V květnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.5.Rezerva klepe na bránu MSFL! V Chlebičově zdolala HavířovOPB - HAV 2:1, 28.kolo | Redakce | FOTO: Jan PitříkC H L E B I Č O V - Také béčko vyhnala rekonstrukce trávníku v Městských sadech a regenerace hřiště za koupalištěm do azylu. Rezerva tak na hřišti v Chlebičově změřila síly v derby s Havířovem a přesto, že brzy prohrávala, dokázala skóre ve druhé půli otočit. Béčko Slezského FC je tak dvě kola před koncem stále na špici divizní tabulky.
31.5.Slezský FC zvládl derby s Hlučínem! Výhru režíroval GrussmannOPA - HLU 2:1, 28.kolo | Redakce | Foto: Deník/František GélaK R N O V - První zápas v krnovském azylu mají opavští fotbalisté za sebou a vyšel jim výborně. Ve vyhecovaném derby zdolal Slezský FC výběr Hlučína. Hrdinou zápasu se stal Radim Grussmann, který nejprve poslal Opavu do vedení a po změně stran vstřelil vítězný gól! Po pádu Sigmy Olomouc z první ligy tak mohou Opavští už v neděli slavit postup. Prostějov však nesmí získat na půdě olomouckého béčka tři body.
30.5.Oslabený výběr žáků kategorie U13 nestačil na VítkoviceOPA - VIT 3:15, 30.kolo | RedakceO P A V A - Zraněními zdecimovaný tým žáků Slezského FC U13 se ve středu utkal s mužstvem Vítkovic, na které nestačil po všech stránkách a prohrál v poměru 3:15.
30.5.Přehled víkendových zápasů Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme Vám tradiční přehled víkendových zápasů Slezského FC. Všechny opavské výběry odehrají svá utkání v sobotu. Áčko přivítá v Krnově Hlučín, rezerva se v Chlebičově utká s Havířovem a mladší dorostence čeká v Markvartovicích Hlučín. Starší žáci hostí Karvinou a mladší žáci jedou do Olomouce k duelu s HFK. Přípravka ročníku 2005 si zahraje na turnaji ve Smilovicích.
30.5.Žákovský tým U12 zdolal VítkoviceOPA - VIT 7:5, 30.kolo | RedakceO P A V A - Mladší žáci Slezského FC U12 pod vedením trenéra Radima Malocha v týdnu změřili síly s výběrem Vítkovic. Opavští zejména kvůli neproměňování šancí prohráli první půli 2:3, po změně stran ale dobře hrající opavské mužstvo přidalo pět branek a po zásluze zvítězilo výsledkem 7:5.
30.5.Derby v Krnově! Slezský FC přivítá Hlučín v čele s šutérem HanusemOPA - HLU 2:1, 28.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC se na dva poslední domácí utkání uchýlí na stadion nedalekého Krnova a už v sobotu 31. května od 16:30 na jeho trávníku změří síly s mužstvem Hlučína, které táhne především obávaný ostrostřelec Martin Hanus. Opavští chtějí v sobotu napravit zaváhání z Hulína a v derby s Hlučínem si připsat tři body. Přijďte je povzbudit!
29.5.Sedmnáctka nedala gól a se Znojmem remizovalaOPA - ZNO 0:0, 29.kolo | RedakceO P A V A - Mladší dorostenci Slezského FC se doma utkali s výběrem Znojma a nepředvedli kdovíjak povedený výkon. V nepříliš záživném utkání nepadl gól ani na jedné straně, a tak si obě mužstva rozdělila po bodu za bezbrankovou remízu.
29.5.Žáci U14 nastříleli osm gólů a zvítězili ve VítkovicíchVIT - OPA 0:8, 30.kolo | RedakceV Í T K O V I C E, O P A V A - Žákovský výběr Slezského FC kategorie U14 zamířil na půdu Vítkovic, kde předvedl výborný výkon, a zaslouženě zvítězil v poměru 8:0.
29.5.Rekonstrukce trávníku pokračuje, buduje se drenážní systémRedakceO P A V A - Počasí sice zrovna nepřeje, i přesto pokračuje rekonstrukce hlavního hřiště Slezského FC. Ve středu pracovníci odborné firmy dokončili vyfrézování starého trávníku a ve čtvrtek dopoledne zahájili výkopové práce nutné k vybudování nového drenážního systému.
29.5.Starší dorost neudržel vedení a prohrál na hřišti BaníkuOST - OPA 3:1, 40.kolo | RedakceO S T R A V A, O P A V A – Starší dorostenci Slezského FC Opava zajížděli k derby na půdu ostravského Baníku a začali výborně, když už po sedmi minutách hry otevřel skóre Janetzký. Ostravští však stihli ještě do konce prvního poločasu skóre třemi góly otočit. Po změně stran už branka nepadla, a tak Baník zvítězil v poměru 3:1.
28.5.Žáci U12 nestačili na Karvinou, rozhodla nízká produktivitaOPA - KAR 7:11, 27.kolo | RedakceO P A V A - Opavští žáčci kategorie U12 prohráli rozdílem čtyř branek s výběrem Karviné. Kouč Radim Maloch byl přesto spokojen. Naděje Slezského FC totiž svého soupeře kromě jedné čtvrtiny přehrávaly a vytvořily si více brankových příležitostí. Ty ale bohužel nedokázaly na rozdíl od Karviné, která dala Opavě lekci z produktivity, proměnit.
28.5.Šestnáctka remizovala se Znojmem, bod vybojovala v závěruOPA - ZNO 1:1, 29.kolo | RedakceO P A V A - Mladší dorost Slezského FC U16 se utkal se Znojmem a v zápase měl herní převahu. Tu však bohužel nedokázal zhodnotit góly, a tak přišel trest v podobě kuriózní branky hostů snad ze sedmdesáti metrů. V závěru utkání Opavští zásluhou trefy Černína vydřeli alespoň bod.
28.5.Přípravky Slezského FC na turnaji ve WroclawiRedakce | FOTO: Pawel KotW R O C L A W, O P A V A - Opavské přípravky ročníků narození 2005 a 2006 o víkendu absolvovaly kvalitní a prestižní turnaj v polské Wroclawi, kde se hrálo ve velké nafukovací hale. Výsledky se nevyhlašovaly, přesto malí Opaváci patřili k nejlepším celkům mládežnického klání.
27.5.Opavská čtrnáctka uspěla v UničověUNI - OPA 2:4, 27.kolo | RedakceU N I Č O V, O P A V A – Opavský žákovský výběr U14 dobyl Uničov, odkud veze cenné tři body. Slezané nezačali dobře a domácí je přehrávali. Po změně stran však se však situace otočila. Naděje Opavy si vytvořily řadu šancí, z nichž několik proměnily a nakonec v Uničově zvítězily 4:2.
27.5.Důležité informace pro fanoušky mířící do KrnovaKlubO P A V A - Pro fanoušky, kteří přijedou podpořit opavské fotbalisty na utkání MSFL do Krnova, přinášíme důležité informace. Stále můžete využít možnosti předprodeje vstupenek, krnovský stadion totiž disponuje pouze třemi pokladnami.
27.5.Žáci U13 v derby zdolali KarvinouOPA - KAR 5:3, 27.kolo | RedakceO P A V A – Žáci Slezského FC Opava o víkendu změřili síly s nedalekou Karvinou a ve velmi kvalitním utkání nakonec vítězství zůstalo doma. Ve vyrovnaném duelu totiž hosté postupem času snížili své nasazení, čehož Opavští využili a vyhráli v poměru 5:3.
26.5.Žáci kategorie U15 vezou výhru z UničovaUNI - OPA 2:3, 27.kolo | RedakceU N I Č O V, O P A V A - Patnáctka Slezského FC veze cenné vítězství z uničovské půdy. Vše podstatné se událo v prvním poločase zápasu, který svěřenci opavského trenéra Radovana Moronga vyhráli v poměru 3:2. Další branka už nepadla, a tak Opava získala tři body.
26.5.Rekonstrukce zahájena! Stadion se dočká nové travnaté plochyRedakceO P A V A - V pondělí 26. května zahájila firma Zelený pažit rekonstrukci hlavního fotbalového hřiště Slezského fotbalového clubu Opava. Po více než patnácti letech se stadion v Městských sadech dočká nového, plně funkčního, trávníku.
25.5.Rezerva je v čele divize! Ve šlágru kola zvítězila v MohelniciMOH - OPB 1:3, 27.kolo | RedakceM O H E L N I C E, O P A V A - Rezerva Slezského FC v sobotu zajížděla na hřiště Mohelnice, kde byl k vidění přímý souboj o špici divizní tabulky. Opavští šli v závěru první půle do vedení po trefě Němce. Domácí mohli po změně stran z penalty vyrovnat, ale nedali a Slezané přidali další dva góly. V závěru už Mohelnice jen korigovala na 1:3.
24.5.Mladší dorostenci si poradili s Vyškovem, rozhodla druhá půleOPA - VYS 3:0, 31.kolo | RedakceO P A V A - V týdnu uspěl nad Vyškovem také výběr mladšího dorostu U17, který měl od úvodních minut herní převahu. Góly ji však opavští dorostenci zhodnotili až po změně stran, kdy svému soupeři nastříleli tři branky, a vyhráli jednoznačným poměrem 3:0.