V dubnu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
1.4.Sedmnáctka remizovala se SlováckemOPA - SLO 1:1, 4.kolo | RedakceO P A V A – První jarní utkání před domácím publikem skončilo pro fotbalisty opavské sedmnáctky remízou 1:1. Na vlastním hřišti přivítali celek Slovácka. Jedinou branku Slezského FC vsítil v průběhu prvního poločasu Veselý.
2.4.Devatenáctka porazila Sigmu a oslavuje Matěje VránuOPA - OLO 2:1, 26.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaO P A V A – Devatenáctka válí! Naši kluci zvládli v sobotu další důležité utkání. Na umělé trávě v Opavě.Kylešovicích otočili díky dvěma brankám Matěje Vrány zápas s olomouckou Sigmou. Trenérovi Aloisi Skácelovi vyšlo výborně střídání.
3.4.Rezervě se podařilo otočit utkání s HranicemiOPB - HRN 2:1, 20.kolo | RedakceO P A V A – Dalším divizním pokračováním pro béčko Slezského FC se stal duel s Hranicemi. Třebaže ještě v osmapadesáté minutě domácí na hřišti za koupalištěm prohrávali o jeden gól, ve zbytku zápasu stihli otočit a zvítězili 2:1.
5.4.Čtrnáctka remizovala ve Frýdku-MístkuFRM - OPA 1:1, 20.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté naší čtrnáctky se před nedávnem představili na hřišti vrstevníků z Frýdku-Místku. Po prvním poločase prohrávali o jednu branku, ale v tom druhém dokázali skóre srovnat. Gól Opavy zařídil Žídek a utkání dospělo k remíze 1:1.
5.4.Dvanáctka s přehledem porazila KarvinouOPA - KAR 26:4, 18.kolo | RedakceO P A V A - Suverénním vítězstvím opavské dvanáctky skončil nedávný duel se stejně starými hráči Karviné. V jednoznačnou záležitost se utkání proměnilo už v prvním poločase, po němž domácí vedli o jedenáct branek v poměru 12:1. Nakonec zvítězili 26:4.
5.4.Výběr žáků kategorie U 13 zdolal KarvinouOPA - KAR 13:5, 18.kolo | RedakceO P A V A - Naše třináctka má za sebou první jarní utkání, které zvládla na jedničku. Na domácím hřišti přivítala Karvinou, kterou porazila v poměru 13:5. Branky byly rozprostřeny mezi jedenáct hráčů. Jaromír Blažej s Honzou Rozsypalem vsítili po dvou brankách.
6.4.Patnáctka porazila Slovácko, pak prohrála ve FrýdkuOPA - SLO 1:0, 19.kolo | RedakceO P A V A - Opavský výběr U-15 měl v minulých dnech poměrně nabitý program. Nejprve si na domácím hřišti poradil s týmem Slovácka 1:0 a potom se představil ve Frýdku-Místku. Tomuto soupeři podlehl v poměru 0:2.
6.4.Šestnáctka podlehla KarvinéKAR - OPA 4:1, 5.kolo | RedakceO P A V A - Těžký zápas mají za sebou hráči naší šestnáctky, kteří se před nedávnem představili na hřišti Karviné. Domácí ovládli první poločas v poměru 3:0 a celkově zvítězili 4:1. Jedinou branku opavského výběru vsítil ve druhé půli Elbel, který potrestal hrubku v karvinské rozehrávce.
8.4.Třináctka porazila ostravský BaníkOST - OPA 3:13, 17.kolo | RedakceO P A V A - Viditelně dominantním dojmem působili hráči naší třináctky v nedávnem souboji s Baníkem Ostrava. I když se představili na půdě svého soupeře, skvěle zvládli už první poločas, který vyhráli 6:1. Nakonec zaznamenali vítězství v poměru 13:3.
8.4.Slezský FC se v sobotu ráno představí v SokolověSOK - OPA 1:1, 22.kolo | RedakceO P A V A - Neoblíbený výjezd přes celou republiku čeká fotbalisty áčka Slezského FC. V dalším klání Fotbalové národní ligy se venku střetnou se Sokolovem. Utkání na západě Čech bude mít výkop v sobotu 9. dubna v 10.15.
8.4.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Víkend se blíží a s ním tradiční dávka fotbalových emocí. Áčko Slezského FC se v sobotu dopoledne představí v Sokolově, rezervu čeká výjezd na Valašsko a devatenáctka se v derby střetne s ostravským Baníkem.
9.4.Slezský FC remizoval v Sokolově, bod zachránil SchaffartzikSOK - OPA 1:1, 22.kolo | RedakceO P A V A - A znovu remíza. Fotbalisté Slezského FC si také v pátém jarním utkání se svým soupeřem rozdělili body. Opavští se představili na horké půdě Sokolova, kde dlouho platil bezbrankový stav. V 82. minutě však Jablonský přesnou hlavičkou poslal Baník do vedení a Slezané měli namále. Krátce nato ale Pouček zahrál rukou a z penalty zařídil Opavě bod Jan Schaffartzik (na snímku vpravo).
9.4.Sedmnáctka podlehla KarvinéKAR - OPA 2:1, 5.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté opavské sedmnáctky se před nedávnem představili na horké půdě Karviné. Po prvním poločase platil nerozhodný stav 1:1, ve druhé půli ale hosté neproměnili několik čistých gólových šancí a nakonec prohráli 1:2.
10.4.Rezerva remizovala ve VsetíněVSE - OPB 1:1, 21.kolo | RedakceO P A V A - O víkendu se fotbalisté opavského béčka představili na půdě Vsetína. Nakonec si z Valašska odvezli bod za remízu 1:1. Vše důležité z pohledu změn skóre se odehrálo v úvodu zápasu. Nechybělo přitom mnoho, aby hostující výběr oslavil vítězství.
11.4.Čtrnáctka remizovala s HlučínemOPA - HLU 2:2, 21.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté naší čtrnáctky narazili na celek Hlučína. Po prvním poločase prohrávali o dvě branky, v tom druhém se ovšem herně zvedli a zásluhou gólů Budy a Silbera vyrovnali na konečných 2:2.
11.4.Třináctka excelovala v TřinciTRI - OPA 0:15, 19.kolo | RedakceO P A V A - Vysokým rozdílem zvítězili hráči opavské třináctky v duelu se stejně starým výběrem Třince. Už po poločase vedli 6:0, v tom druhém přidali dalších devět branek a vyhráli 15:0. Hattrick se podařilo vsítit Martinu Freyovi.
11.4.Ženská reprezentace nastoupí v Opavě proti GruziiRedakce | FOTO: Pavel Jiřík ml.O P A V A - V úterý 12. dubna 2016 se na stadionu v Městských sadech bude hrát vrcholový ženský fotbal. Česká reprezentace na něm od 17 hodin narazí v rámci kvalifikačního utkání o evropský šampionát na celek Gruzie.
12.4.Dvanáctka zvítězila v TřinciTRI - OPA 4:12, 19.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté naší dvanáctky si před nedávnem připsali cenný skalp. Vysokým rozdílem totiž zvítězili na půdě Třince. Při výhře 12:4 se dokázali dvakrát trefit hned kvarteto mladých opavských fotbalistů – Kovárník, Krömer, Pastyřík a Petzuch.
12.4.Patnáctka v derby přehrála HlučínOPA - HLU 6:2, 21.kolo | RedakceO P A V A - Poměrně s přehledem si fotbalisté naší patnáctky poradili s vrstevníky z Hlučína. Po poločase vedli už 5:1. Ve druhém poločase pak oba týmy přidaly po jednom gólu. Hrdinou zápasu se stal Katschmarz, který zkompletoval hattrick.
13.4.Patnáctka se chystá na Premier CupRedakceO P A V A - Patnáctka Slezského FC v průběhu podzimu přepsala historii. Díky výborným výsledkům se poprvé v historii klubu kvalifikovala na prestižní turnaj Nike Premier Cup. Po první polovině sezony se umístila na pátém místě a zajistila si účast v TOP skupině.