V říjnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Slezský FC podlehl Pardubicím, gól Žídka na body nestačilPAR - OPA 2:1, 13.kolo | Redakce | Foto: Deník / František GélaP A R D U B I C E – Opavští fotbalisté se z Pardubic vrací s prázdnou. V nepříliš zajímavém utkání šli do vedení domácí po zásahu Kima, po změně stran však Slezané pardubický tým přitlačili a po zásluze vyrovnali díky trefě Žídka. Necelou čtvrthodinu před koncem však výhru Pardubic zařídil Fousek.
30.10.Patnáctka nestačila na SigmuOPA - OLO 0:4, 17.kolo | RedakceO P A V A - Další mistrovské utkání fotbalistům našeho výběru U-15 příliš nevyšlo. Na domácím hřišti změřili síly s Olomoucí a už první poločas naznačil, kdo v tomto klání bude hrát prim. Sigma nakonec zvítězila 4:0.
29.10.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Další podzimní fotbalový víkend klepe na dveře a rádi byste věděli, kde hrají opavské týmy? Áčko se v sobotu dopoledne představí v Pardubicích, devatenáctka zavítá do Brna a mladší dorostence čeká Znojmo. Divizní rezervu čeká v neděli derby na půdě Havířova.
29.10.Slezský FC čeká další bitva. Nyní míří do města perníkuPAR - OPA 2:1, 13.kolo | RedakceO P A V A - Poměrně nepříjemný soupeř čeká naše borce v sobotu 31. října dopoledne. Slezský FC se od 10.15 představí na pardubickém stadionu Pod Vinicí. Jedná se o místo, kde se mu podle náhledu do posledních výsledků poměrně slušně daří.
28.10.Třináctka remizovala ve VítkovicíchVIT - OPA 5:5, 12.kolo | RedakceV Í T K O V I C E - V solidní přestřelku se proměnilo další mistrovské utkání fotbalistů naší třináctky, kteří se představili na půdě Vítkovic. Už první poločas, který skončil 3:3, naznačil, že o góly v tomto klání nouze rozhodně nebude. Duel nakonec dospěl k remíze 5:5.
28.10.Patnáctka si poradila s Vítkovicemi rozdílem tří branekOPA - VIT 3:0, 12.kolo | RedakceO P A V A - I když první poločas zápasu mezi opavskou patnáctkou a stejně starým výběrem Vítkovic skončil bezbrankovou remízou, v tom druhém Slezský FC potvrdil svou převahu a zaslouženě vstřelil i góly. Nakonec z toho bylo vítězství v poměru 3:0.
27.10.Slezský FC si zahraje Tipsport liguRedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC si poprvé v historii zpestří zimní přípravu účastí v Tipsport lize. V základní skupině na Opavu čeká Zlín, brněnská Zbrojovka a Sigma Olomouc.
26.10.Devatenáctka remizovala s VotrokyOPA - HRA 0:0, 14.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Naše devatenáctka v sobotu odpoledne remizovala s hradeckými Votroky. Slezané sice měli sice šance, ovšem diváci se branek nedočkali.
25.10.Rezerva remizovala s lídrem z Nových SadůOPB - NOS 0:0, 12.kolo | Redakce | FOTO: Jan PitříkC H L E B I Č O V - Fotbalisté našeho béčka se v dalším divizním kole blýskli cennou bezbrankovou remízou s lídrem tabulky z Nových Sadů. Domácí mohli dokonce i vyhrát, jenže Hozův gól uznán nebyl.
24.10.Třináctka poprvé v sezoně prohrálaOPA - FRM 3:9, 10.kolo | RedakceO P A V A - První prohru v právě probíhající sezoně si před několika dny připsali mladí fotbalisté z kategorie U-13 Slezského FC. Střetli se s Frýdkem-Místkem, který před zápasem také zatím nepoznal hořkou chuť porážky. Po vítězství nad Opavou v poměru 9:3 jdou ovšem dál bez ztráty kytičky pouze frýdečtí borci.
24.10.Sedmnáctka porazila Prostějov a je devátáOPA - PRO 3:1, 11.kolo | RedakceO P A V A - Sedmnáctka porazila Prostějov a je devátá Ze začátku to byly nervy, ale po zlepšeném výkonu zejména ve druhé půli se opavské sedmnáctce podařilo stejně starý výběr Prostějova porazit 3:1. Díky tomuto vítězství se Slezský FC vyhoupl na deváté místo v tabulce.
24.10.Slezský FC slaví! Výhru nad Varnsdorfem trefil JanetzkýOPA - VAR 1:0, 12.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Černá série je u konce. Fotbalisté Slezského FC konečně naplno bodovali. Na stadionu v Městských sadech porazili výběr Varnsdorfu 1:0. Jedinou branku utkání vstřelil střídající Jakub Janetzký, který zápas rozhodl po necelé minutě pobytu na hřišti.
23.10.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC v sobotní podvečer doma přivítají Varnsdorf. Po obědě vyzve devatenáctka Hradec Králové a mladší dorostenci míří do Holice. V neděli béčko vyzve Nové Sady, starší a mladší žáky čeká derby s Vítkovicemi.
23.10.Do Slezska míří Varnsdorf, který se začíná zvedatOPA - VAR 1:0, 12.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC nevyhráli sedm kol v řadě a nyní před sebou mají další možnost nelichotivou sérii ukončit. Do Opavy zavítá třináctý Varnsdorf, který začíná chytat formu. Utkání na stadionu v Městských sadech startuje v sobotu 24. října 2015 od 18 hodin.
20.10.Opavská patnáctka zdolala KarvinouOPA - KAR 2:1, 11.kolo | RedakceO P A V A - Mladí fotbalisté naši patnáctky se před nedávnem utkali se stejně starým výběrem Karviné. Slezský FC vyhrál 2:1, když obě jeho branky vsítil ještě v první půli Vrána. Rozdíl ve skóre však mohl být vyšší. Považte sami, Opavané neproměnili penaltu a hned pětkrát nastřelili brankovou konstrukci.
18.10.Rezerva nezvládla zápas v PetřkovicíchPEK - OPB 4:1, 11.kolo | RedakceO P A V A – Opavské béčko se naposledy představilo na hřišti Petřkovic, kde se sice neprezentovalo úplně špatným výkonem, další body do divizní tabulky si však nepřipsalo a nakonec utrpělo porážku v poměru 1:4.
16.10.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Další fotbalový víkend se hlásí o slovo. Áčko Slezského FC se v páteční podvečer představí v Ústí nad Labem. Starší dorostenci hrají v Karviné. V sobotu čeká rezervu výjezd do Petřkovic, mladší dorost hostí Prostějov a starší žáky čeká derby s Karvinou.
16.10.Devatenáctka bodovala na půdě KarvinéKAR - OPA 1:1, 13.kolo | RedakceK A R V I N Á - Fotbalisté opavské devatenáctky vezou bod z horké karvinské půdy. Zajistil jim ho skvělý David Muczka v brance a střelec vyrovnávací branky Matěj Helebrand.
16.10.Slezský FC obral lídra! Skvělý závěr přinesl remízuUNL - OPA 3:3, 11.kolo | RedakceÚ S T Í N A D L A B E M – Drama do poslední vteřiny se šťastnějším koncem pro Opavu. Tak by se dalo charakterizovat páteční utkání druhé fotbalové ligy mezi domácím favoritem z Ústí nad Labem a Opavou. Slezané ještě v poslední minutě prohrávali 1:3, rvali se ale dál a dvě góly vyrovnali na konečných 3:3.
15.10.Slezský se vydá na jízdu přes celou republiku. Představí se v ÚstíUNL - OPA 3:3, 11.kolo | RedakceO P A V A - Před fotbalisty Slezského FC stojí opravdová výzva. V pátek 16. října se od 18 hodin představí na stadionu Ústí nad Labem. Severočeši v prozatímním průběhu sezony Fotbalové národní ligy prohráli pouze v jednom případě a vynikající forma jim vynesla průběžně vedoucí příčku tabulky.