V srpnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Opava si připsala do tabulky další tři body, rozhodla druhá půleOPA - UNI 3:0, 4.kolo | RedakceOpavští fotbalisté vyhráli třetí zápas v řadě. Nyní si třígólový příděl ze slezské metropole odvezl Uničov. V utkání se zaskvěl Jan Schaffartzik, který vsítil hned dvě branky. Pomohl mu zejména poločasový přesun z pravého beka na levého záložníka, kde výrazně podporoval opavskou ofenzivu.
30.8.MSFL pokračuje, do Opavy míří Uničov v čele s Dušanem ŽmolíkemOPA - UNI 3:0, 4.kolo | RedakceO P A V A - Slezský FC čeká po vítězství na půdě Břeclavi další z nepříjemných soupeřů. Do Slezska v sobotu 31. srpna 2013 zavítá nebezpečné mužstvo Uničova, ve kterém hraje prim bývalý opavský středopolař Dušan Žmolík. Výkop utkání je naplánován na 16 hodin.
30.8.Devatenáctka nad Teplicemi vedla, nakonec ale vysoko prohrálaOPA - TEP 1:4, 7.kolo | RedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC Opava se střetli s Teplicemi. Souboj posledního celku s předposledním týmem nejvyšší soutěže Opavští rozehráli výborně, když se v úvodu ujali po trefě Machuči. Hosté však ještě do konce první půle skóre otočili a dvěma góly v závěru utkání korigovali na konečných 1:4.
28.8.Slezský FC pořádá nábor mládeže, přidejte se k nám!RedakceO P A V A - Pozorujete na svém synovi potenciál ligového fotbalisty? Nebo jen chcete, aby se bavil sportem se svými vrstevníky? Přiveďte své dítě k nám! Slezský FC Opava pořádá nábor ročníků 2003 - 2008.
28.8.Velký mezinárodní turnaj O pohár Generali pojišťovny se blížíRedakceO P A V A - Velký mezinárodní turnaj O pohár Generali pojišťovny bude po dobu dvou dní od pátku 30. srpna do soboty 31. srpna hostit sportovní komplex kravařské Buly Arény. Turnaj pro hráče ročníku narození 2005 a mladších organizují rodiče opavských nadějí v čele s Andreasem Drastíkem a současným kapitánem SFC Lumírem Sedláčkem.
27.8.Sedmnáctka poprvé v sezoně zvítězila, doma porazila BřeclavOPA - BRE 3:1, 3.kolo | RedakceO P A V A - Až ve 3. kole MSDL se mladí Opavané radovali z vítězství. To se však proti houževnatě hrajícímu soupeři z Břeclavi nerodilo lehce. Hosté totiž ještě čtyři minuty před koncem drželi nerozhodný stav ještě čtyři minuty před koncem. Následně se ale dvakrát prosadil Jakub Petzuch, a utkání tak skončilo vítězstvím 3:1 pro naděje Slezského FC.
27.8.Starší dorostenci měli na dosah vítězství nad SlaviíSLA - OPA 2:1, 1.kolo | RedakceP R A H A - Starší dorostenci v dohrávce 1. kola dorostenecké ligy zamířili do hlavního města na hřiště Slavie Prahy. Opavané dlouho drželi vítězství 1:0 po gólu Kubaláka z prvního poločasu. Nakonec přišli o vítězství až v posledních minutách zápasu a prohráli 2:1. Příští zápas odehrají s Teplicemi v pátek 30.8. v 10:15 na hřišti za koupalištěm.
26.8.Patnáctka vysoko prohrála ve Frýdku-Místku FRM - OPA 6:1, 3.kolo | RedakceO P A V A - Starší žáci Slezského FC neuspěli ani ve svém druhém vystoupení v sezoně a z frýdecko-místeckého hřiště si odvezli vysokou porážku, když šestkrát inkasovali. Podle slov trenéra opavské patnáctky zápas rozhodly hrubé individuální chyby.
26.8.Žáci kategorie U14 ve Frýdku-Místku remizovaliFRM - OPA 2:2, 3.kolo | RedakceO P A V A - Mladší kolegové opavské patnáctky si na hřišti Frýdku-Místku vedli o poznání lépe a v zajímavém střetnutí si připsali bod. Opavští sice prohrávali, ale vývoj zápasu dokázali otočit. Nakonec však povolili domácím srovnat, a oba celky si tak rozdělily po bodu.
25.8.Rezerva přivezla z Valašského Meziříčí výhruVAM - OPB 0:2, 3.kolo | RedakceRezerva Slezského FC Opava se po dvou remízách raduje i z výhry. Dovezla si plný bodový zisk po výsledku 0:2 z hřiště tradičního divizního týmu Valašského Meziříčí. Vítězství pojistil až v samotném závěru zápasu krásnou individuální akcí Gebauer.
25.8.Břeclav dobyta! Výhru trefili Nekuda s WirthemBRE - OPA 1:2, 3.kolo | RedakceB Ř E C L A V - Fotbalisté Slezského FC navázali na své poslední vystoupení v MSFL, kdy na své půdě přehráli Žďár nad Sázavou a zvítězili také v Břeclavi. O výhře Opavy rozhodl první poločas, kdy se trefili Nekuda s Wirthem. V závěru utkání domácí snížili, ale Opavští už si vítězství vzít nenechali.
24.8.Starší dorostenci prohráli se SlováckemSLO - OPA 5:1, 6.kolo | RedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC Opava znovu nevyhráli. Tentokrát odjíždí bez bodů po výsledku 1:5 ze hřiště Slovácka. Další zápas čeká opavskou devatenáctku v úterý 27.8. na hřišti pražské Slavie.
23.8.U14: Opavské naděje vyloupily TřinecTRI - OPA 1:4, 1.kolo | RedakceO P A V A - Výběr žáků Slezského FC U14 pod vedením trenéra Jana Doseděla zahájil sezonu ve středu v Třinci, kde Opavští díky dvěma zásahům Veselého a Veřmířovského zvítězili zaslouženě 4:1.
23.8.Slezský FC chce v Břeclavi odčinit pohárovou blamážBRE - OPA 1:2, 3.kolo | RedakceO P A V A - S cílem odčinit středeční porážku na hřišti Hlučína a navázat na vítěznou domácí premiéru se Žďárem nad Sázavou jedou opavští fotbalisté na jih Moravy. V neděli 25. srpna od 16:30 se Slezský FC představí na hřišti Břeclavi, tradičně jednoho z top týmů MSFL.
22.8.Starším žákům úvodní kolo v Třinci nevyšloTRI - OPA 2:0, 1.kolo | RedakceO P A V A - Naděje Slezského FC do patnácti let vstoupily do nového ročníku porážkou na hřišti Třince. Opavská patnáctka sice domácí mužstvo opticky přehrála, jenže produktivita byla na straně hráčů z města oceli.
22.8.Ondřej Ficek vyřazen z A mužstva Slezského FCRedakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Pětadvacetiletý záložník Ondřej Ficek byl přeřazen do rezervního týmu Slezského FC Opava. Opavský kouč Jan Baránek se k tomuto kroku odhodlal po středečním pohárovém duelu v Hlučíně. Důvodem je jednak výkonnost hráče a svou roli sehrálo také nepřijatelné chování hráče.
22.8.Tento výkon se už nesmí opakovat, ví dobře Martin SkřehotHLU - OPA 2:0, 2.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaOPAVA - Fotbalisté Slezského FC ve středečním pohárovém utkání na hřišti Hlučína totálně propadli. Na svého soka nenašli žádný recept a po právu odešli poraženi. „Neměli jsme vůbec nic, soupeř nás jednoduše přehrál,“ nehledá výmluvy opavské porážky Martin Skřehot.
21.8. Sedmnáctka dala v Prostějově čtyři branky, přesto odešla poraženaPRO - OPA 5:4, 2.kolo | RedakceO P A V A - Druhý zápas v sezoně absolvoval výběr opavských fotbalistů do sedmnácti let v Prostějově. Mladí Slezané měli v Prostějově ještě deset minut před koncem slibný náskok v podobě dvoubrankového vedení. Závěrečnou desetiminutovku však nezvládli, povolili v ní soupeři třikrát skórovat a otočit výsledek v jeho prospěch.
21.8.Bezkrevný výkon Opavy na postup nestačilHLU - OPA 2:0, 2.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaHLUČÍN - Opavští fotbalisté nezvládli pohárové utkání. Za celý zápas vyslali pouze jedinou střelu na bránu v podání Keresteše, což bylo proklatě málo. Dva góly v krátkém časovém sledu Hlučína určily, že Mladá Boleslav do opavských Městských Sadů nezavítá.
20.8.Pohárové derby v Hlučíně se blíží, Slezský FC chce postupHLU - OPA 2:0, 2.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Opavské fotbalisty čeká perný anglický týden. Kromě nedělního soutěžního utkání v Břeclavi, je už ve středu 21. srpna od 17 hodin čeká v rámci 2. kola Poháru České pošty derby v nedalekém Hlučíně. Na půdě sousedního rivala by Slezský FC rád zvítězil a zajistil si postup do další fáze poháru.