V září 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.9.Do Opavy míří Prostějov, který ještě nepoznal radost z výhryOPA - PRO 3:1, 9.kolo | RedakceOpava – Po desetidenní pauze čeká na opavské fotbalisty mistrovský zápas. V sobotu na domácím trávníku budou hostit nováčka soutěže z Prostějova. Hanáci se zatím trápí. Z osmi zápasů vytěžili pouhé dva body a v tabulce jim patří poslední příčka. Potvrdí Slezský FC roli favorita? Zápas startuje v sobotu 1. října od 19 hodin.
29.9.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Nadcházející víkend hraje naše áčko výjimečně až od 19 hodin, kdy přivítá na našem stadionu Prostějov. Rezerva se představí doma v neděli proti Frýdlantu a starší dorostenci odehrají v sobotu dopoledne derby proti Baníku.
27.9.Béčko v derby prohrálo na půdě Dolního BenešovaDOB - OPB 1:0, 8.kolo | RedakceOpava – Fotbalisty opavského béčka v dalším divizním klání čekalo derby na půdě Dolního Benešova. Bohužel pro svěřence trenéra Lubomíra Hrabiny zápas dopadl stejně jako na jaře – opět zvítězil dolnobenešovský celek.
26.9.Mladší přípravka postoupila do finále Ondrášovka CupuRedakceOpava – Mladší přípravka Slezského FC se v Přerově zúčastnila kvalifikace na Ondrášovka Cup a ve velmi kvalitní konkurenci si opavští kluci vybojovali postup mezi 24 nejlepších týmů.
23.9.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Nadcházející víkend bude bez zápasu opavského A-mužstva, které má po náročném období zasloužené volno. Rezerva se v sobotu odpoledne představí na hřišti Dolního Benešova a opavská devatenáctka hraje dopoledne na půdě olomoucké Sigmy. Program dalších mládežnických týmů naleznete níže.
23.9.Šestnáctka zvítězila ve VítkovicíchVIT - OPA 2:3, 7.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté opavské šestnáctky se před nedávnem blýskli ve Vítkovicích a z hřiště regionálního rivala si odvezli plný bodový zisk. Po poločase byl sice stav nerozhodný 1:1, ale hosté nakonec vyhráli i díky dvěma gólům Katschmarze 3:2.
23.9.Sedmnáctka uspěla na hřišti VítkovicVIT - OPA 1:2, 7.kolo | RedakceOpava – V dalším mistrovském klání mladé borce opavské sedmnáctky nečekalo nic jednoduchého. V derby se totiž představili na hřišti rivala z Vítkovic. Po první půli vedli nejtěsnějším možným rozdílem. V tom druhém pak přidali ještě jednu branku a zvítězili 2:1.
21.9.Opavští mladíci přehráli DortmundRedakceOpava – V Roudném u Českých Budějovic se před nedávnem uskutečnil čtyřdenní mezinárodní turnaj E.ON Cup, kterého se zúčastnili hráči kategorie U-11, tedy mladí fotbalisté ročníku narození 2006. Na této akci nechyběl ani Slezský FC Opava.
21.9.Opava veze z Prahy remízu, v deseti vydřela bod na ŽižkověZIZ - OPA 3:3, 8.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaŽižkov – Fotbalisté Slezského FC se představili na Žižkově, kde začali slibně a po krásné trefě Mozola vedli. V závěru první půle byl vyloučen Žídek a po změně stran domácí srovnali. Schaffartzik sice po standardce vrátil Opavě vedení, to však Slezané dlouho neudrželi a nakonec byli rádi za remízu 3:3.
20.9.Opava mě naplňuje, říká Smola. Gólem musel dohnat SchaffartzikaRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Letní posila Tomáš Smola se ve slezské metropoli rychle adaptoval a pomalu začíná splácet důvěru. Do Opavy přišel střílet góly, což se mu zatím daří. Na kontě už má čtyři přesné trefy, zařídil dvě penalty a má pevné místo v základní sestavě Slezanů.
20.9.Anglický program pokračuje. Slezský FC jede na ŽižkovZIZ - OPA 3:3, 8.kolo | RedakceOpava – Náročné dny opavských fotbalistů nadále pokračují. Výběr trenéra Romana Skuhravého se po těžkém derby s Baníkem a dramatickém domácím utkání Vlašimí tentokrát představí na půdě nováčka ze Žižkova. Zápas odvysílá ČT sport a výkop je na programu ve středu 21. září od 17 hodin.
19.9.Opavská dvanáctka nestačila na BaníkOPA - OST 2:4, 7.kolo | RedakceOpava – Po středečním velkém derby áček mezi Baníkem a Slezským FC došlo na souboj stejných soupeřů i ve věkové kategorii U-12. Na hřišti Za koupalištěm ovšem svěřenci trenéra Martina Kotaly na svého ostravského protivníka nestačili a prohráli 2:4.
18.9.Mužstvo ukázalo, že má koule, hlásí trenér SkuhravýRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Fotbalisté Slezského FC vydřeli vítězství nad Vlašimí. V sobotním utkání nad svým soupeřem sice vedli, ale hosté v závěru srovnali a zdálo se, že utkání skončí remízou. Dělbu bodů ale v poslední minutě odmítl Tomáš Smola a přesnou hlavičkou zařídil opavské vítězství.
17.9.Devatenáctka porazila Jihlavu, rozhodl FusekOPA - JIH 1:0, 6.kolo | Redakce | Deník / Petr WidenkaOpava – Opavská devatenáctka brala tři body. V bojovném porazila díky brance Tomáše Fuska Jihlavu 1:0. Vysočina si během zápasu vytvořila jedinou šanci, vítězství Slezanů bylo zasloužené.
17.9.Slezský FC srazil Vlašim, výhru trefil v závěru SmolaOPA - VLA 2:1, 7.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Fotbalisté Slezského FC se oklepali z porážky ve slezském derby a na svém stadionu si poradili s Vlašimí v poměru 2:1. Na startu druhé půle otevřel skóre gólem z penalty Schaffartzik, v závěru sice hosté z brejku srovnali, ale v poslední minutě se k hlavičce dostal opavský střelec Tomáš Smola a zařídil výhru Slezanů.
16.9.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Fotbalová sezona se rozjíždí do plných obrátek a máme tady další víkendovou várku utkání opavských celků. Áčko se v sobotu představí doma proti Vlašimi, devatenáctka vyzve Jihlavu a rezerva se v nedělní dopoledne utká s Šumperkem.
16.9.Dvanáctka prohrála v HlučíněHLU - OPA 6:3, 6.kolo | RedakceOpava – Fotbalisté opavské dvanáctky v rámci dalšího mistrovského utkání vyjížděli na půdu regionálního rivala z Hlučína. Domácí od samého úvodu důsledně bránili, jednoduše přecházeli do rychlých brejků a tato taktika se ukázala jako vítězná. Hlučínští totiž vyhráli 6:3.
16.9.Do Opavy míří Vlašim, která obrala Baník a deklasovala ÚstíOPA - VLA 2:1, 7.kolo | RedakceOpava – Dalším opavským soupeřem je Vlašim. Tým, který nevstoupil do nového ročníku Fotbalové národní ligy zrovna nejlépe. Poslední dva zápasy svěřencům trenéra Martina Haška ale vyšly. Nejdříve Vlašim remizovala s Baníkem a pak vyhrála 5:2 v Ústí nad Labem. Zápas s Vlašimí startuje v sobotu 17. září od 18 hodin v Městských sadech.
15.9.Naši fanoušci byli skvělí! Potřebujeme vás na Vlašim, vzkazuje kouč SkuhravýRedakceOpava – S Baníkem jsme prohráli 0:3. Výsledek je ale krutý. Kluci špatně nehráli, jak říká opavský trenér Roman Skuhravý, své si poctivě odpracovali. V době, kdy začala mít Opava navrch, přišlo zbytečné vyloučení Viléma Fendricha a gól Hlinky z trestného kopu. Slezský FC snažil i v deseti, bohužel vyrovnat se mu nepodařilo.
15.9.Sedmnáctka si doma poradila se ZnojmemOPA - ZNO 3:1, 6.kolo | RedakceOpava – Po prvním poločase byl sice zápas mezi opavskou sedmnáctkou a hosty ze Znojma vyrovnaný 1:1, ve druhé půli za to ovšem domácí pořádně vzali a dvěma góly rozhodli o tom, že tři body zůstanou v Opavě. Nakonec vyhráli 3:1.