V říjnu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.Starší dorostenci doma poprvé vyhráli, porazili MostOPA - MOS 2:1, 17.kolo | RedakceO P A V A - Starší dorost Slezského FC v letošní sezoně poprvé zvítězil doma, když na svém hřišti porazil výběr Mostu 2:1. Hosté sice v Opavě po první půli vedli, ale ve druhém poločase Slezané skóre dvěma góly otočili a brali tři body.
30.10.Sedmnáctka veze ze Znojma přesvědčivé vítězstvíZNO - OPA 0:3, 12.kolo | RedakceVe 14. kole MSDL zajížděla sedmnáctka Slezského FC na půdu posledního mužstva průběžné tabulky Znojma. Opavští mladíci šli do vedení v 18. minutě brankou Petzucha po rohovém kopu, kdy se rychle zorientoval a chytrou patičkou otevřel skóre. I druhá branka padla po rohovém kopu, kdy si vracený míč před pokutové území dobře zpracoval Adam Helebrand, a střelou pod břevno přidal druhou trefu Slezanů. Tímto stavem skončil první poločas. V samotném závěru ještě přidal po samostatném nájezdu třetí branku Kirschner a stanovil tak konečný výsledek 3:0.
29.10.Šestnáctka zvítězila ve Znojmě, jediný gól vstřelil MičkaZNO - OPA 0:1, 12.kolo | RedakceFotbalisté opavské šestnáctky o víkendu cestovali na půdu Znojma a vedli si dobře. Po prvním bezbrankovém poločase otevřel skóre v 70. minutě Mička a jeho branka nakonec zůstala jediná. Z jihu Moravy tak vezou naděje Slezského FC cenné vítězství.
29.10.Starší žáci U15 sestřelili Uničov čtyřmi gólyOPA - UNI 4:1, 12.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté opavské patnáctky se v sobotu utkali s výběrem Uničova a po prvním poločase vedli domácí díky dvěma trefám Hartmanna 2:1. Ve druhé půli přidali nadějní Slezané další dvě branky a zvítězili v jednoznačném poměru 4:1.
28.10.Žáci U14 nadělili Uničovu tenisového kanáraOPA - UNI 6:0, 12.kolo | RedakceO P A V A - Mladé opavské naděje kategorie U14 si poradily s výběrem Uničova a připsaly si hladké vítězství, o kterém Slezané rozhodli už v první půli, kdy vstřelili tři branky. Po změně stran přidali stejný počet gólů a zaslouženě vyhráli v poměru 6:0.
28.10.Rezerva Slezského FC si poradila s MohelnicíOPB - MOH 2:0, 12.kolo | RedakceO P A V A - Rezerva Slezského FC si v nedělní dopoledne poradila s Mohelnicí v poměru 2:0. Skóre otevřel po přihrávce Sedláčka Gebauer a na začátku druhého poločasu přidal gólovou pojistku Němec. Opavští pak hru kontrolovali a dovedli zápas do vítězného konce.
26.10.Opava otočila zápas s Hulínem a po třech zápasech slaví vítězstvíOPA - HUL 2:1, 12.kolo | RedakceO P A V A - Opavští fotbalisté nezačali sobotní utkání dobře a brzy prohrávali. Baránkovým svěřencům se však podařilo výsledek zápasu otočit na svou stranu díky brankám Schaffartzika a Nekudy. Do tabulky si tak konečně připsali důležité tři body, které je jistojistě udrží na první příčce v tabulce.
25.10.Do Slezska míří v sobotu nebezpečný Spartak HulínOPA - HUL 2:1, 12.kolo | RedakceO P A V A - Překvapení letošní ročníku MSFL? Jednoznačně Spartak Hulín, aktuálně čtvrtý tým soutěže, který v sobotu 26. října od 16 hodin změří v Městských sadech síly s fotbalisty Slezského FC Opava.
24.10.Béčko po třech výhrách padlo, nestačilo na KarvinouKAB - OPB 3:1, 11.kolo | RedakceRezerva Slezského FC zamířila ve středu k diviznímu derby na hřiště Karviné, kde skončila jeho série tří vítězných zápasů v řadě za sebou. O výhře domácího béčka rozhodl hattrickem Karol Pavelka. Opavští se prosadili jen jednou, když se trefil Hoza.
24.10.Sedmnáctka díky dvěma brankám Adamovského porazila SlováckoOPA - SLO 2:1, 11.kolo | RedakceO P A V A - V dalším kole MSDL přivítala opavská sedmnáctka na svém hřišti mužstvo Slovácka a k vidění byl zajímavý zápas. Mladí Opavané brzy vedli, kdy už ve 2. minutě vystihl špatnou rozehrávku hostující obrany Adamovský a pohodlně skóroval. Minutu před koncem první půle ale udeřili hosté a vyrovnali. Po změně stran měli herně navrch Slezané, a po zásluze vstřelili v 58. minutě Adamovským druhou a také vítěznou branku.
23.10.Starší dorost ve Zlíně vedl o dva góly, nakonec bral jen bodZLF - OPA 2:2, 16.kolo | RedakceStarší dorostenci Slezského FC Opava zamířili na půdu Zlína, kde sehráli další zápas nejvyšší soutěže. Do zápasu vstoupila opavská devatenáctka dobře a po prvním poločase vedla o dvě branky, po změně stran však Zlínští svého slezského soka přitlačili a vyrovnali na konečných 2:2.
23.10.Šestnáctka doma vysoko prohrála se SlováckemOPA - SLO 0:5, 11.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté opavské šestnáctky neuspěli na domácí půdě v souboji se Slováckem. Po první půli prohrávali Slezané o dvě branky. Po změně stran inkasovali Opavští ještě třikrát a odešli poraženi.
22.10.Češi porazili Chorvatsko 3:0 a vyhráli svou skupinuREP - HRV 3:0, 0.kolo | RedakceO P A V A - Čeští reprezentanti do 19 let se rozloučili s opavským stadionem jednoznačným vítězstvím nad výběrem Chorvatska. Skóre otevřel hned v 1. minutě Sodoma a do konce první půle ještě přidali další dvě branky Vichta s Maškem. Češi tak zvítězili v poměru 3:0.
21.10.Žáci U14 přestříleli Valašské Meziříčí a vezou výhruVAM - OPA 4:5, 11.kolo | RedakceMladé opavské naděje do 14 let v sobotu sehrály zápas na půdě Valašského Meziříčí, a i když po prvním poločase bylo skóre nerozhodné 1:1, po změně stran se mladí Slezané zlepšili a zvítězili v poměru 5:4.
21.10.U12: Prcci Slezského FC přehráli HlučínOPA - HLU 8:5, 11.kolo | RedakceO P A V A - Opavští fotbaloví benjamínci kategorie U12 porazili v derby sousední Hlučín. V prvním poločase sice Opava prohrávala 2:3, ale dokázala skóre otočit a po hokejovém výsledku 8:5 brala vítězství.
19.10.Opava ztratila výhru v Prostějově gólem v poslední minutěPRO - OPA 1:1, 11.kolo | RedakceP R O S T Ě J O V - Fotbalisté Slezského FC už třetí zápas v řadě nezvítězili. Přestože byli lepším celkem a vedli zásluhou přesné trefy Františka Metelky, nakonec domů odjíždějí pouze s bodem. Ten Prostějovu vystřelil v devadesáté minutě střídající Machálek.
19.10.Mladíci Chorvatska remizovali s Kyprem, ten vyrovnal v nastaveníHRV - KYP 2:2, 0.kolo | RedakceO P A V A - Na stadionu v Městských sadech se v rámci kvalifikace na mistrovství Evropy do 19 let představil výběr Chorvatska v souboji proti Kypru. V utkání dvou rozdílných poločasů šli do dvoubrankového vedení Chorvaté, ale po změně stran hosté snížili a v nastaveném čase dokázali díky Makrisovi srovnat na 2:2.
18.10.Starší žáci U15 dobyli Valašské MeziříčíVAM - OPA 0:3, 11.kolo | RedakceO P A V A - Opavská patnáctka v týdnu sehrála duel s Valašským Meziříčím a slavila úspěch. V první půli otevřel skóre hostující Kubný a po změně stran přidaly naděje Slezského FC ještě další dvě branky a na Valašsku vyhrály v poměru 3:0.
18.10.Slezský FC zajíždí do Prostějova, kterému se v poslední době daříPRO - OPA 1:1, 11.kolo | RedakceO P A V A - Opavské fotbalisty, kteří už desetkrát v řadě neprohráli, čeká v sobotu 19. října 2013 od 15 hodin 11. kolo MSFL. V něm zamíří Slezský FC do nebezpečné destinace. Na Opavu už si totiž brousí zuby ambiciózní Prostějov.
17.10.Mladší dorostenci vezou cennou remízu z BrnaBRN - OPA 1:1, 10.kolo | RedakceO P A V A - Ve 13. kole MSDL zajížděla opavská sedmnáctka na půdu třetího celku tabulky Brna. Ve vyrovnaném utkání šli domácí do vedení hned v 8. minutě gólem z penalty po zbytečném faulu Kolíska. Kolísek byl však také u vyrovnávací branky, kdy po spolupráci s Večerkem našel krásným centrem nabíhajícího Adamovského, který se v koncovce nemýlil. Ve druhé půli už gól nepadl, a tak se obě mužstva rozešla smírně.