V dubnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.4.Do Opavy míří Ústí nad Labem, urvou Slezané první jarní výhru?OPA - UNL 2:1, 25.kolo | RedakceO P A V A - Dočkají se opavští fotbalisté prvního jarního vítězství? Všichni si přejeme, aby se tak stalo. Sobotním soupeřem Slezanů bude ústecká Arma. Utkání v Městských sadech má úvodní výkop na programu v sobotu 30. dubna 2016 od 18 hodin.
30.4.Slezský FC zdolal Ústí a slaví první jarní výhruOPA - UNL 2:1, 25.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Fotbalisté Slezského FC se dočkali. Po sedmi neúspěšných pokusech dokázali poprvé na jaře zvítězit. V Městských sadech si poradili s výběrem Ústí nad Labem. Opavský tým poslal do vedení gólem v závěru první půle Jurečka (na snímku). Po změně stran zvýšil náskok domácího celku Kuzmanovič a hostující Zeman už jen korigoval skóre na konečných 2:1.
29.4.Patnáctka se představila na Premier CupuRedakceO P A V A - Před nedávnem se v tréninkovém centru pražské Sparty na Strahově uskutečnil prestižní turnaj určený starším žákům kategorie U-15 s názvem Premier Cup. Poprvé v historii klubu se na něj kvalifikovala také naše patnáctka. I přes nezdar co se konečného umístění týče, to byla pro svěřence trenéra Radovana Moronga velmi cenná zkušenost. Celkově skončili dvacátí.
29.4.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Jaký program mají fotbalové výběry Slezského FC o víkendu? Áčko doma vyzve Ústí nad Labem a pokusí se urvat první jarní vítězství. Béčko se v neděli dopoledne představí na hřišti Chlebičova, kde přivítá Lokomotivu Petrovice. Mladší dorostenci změří síly s brněnskou Zbrojovkou.
27.4.Šestnáctka prohrála v OlomouciOLO - OPA 1:0, 8.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté naší šestnáctky se před několika dny představili na hřišti Sigmy Olomouc. Byť po poločase platil nerozhodný bezbrankový stav, nakonec prohráli nejtěsnějším možným rozdílem. Šance ke vstřelení branek přitom Opava měla.
27.4.Třináctka uspěla na půdě HranicHRN - OPA 3:15, 21.kolo | RedakceO P A V A - Svěřenci trenéra Martina Kotaly z kategorie U-13 naposledy vyjížděli do Hranic, kde se střetli se svými vrstevníky. Opava od začátku diktovala tempo hry a dokázala také střílet branky. Nakonec přesvědčivě zvítězila v poměru 15:3.
27.4.Zápas devatenáctky proti Slavii Praha odloženRedakceO P A V A - Z důvodu nominace čtyř hráčů SK Slavia Praha na reprezentační turnaj Slovakia Cup věkové kategorie U 18 se utkání 30. kola nejvyšší dorostenecké soutěže mezi Slezským FC a pražskou Slavií odkládá na úterý 10. května 2016. Výkop je naplánován na 14 hodin.
26.4.Dvanáctka zvítězila v HranicíchHRN - OPA 1:20, 21.kolo | RedakceO P A V A - V jednoznačnou záležitost se změnilo další utkání naší dvanáctky, která se naposledy představila na půdě Hranic. Už po poločase vedla o jedenáct branek. Nakonec zvítězila v poměru 20:1. Autorem hattricku se stal Nováček.
25.4.Rezerva si hladce poradila s FrýdlantemFRY - OPB 0:4, 23.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté opavského béčka uspěli na půdě Frýdlantu nad Ostravicí. Už v prvním poločase se hosté dvakrát prosadili. Po přestávce pak přidali další dvě branky a celkově zvítězili 4:0. Třetí trefu obstarala posila z áčka Nemanja Kuzmanovič.
25.4.Povedený triangl v Městských sadechRedakceO P A V A - V neděli 24.4. hostila přípravková mužstva Slezského FC na svém hlavním stadionu zajímavé soupeře. Do Opavy zavítal polský GKS Piast Gliwice a nedaleký FK Fotbal Třinec. Celé dopoledne se týkalo fotbalu dětí, přesněji kategorií U9, U10 a U11.
23.4.Dobrý výkon body nepřineslHRA - OPA 1:0, 24.kolo | RedakceH R A D E C   K R Á L O V É – První jarní porážka je tady. Opavští fotbalisté prohráli v sobotním dopoledním utkání na hřišti vedoucího týmu Fotbalové národní ligy Hradce Králové. Naši kluci se ale rozhodně za předvedený výkon stydět nemusí.
22.4.Slezský FC se představí v Hradci KrálovéHRA - OPA 1:0, 24.kolo | RedakceO P A V A - Nejen podle současné podoby tabulky Fotbalové národní ligy čeká v sobotu dopoledne na Slezský FC nejtěžší možný soupeř. Od 11 hodin se totiž představí na půdě vedoucího Hradce Králové.
22.4.Sedmnáctka prohrála gólem z poslední minutyOPA - FRM 1:2, 7.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté naší sedmnáctky se v derby střetli s Frýdkem-Místkem. Vyrovnanému utkání by zřejmě slušela remíza, jenže hosté v poslední minutě udeřili a odvezli si tři body.
22.4.Informace pro fanoušky mířící do Hradce KrálovéRedakceO P A V A - Královehradecký klub vydal před vzájemným utkáním se Slezským FC souhrn informací pro opavské fanoušky. Níže naleznete jejich přehled.
21.4.Patnáctka ovládla derby na hřišti KarvinéKAR - OPA 1:3, 22.kolo | RedakceO P A V A – Hráči naší patnáctky neměli v posledním mistrovském zápase na hřišti Karviné se soupeřem snadné pořízení. Domácí se vezli na vítězné vlně, což se ovšem po konfrontaci s lokálním rivalem z Opavy změnilo. Slezský FC totiž zvítězil v poměru 3:1.
21.4.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Taky už se těšíte na víkend plný fotbal? Áčko jede ven, konkrétně do Hradce Králové, kde se před televizními kamerami střetne s Votroky. Rezerva míří do Frýdlantu nad Ostravicí a devatenáctku čeká štreka do Českých Budějovic.
19.4.Šestnáctka si poradila s FrýdkemOPA - FRM 6:1, 7.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté naší šestnáctky se před nedávnem střetli s vrstevníky z Frýdku-Místku. Vítězství 6:1 jasně svědčí o tom, že mladí Opavané utkání zvládli herně i výsledkově. Po poločase přitom vedli pouze 1:0.
19.4.Dvanáctka zdolala BílovecOPA - BIL 13:6, 20.kolo | RedakceO P A V A - Další přesvědčivé vítězství před několika dny zaznamenali hráči naší dvanáctky, kteří se střetli se stejně starým výběrem Bílovce. V poločase vedli 8:4 a nakonec zaznamenali vítězství v poměru 13:6. Hrdinou zápasu se stal domácí Vala, jenž se mezi tři tyče trefil celkově čtyřikrát.
18.4.Béčko s Valaškým Meziříčím nakonec remizovaloOPB - VAM 2:2, 22.kolo | RedakceO P A V A – Fotbalisté našeho béčka se v dalším divizním klání utkali s Valašským Meziříčím. Byť ještě v šestašedesáté minutě vedli nad svým soupeřem 2:0, nakonec se museli spokojit jen s bodem za remízu 2:2.
18.4.Třináctka remizovala s BílovcemOPA - BIL 7:7, 20.kolo | RedakceO P A V A - Poslední mistrovské vystoupení se opavské třináctce příliš nepovedlo. Nastoupila bez pěti hráčů základní sestavy, přičemž další čtyři v průběhu minulého týdne doléčovali zdravotní problémy a do zápasu šli prakticky bez tréninku.