasu má za sebou výběr U-14 Slezského FC, který před nedávnem změřil síly s Vysočinou Jihlava. Mladí Opavané nakonec zvítězili 2:1, když je už v první minutě nejrychlejším gólem soutěže nasměroval za vítězstvím Matějíček.