V říjnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.10.U17: Mladší dorost neuspěl na VysočiněJIH - OPA 1:0, 8.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté opavské sedmnáctky zajížděli v neděli do Jihlavy, kde se střetli s tamní Vysočinou. Z vítězství se radovali domácí, kterým tři body vystřelil v 11. minutě utkání Sargsyan. Opava odpověď nenašla a odjela bez jediného bodu.
2.10.U15: Patnáctka nestačila na ostravský BaníkOPA - OST 1:4, 8.kolo | RedakceO P A V A - Výběr opavských fotbalistů U15 v derby s Baníkem Ostrava neuspěl. V prvním poločase držel Slezský FC s hosty krok, ale ve druhé půli Ostrava zařadila vyšší rychlostní stupeň a vyhrála v poměru 4:1.
2.10.Žáci U14 porazili Baník, výhru zařídil VeselýOPA - OST 2:1, 8.kolo | RedakceO P A V A - Žáci kategorie U14 uspěli na ostravským Baníkem. Ten porazili především díky skvěle zvládnuté první půli, ve které se dvakrát prosadil Veselý. Po změně stran sice hosté snížili, ale Opavští tři body nakonec těsné vítězství uhájili.
3.10.Rezerva porazila Lískovec rozdílem třídyOPB - LSK 3:0, 8.kolo | RedakceO P A V A - Rezerva Slezského FC v týdnu změřila síly s Lískovcem a jednoznačně zvítězila. V první půli poslal Opavu do vedení gólem z penalty Neubert a po změně stran přidali další branky Gebauer s Jurečkou.
5.10.Další nevyzpytatelný soupeř, Slezský FC míří na SlováckoSLB - OPA 0:0, 9.kolo | RedakceO P A V A - Opavské fotbalisty prověří v 9. kole MSFL další z nevyzpytatelných týmů. Žluto-modří cestují do Uherského Hradiště, kde je čeká zápas s rezervou prvoligového Slovácka. Gambrinus liga má pauzu, a tak není vyloučeno, že domácí posílí béčko o hráče z A - mužstva. Výkop zápasu je stanoven na neděli 6. října v 10:15.
6.10.Žáci U14 zvítězili v Bílovci, rozhodla druhá půleBIL - OPA 2:4, 9.kolo | RedakceO P A V A - Opavský výběr žáků do čtrnácti let vyhrál na půdě Bílovce. Po prvním poločase bylo sice nerozhodné 2:2, po změně stran však Slezský FC přidal dvě branky a po zásluze zvítězil.
6.10.Opava udržela počtvrté v řadě nulu a ze Slovácka veze bodSLB - OPA 0:0, 9.kolo | RedakceFotbalisté Slezského FC se v nedělní dopoledne utkali s rezervou Slovácka a v Uherském Hradišti uhráli bezbrankovou remízu. V první půli domácí neproměnili penaltu, a i když se do šancí dostali také žluto-modří, skórovat nedokázal ani jeden tým. Utkání tak dospělo ke spravedlivé remíze.
7.10.Skvělý obrat v závěru přinesl opavské rezervě výhru v PřerověPRE - OPB 1:2, 9.kolo | RedakceP Ř E R O V – Divizní rezerva Slezského FC bojovala v sobotu na hřišti Přerova, kde se dlouho čekalo na gól. Úvodní branku vstřelili v závěru zápasu domácí, ale krátce nato vyrovnal Horka a v poslední minutě strhl vítězství na stranu Opavy uzdravený dlouhán Martin Neubert.
7.10.Starší žáci kategorie U15 neudrželi vedení a padli v BílovciBIL - OPA 3:1, 9.kolo | RedakceO P A V A – Starší žáci Slezského FC o víkendu změřili síly s výběrem Bílovce a do zápasu vstoupili dobře, když po dvaceti minutách otevřel skóre Fusek. Jeho gól ale zůstal, zejména díky špatné koncovce, jediný. Po změně stran domácí fotbalisté skóre třemi góly otočili ve svůj prospěch a vyhráli v poměru 3:1.
7.10.Šestnáctka v duelu s Třincem dvakrát vedla, nakonec má jen bodOPA - TRI 2:2, 9.kolo | RedakceO P A V A – Fotbalisté opavské šestnáctky se utkali s Třincem a ve vyrovnaném utkání se svým tabulkovým soupeřem dvakrát vedli. Ani jednou však své vedení neudrželi a kvůli dvěma inkasovaným gólům z pokutových kopů se nakonec museli smířit pouze s bodem.
8.10.Devatenáctka v Hradci bojovala, nakonec je ale bez boduHRA - OPA 3:2, 14.kolo | RedakceStarší dorost Slezského FC zamířil o víkendu do Hradce Králové, kde dlouho bojoval o body. Po vyrovnaném průběhu utkání však nakonec nešťastně prohrál v poměru 2:3 a ze hřiště Votroků si neodvezl ani bod.
9.10.Žáčci kategorie U12 nasázeli Bílovci 21 branekOPA - BIL 21:2, 9.kolo | RedakceO P A V A - Opavští žáci kategorie U12 se střetli s Bílovcem a vedli si parádně. O svém vítězství rozhodli malí Slezané už v první půli, kdy soupeři nasázeli sedm branek. Ve druhé půli přidali dalších čtrnáct gólů a jednoznačně zvítězili.
10.10.Sedmnáctka doma rozdrtila Třinec, nasázela mu šestkuOPA - TRI 6:0, 9.kolo | Redakce | FOTO: Radim MalochO P A V A - Ve dvanáctém kole MSDL hostila opavská sedmnáctka Třinec. O osudu utkání bylo v podstatě rozhodnuto už po prvním poločase, který skončil v poměru 5:0 pro domácí. Po přestávce ještě mladí Opavané přidali jednu branku, a soupeř tak domů odjížděl s půltuctovým přídělem.
11.10.Do Opavy míří nebezpečný Zábřeh, ten sází na zkušenou defenzivuOPA - ZAB 2:2, 10.kolo | RedakceO P A V A - Dalším týmem, který se během podzimní části představí v Městských sadech, je zábřežské Sulko. Sobotní soupeř Baránkova výběru zatím okupuje v tabulce pátou příčku, když ve svém posledním vystoupení porazil na domácím trávníku Hlučín 2:0. Zápas ve slezské metropoli startuje v sobotu 12. října od 16 hodin.
11.10.Opavské přípravky druhé na turnaji v družební WroclawiRedakceO P A V A – Minulý týden v neděli opavští prcci ročníků narození 2003 a 2005 absolvovali turnaj ve Wroclawi, který organizoval družební WKS Śląsk Wrocław. Naděje Slezského FC obsadily v konkurenci polských klubů výborné druhé místo.
12.10.Opava podruhé v řadě brala pouze bod, nyní remizovala se ZábřehemOPA - ZAB 2:2, 10.kolo | RedakceO P A V A - Opavští fotbalisté v 10. kole MSFL narazili na zkušený celek ze Zábřehu. Svěřenci trenéra Baránka dlouhou dobu dokonce prohrávali, patnáct minut před koncem se však podařilo alespoň vyrovnat Komendovi. Ten následně mohl svému týmu zařídit plný bodový zisk, ale nestalo se tak. Další zápas čeká Slezský FC příští sobotu na půdě Prostějova.
13.10.Opavská U12ka zvítězila na Valašsku, kde vstřelila deset gólůVAM - OPA 5:10, 10.kolo | RedakceV A L A Š S K É M E Z I Ř Í Č Í - Opavští žácci kategorie U12 zamířili v sobotu do Valašského Meziříčí, kde změřili síly se stejně starým výběrem domácích. Po první půli sice Slezané prohrávali 3:4, nakonec ale skóre otočili a zaslouženě zvítězili v poměru 10:5.
14.10.Žáci U14 doma těsně padli s ŠumperkemOPA - SUM 1:2, 10.kolo | RedakceO P A V A - Opavští žáci kategorie U14 v sobotu na domácí půdě změřili síly s Šumperkem. Malí fotbalisté Slezského FC měli herní převahu, jenže selhávali v koncovce. Naopak hosté těžili z vysoké produktivity a nakonec v Opavě zvítězili 2:1.
14.10.Opavská rezerva válí a potřetí v řadě vyhrála. Odnesl to BrumovOPB - BRU 3:0, 10.kolo | RedakceO P A V A - Divizní béčko Slezského FC hraje ve velké formě. Zvítězilo v třetím zápase v řadě za sebou, když v nedělní dopoledne na hřišti za koupalištěm zcela zaslouženě porazilo Brumov v poměru 3:0. Svěřencům trenéra Jana Hrušky staršího patří v tabulce druhá příčka s odstupem tří bodů za lídrem z Havířova.
14.10.Šestnáctka se v Brně dlouho držela, nakonec ale vysoko prohrálaBRN - OPA 4:0, 10.kolo | RedakceO P A V A - Opavská šestnáctka se o víkendu vydala do Brna, kde se utkala s tamní Zbrojovkou. V souboji s velkým favoritem se mladí fotbalisté Slezského FC dlouho statečně drželi, ale ve druhém poločase už domácí dění na hřišti zcela ovládli a vyhráli 4:0.